Глобальні оголошення!



Кашлюк

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Dribchuk » 06 травня 2014, 17:52

ми теж до коней їздили, жаль, не часто получалося, але ніч після прогулянок по конюшні приступу не було. Ще ходили зранку, як тільки сонце зійшло гуляти до річки (в нашому випадку гідропарк) - це мені бабця порадила. Також коли тільки все почалося і в малої було по 5-6 приступів за ніч помагала інгаляція з сальбутамолом.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Natalinda » 09 травня 2014, 04:03

mari написав:згіна з дописам Дрібчик/ коклюш не помітитине можливо


Марі, тобто відразу чуючи кашель - педіатр може поставити діагноз, я з прочитаного про коклюш так зрозуміла. А мені вже казав педіатр про коклюш після того як синок пропив антибіотик і далі кашляв, кашляв так як звичайно, тобто як при інших хворобах раніше.
Мені просто цікаво чи можна якось точно дізнатися що то був чи є коклюш, щоб знати - от точно дитина перехворіла і другого разу такого вже не буде?


Всім міцного здоровячка!!!!!!!!! Десь воно ходить нетам де його кличуть чи що.
Мені чоловік вже 4 дні проколов антибіотик, а насмарк ні на краплю не зменьшився(((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Кашлюк

Повідомлення nadusha » 09 травня 2014, 07:42

Наталя, я теж пила антибіотик Азитроміцин і насморку від того ніц не пошкодило...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Кашлюк

Повідомлення Natalinda » 09 травня 2014, 10:03

мда, печально(((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Кашлюк

Повідомлення mari » 09 травня 2014, 11:29

| +
Источником инфекции является больной человек. Выделение возбудителя начинается в последние дни инкубационного периода. В катаральном периоде коклюшную палочку выделяют практически все больные. С развитием спазматического кашля заразительность больного уменьшается, однако и на 4-й неделе 5—15% пациентов продолжают быть источниками коклюшной инфекции. Под влиянием антибактериальных препаратов освобождение организма от микроба ускоряется.
Симптомы
• Первая (катаральная) стадия (напоминающая обычную простуду и длящаяся от 10 дней до двух недель); насморк; чихание; умеренный кашель; общее ощущение плохого самочувствия.
• Вторая (пароксизмальная) стадия (длящаяся четыре - шесть недель): приступы сильного кашля, иногда сопровождаемого характерными «лающими» звуками, когда воздух резко вдыхают в конце приступа кашля; выпученные глаза и вздутые вены шеи; синюшный оттенок кожи в течение приступа кашля из-за недостатка кислорода; рвота, вызванная усилиями удалить густую мокроту; судороги (редко).
• Третья стадия (период выздоровления): приступы кашля становятся умеренными и менее частыми.
Источник: http://www.medn.ru/statyi/koklyush-simptomy.html

Основной симптом катарального периода — кашель, который характеризуется постепенным нарастанием интенсивности и частоты изо дня в день. Проводимая симптоматическая терапия эффекта не оказывает. В то же время данные перкуторного и аускультативного обследования легких не выявляют каких-либо изменений.
Другие катаральные явления (серозные выделения из носа, гиперемия задней стенки глотки) выражены слабо у 1/3 больных и купируются в течение 3—5 дней.
Катаральный период в среднем продолжается 10—14 дней. У иммунизированных вакциной АКДС пациентов он может удлиняться, а у детей раннего возраста — укорачиваться.
Клиника судорожного периода коклюша. Судорожный период коклюша имеет яркие клинические проявления. В этом периоде кашель приобретает приступообразный характер. Появлению приступа кашля, как отмечают дети школьного возраста, может предшествовать своеобразная аура в виде першения и щекотания в горле, чиханья, общего недомогания, неопределенных сдавливающих болей в области грудной клетки. Приступ кашля характеризуется наличием ряда быстро сменяющих друг друга выдыхательных кашлевых толчков, время от времени прерываемых свистящим вдохом — репризом. Приступ кашля продолжается до 5 минут и заканчивается выделением вязкой мокроты или рвотой, либо срыгиваниями у детей первого года жизни. Частота возникновения характерного кашля варьирует от 5 до 40—50 приступов в сутки. Приступы кашля чаще возникают во сне, могут быть спровоцированы кормлением, физической нагрузкой.
Внешний вид больного во время приступа характерен
Убить коклюшную палочку несложно, хотя и не все антибиотики на нее действуют. Так, например, пенициллин не действует вообще. Но, к счастью, бактерия практически не способна вырабатывать устойчивость к антибиотикам. Т. е. если уж какой-либо препарат против микроба эффективен, то он и будет эффективен. Но в периоде спазматического кашля никакого эффекта — в виде уменьшения частоты и длительности приступов — заметить не удается. И мы уже понимаем почему — ведь кашель не из-за микроба, а из-за поражения клеток кашлевого центра. Главная цель приема антибиотиков в этом периоде — сделать больного не заразным. А вот если тот же антибиотик назначается в катаральном периоде — в первые дни болезни, когда еще нет перевозбуждения кашлевого центра, — так вот, в этом периоде лекарство вполне может прервать болезнь и не довести человека до приступов.
Источник: http://www.medn.ru/statyi/koklyush-simptomy.html
http://www.komarovskiy.net/knigi/koklyush.html


Якщо приступи кашлю типові, і я їх чую, бачу, я точно знаю що це коколюш- для чого тоді мені ще аналіз здавати дитині? я вже знаю діагноз. При класичному кашлі неможливо не виставити діагноз, так як це дуже специфічне завхорювання. І дуже особливий кашель.
Якщо це лише початок процесу, тоді рахую здачу аналізу доречним, але аналіз роблять за пару днів, отож поки вони його зроблять- я все рівно даю антибіотик і лікую а не чекаю. Та й чи робити аналіз кожного разу коли дитина кашляє? Це важливо для лікаря, тих, хто ходить в садок щоб інших не заразити або важливо коли лікар точно не впевнена в д-зі,а є деякі схожі з-ня на ті коли коклюш у легкій формі чи атипово проходить(частіше буває в щеплених дітей) або є підозра на іншу хворобу.

Збудник виділяється певний час, тому після 1 місяця та антибіотків його висіяти вже важко, отож думаю що знати чи мала дитина в минулому кокшлюш якщо це була легка форма, важко. Тре питати тих хто в лабораторії працюють скліьки часу під час хвороби збудник виділяється і вони його можуть висіяти. Ну або ще спитати педіатра.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Кашлюк

Повідомлення Инна » 16 грудня 2014, 20:54

Доброго дня. Рік назад малий якому на той час було 8 місяців захворів КАШЛЮКОМ. Про це ми дізналися черед 1,5 тижні. Добре памятаю як почула перший кашель нізвідки здавалося б узятий. Лікарі ставили діагноз ОРВИ. Не помагало. Пішли до іншого. Почали колоти. Нічого. Кашель продовжувався і з кожним днем тільки зростав. І тут нас озорило КАШЛЮК. Ми не були привиті. Кашляв так що здавалося задихається - це так страшно, особливо коли просинався. Як пізніше дізналися і де його підчепили. Була невисока температура - але у нас ще й зубки лізли. Скажу вам так - нічого не допомагало, тому що ліки назначалися від кашлю а не від КАШЛЮКУ. Нам порадили лікаря в інфекційному. І ми звернулися до нього. Ось що назначили: СУМАМЕД, НОШПА, СИНЕКОД, флавамед, Тавегіл, лавтовіт і наніч Гліцисед. І сказали рахувати скільки разів дитина кашляє в день. З першого дня прийому цих ліків у нас кашель почав зменшуватися. Покашлював він 100 приблизно днів, а потім зрідка як уже автоматично. Пройшло все яже без ніяких бухик через півроку. Кажуть що можна ще боротися і різким перепадом тиску. Ми теж це пробували у той день як назначили нам ліки суто від КАШЛЮКУ. Бажаю всім хто захворів - вилікуватися. :wink:
Инна Офлайн


 

Re: Кашлюк

Повідомлення taranjka » 04 травня 2017, 20:37

хтось знає, чи в обласній лікарні можна здавати аналіз без направлення?
в неділю контактували з хворою на коклюш (((
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Кашлюк

Повідомлення nelly » 04 травня 2017, 23:28

які аналізи при такій заразі здаються
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Кашлюк

Повідомлення taranjka » 04 травня 2017, 23:54

nelly мазок з горла
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Кашлюк

Повідомлення mariana » 05 травня 2017, 00:06

taranjka ми колись робили в санстанції такий мазок.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Поперед.

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron