Глобальні оголошення!



Інфекційні захворювання

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення Галина » 28 лютого 2015, 10:03

Іра, в нас. Ми теж тільки з болячок вилізли. 2 тижні не були в школі, в понеділок той хлопчик був, в вівторок вже не було. В середу мала прийшла зі школи каже в нас карантин, на танці і карате не ходимо. Я собі так подумала якщо через грип, то такого не мало б бути. В четвер вияснила у вчительки причину. Ще 100% не відомо, але скоріш за все, що таки жовтуха.
В мене менша теж без щеплення від гепатиту.
Я сподіваюся на краще, що більше ніхто не захворіє. Я коли вчилась в 2-му класі теж однокласник мав жовтуху, але більше ніхто не хворів.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення Kisja » 28 лютого 2015, 13:52

Якщо не помиляюсь, то щеплення роблять від гепатиту С - який передається через кров, пошкоджену слизову і т.д. (аналогічно СНІДу), а гепатит А - найлегший з гепатитів - від нього щеплень не чула.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення Русік » 28 лютого 2015, 15:11

Kisja написав:Якщо не помиляюсь, то щеплення роблять від гепатиту С - який передається через кров, пошкоджену слизову і т.д. (аналогічно СНІДу), а гепатит А - найлегший з гепатитів - від нього щеплень не чула.


Я сьогодні якраз консультувалась з того питання: наявність або відсутність щеплень при гепатиті А ролі не грає, то правда.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення TattyMummy » 06 червня 2015, 22:58

Хочу розказати вам про дві хвороби на які хворіли мої діти, якби не дай Боже у ваших з"явились схожі симптоми, то хоча б будете знати, що то таке.
Одна з них - вірус Коксакі або ще називають "синдром руки-ноги-рот".
В моїх хлопців проявлявся вірус висипкою на стопах і зап"ястях. Висипка специфічна, щось схоже на везикули при вітрянці, але глибше, так ніби під шкірою. У нас обійшлось маминим переляком, що за дивна висипка і постановкою діагнозу інфекціоністом. Після нас ще декілька знайомих діток хворіли, дехто мав температуру, у декого були ранки і в роті.
І от відносно недавно хворіли "п"ятою хворобою" або еритема п"ятого типу. Ця хвороба взагалі дуже дивна. Почала проявлятись дууууже червоними щоками у обох хлопців, ніби хтось по обличчю відшмагав. Без температури, чисте горло. Далі по тілі почала з"являтись висипка досить рясна. За три дні все минуло. Але до правильної постановки діагнозу ми з лікарями йшли важко і довго (і скарлатина, і алергія). Через два дні обсипало мені всі ноги. Наступних кілька днів дуже боліли суглоби, по сходах і зі спуску важко було йти. Але ця "п"ята хвороба" ослабила дітей, хлопці захворіли через декілька днів на ГРВІ і тоді вже пішло ускладнення - лікували і запалення легень і обструкцію :cry:
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення nadusha » 18 листопада 2015, 19:28

Малі мають вітрянку... Першим приніс Денис з садочку (в групі був карантин по вітрянці) - в понеділок подзвонили, сказали забрати, бо два прищики на животі. Температура 36,9, більше не було і прищики якісь не конче на вітрянку схожі, і не багато (до 20 штук). В мене в 8 класі була вітрянка, то прищі ого-го які були, такі як в Гуглі, і багато. Вчора ввечері вже Артему висипало, поки що небагато і теж невеликі. Була лікарка, сказала, що вітрянка, легка форма, може бути, що колись ще раз захворіють (бо легка форма не дає стійкого імунітету). От думаю, чи то тішитись, чи не дуже...
: ТаттіМаммі, десь рік тому в Дениса було теж таке (перше описане), але нам ставили "багатоформну ескудативну еритему", як наслідок алергії на Сумамед. І на Гоголя, і в шкрдиспансері підтвердили.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення Marichka » 19 листопада 2015, 09:10

Виздоровлюйте,Надюша!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення TattyMummy » 19 листопада 2015, 10:49

nadusha Заспокійтесь, добре, що легка форма - і дітям легше, і мамі легше ;)
В мене вітрянки не було, але старший хворів, коли я була вагітна молодшим. Переживала тоді дуже, що захворію. Здавала навіть аналіз на антитіла до варіцелли зостер (вірус, що викликає вітрянку). І все таки не захворіла :dance: :dance: :dance:
Так, що те, що легка форма далеееко не показник, що потім дітки ще раз захворіють ;)
А на рахунок Коксакі, то його вам напевне, крім толкового інфекціоніста ніхто би не поставив. Ті знайомі дітки, що хворіли, то їм ставили всіляке, але про Коксакі ніхто не говорив ;) Хоча в вас може й справді була алергія на Суммамед ;)
Будьте здорові!!!!!!
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Поперед.

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей