Глобальні оголошення!



Бронхіт

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Бронхіт

Повідомлення Natalinda » 29 грудня 2013, 10:28

Задам таке глупе питання, а бронхіт заразний?
Танюшка поправляйтеся :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Бронхіт

Повідомлення lore1ei » 29 грудня 2013, 10:40

чула від мами в садочку що в дитини був вірусний бронхіт
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Бронхіт

Повідомлення Dribchuk » 29 грудня 2013, 11:28

Ми вже не раз мали сумний досвід того що пробували лікуватися без антибіотика а потім запускали до гіршого і приходилося давати врешті ще більше ліків. Тому я б давала антибіотик, бо запущений бронхіт то вважайте запалення легень, а з нього вилізти ой як не легко :dash:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Бронхіт

Повідомлення TanenRom » 29 грудня 2013, 11:41

Dribchuk ми вчора ввечері випили першу дозу ((( :cray:
серце болить, але двоє лікарів сказало що потрібно, що шкода від антибіотиків буде меншою, ніж ймовірність цьому бронхіту перейти в щось гірше, і то дуже швидко, бо хрипів реально дуже багато, але аналізи у нас при цьому ідеальні.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Бронхіт

Повідомлення Lusik » 29 грудня 2013, 13:46

Танюшка, серце ще більшебуде боліти якщо то все запустити і тоді треба той антибіотик не пити , а не дай Бог колоти або ще гірше капати в лікарні :scare: :scare: Тому ти вибрала менше зло :yes:
В нас зараз теж ситуація не з приємних. Синочок кашляв по-трошки 3 тижні -слухались , пили сиропчики, чайочки, а синок продовжував кашляти в вночі приступами. Врешті -решт я не витримала-пішли ще до двох інших лікарів (дорослого пульмонолога і ще до педіатра який займається бронхіальними астмами і т.п.), послухали знову нічого особливо загрозливого не почули (одна сказала що дуже легенькі похрипування). І ще здала аналіз крові-по аналізу дещо вище норми палички, що свідчить про якийсь запальний процес. Лікарі назначили сиропи, інгаляції і спостерігатися, а ввечері малий почав активно пчихати і кашель став частіший і глибшмй ( в нас це означає, що соплі кашлі і весь букет попереду), тому подзвонили ще раз до лікарки і вона сказала , що тоді давати антибіотик так як це напевно вилізли ті підвищені палички.
Тому я теж до останнього вагалася (ще як стояла в черзі в аптеці :cry: ) чи давати,але так як сам кашель вже запущений і ще придналось щось вірусне швидше за все і я уявила собі як то одне на одне накладеться, що може бути в результаті, то дала антибіотик і на други день подякувала Богу , що я це зробила. Бо малий почав сильно сопляти і кашляти, але наразі майже три доби пройшло з антибіотиком і сьогодні дитині набагато краще.
Тому нам мамам часто приходиться приймати важкі рішення як нам здається на гірше дитині, але щоб попередити ще більшу небезпеку і біду в певних випадках. :impossible:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Бронхіт

Повідомлення Marichka » 30 грудня 2013, 10:15

Цього року щось в багатьох починається з маленького,а переходить в сильні кашлі з хрипами.Ми меншому теж вже давали антибіотик,бо хрипи були сильні.Три дні пив.Пройшло.А старшенька був день,то кашляла щохвилини,бідна.Але обійшлося без антибіотика.
Виздоровлюйте маленькі!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Бронхіт

Повідомлення Marichka » 30 грудня 2013, 10:16

Щодо заразності,то наскільки пам"ятаю перші п"ять днів хвора людина заразна
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Бронхіт

Повідомлення Vikibee » 29 березня 2014, 18:11

Дівчатка, можливо, хтось порадить добру масажистку, щоб походила поробила дренажний масаж малій?
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Бронхіт

Повідомлення nelly » 05 травня 2014, 14:50

і я сюди :sad:
Маємо обструктивний бронхіт, сьогодні пішла до нашої масажистки на Гоголя на масаж то порекомендувала Лілю Григорівну( не знаю прізвища)-зав реабілітац відділу на Гоголя, мені на перший погляд здалася дуже кваліфікована, лікує без антибіотиків, більше фіз процедурами, задає питання щоб вияснити суть хвороби, короче мені сподобалася, подивлюся наскільки швидко одужаємо..
Таки вилазить садочок боком... :impossible:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Бронхіт

Повідомлення Ulkanet » 05 травня 2014, 19:44

ми цілий грудень і пів січня мали бронхіти, тричі пили антибіотики :scare: і то тільки субота - в дитини температура під 40 і кашель, аж захлинається слизом :dash:
відправили нас на Гоголя, і там , о чудо , за 10 сеансів масажу (бо були Різдвяні свята і були великі перерви по 2-3 дня), гріття і дихання ми перестали кашляти зовсім. бо я вже думала що капець :cray: :cray: :cray: :cray:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron