Глобальні оголошення!



Інфекційні захворювання

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Інфекційні захворювання

Повідомлення Сяна » 16 квітня 2013, 22:07

Усі інфекційні захворювання мають власні періоди розвитку в організмі людини. Та всі вони проходять інкубаційний період, який у кожної хвороби інший. Інкубаційний період – це час від моменту попадання збудника хвороби в організм до початкових симптомів.
Дитячих інфекцій досить багато, і в кожної – свій інкубаційний період. Поговоримо про основні.
Кір
Це дуже заразне захворювання, до нього сприйнятливі майже всі без винятку. Єдині, хто можуть не боятися кору, це новонароджені діти, оскільки в них ще є імунітет від мами. Інкубаційний період кору триває в середньому від 8 до 10 днів, іноді він триває до 17 днів. Якщо ж малюкові провели профілактику і ввели гамма-глобулін, то інкубаційний період сягає 21 дня. Першим симптомом кору вважається підвищення температури тіла до 38-39 градусів.
Краснуха
Сприйнятливість до краснухи висока, хоча й менша, ніж у кору. Джерелом хвороби в основному служить сама людина. Інкубаційний період краснухи становить від 14 до 24 днів, та найчастіше це 16-18 днів. Симптомом краснухи є червона висипка, яка з'являється по всьому тілу. Як правило, ускладнень від краснухи, перенесеної в ранньому дитинстві, не буває.
Вірусний паротит або «свинка»
Це захворювання не дуже заразне, але шанс є. Зараження відбувається за допомогою повітряно-крапельного розповсюдження інфекції. Інкубаційний період становить від 9 до 20 днів, дуже рідко доходить до 26 днів.
Скарлатина
Заразитися цим інфекційним захворюванням можна, якщо знаходитися в одній кімнаті з хворим, якщо ви контактували із зараженими іграшками, книгами. Інкубаційний період зазвичай короткий і становить від 3 до 10 днів. Однак він може становити і менше ‒ один день, або навпаки збільшитися до 12 днів.
Вітряна віспа
Характерною ознакою захворювання можна вважати появу на шкірі цяток з рідиною. Інкубаційний період становить від 10 до 21 дня, але в середньому ‒ 14 днів. Захворювання починається гостро з підвищення температури.

Навіщо батькам корисно знати інкубаційні періоди інфекційних захворювань?
Якщо ви дізнаєтеся, що хтось, з ким дитина контактувала зовсім недавно, захворів одним з вище перерахованих захворювань, ви можете «засікти» час в днях з моменту безпосереднього контакту. Протягом інкубаційного періоду ви можете спостерігати за власною дитиною разом з інфекціоністом, щоб при перших ознаках захворювання відразу поставити діагноз і швидко відреагувати. А якщо інкубаційний період хвороби пройде, а перші симптоми так і не з'являться, зможете зітхнути з полегшенням.
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення Sms » 16 квітня 2013, 22:31

Нам лікар інфекціоніст казав, що 21 дні при будь-якій заразі. Якщо не захворіли за 3 тиждні - будьте спокійні.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення mari » 17 квітня 2013, 09:15

А ще-інфекційними захворюваннями від дітей можуть заразитись дорослі,якщо вони ними не хворіли або мають ослаблений імунітет. Як правило, дорослими вони переносяться значно важче.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення irinka » 17 квітня 2013, 20:58

mari написав:від дітей можуть заразитись дорослі,якщо вони ними не хворіли або мають ослаблений імунітет.


А моя мама мені казала що вона ніколи не хворіла вітрянкою, навіть коли в мене чи в сестри в дитинстві була, то їй не передалось :pardon: то значить в неї все в нормі з імунітетом чи як :confused:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення taranjka » 17 квітня 2013, 21:45

irinka може бути сильний імунітет, а може хворіла, але не помітила цього. в школі моя сестра хворіла вітрянкою, а я ні- при цьому ми постійно контактували. а коли була вагітна, то якісь аналізи здавала і показало, що в мене є до неї імунітет - тобто я таки хворіла. інфекціоніст казала, що часом можна перехворіти і в мегалегкій формі. до речі, це було в останній рік школи - тож не дитячий вік :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення westa » 04 серпня 2013, 15:50

А в нас певне скарлатина :scare: :dash: :dash: :dash:
Але якась нетипова. Спочатку 3 дні була температура до 38.7 , трохи червоне горло і обкладений язик. Я спихала на зуби ( в нас якраз ікла лізуть ). Давала нурофен , орасептом орошувала зів. Сьогодні другий день нормальної температури , з"явилася висипка як при скарлатині ( дрібна на обличчі , шиї, грудях , щоки червоні ,носогубний трикутник блідий ) , язик почав облазити (як на фото з атласу ). Дитина почувається нормально , веселий , активний , тільки апетит поганий вже кілька днів.
Завтра йду здавати аналізи . Не хочу без обстеження антибіотики давати, бо не повністю впевнена в діагнозі. Може то в Тернопіль поїхати ?

Дівчата , в когось вже була скарлатина ? Поділіться досвідом.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення Ulkanet » 04 серпня 2013, 16:45

в моєї дитини на орасепт сильна алергія. ввечері побризкали горло - а на ранок вона була засипана дрібними червоними прищиками. вся спинка, пузік і личко. за язик не памятаю - може і був "георграфічний". перстали брискати, дали діахолін і все пройшло. :wink:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення westa » 04 серпня 2013, 22:08

В нас нема алергії на орасепт точно ( вже кілька разів користувалися ). А з хворим на скарлатину був контакт. Тому і підозрюю такий варіант.Тим більше ,що висипка в нас типова ( щоки , шия , складки , на фоні червоної шкіри ) , з алергічною не сплутаєш. Перебіг нетиповий, бо ангіни як такої нема. А це обов"язковий симптом при скарлатині. І посипало не одразу , а на 3-ій день. Може це тому що ми досі на ГВ ? В мене була скарлатина .
Дуже хочу щоб мій діагноз не підтвердився.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення TanenRom » 05 серпня 2013, 01:03

westa а може у вас розеола,ще називають це псевдокраснухою?три днi температура,а потiм зявляэться висип,який сам проходить.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення westa » 05 серпня 2013, 13:32

Ми вже прийшли з лікарні.Діагнозу поки нема. Аналізи показують перенесену бактерійну інфекцію , але ангіни нема. Одним словом , якщо через 10 днів почнуть лущитись долоні і стопи , то в нас була скарлатина , якщо ні , то запишуть краснуху.
Антибіотики вирішили не давати , бо температури нема 3-ій день, синочок бігає ,як з моторчиком, апетит вже звірський . Чекаємо.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей