Глобальні оголошення!



Кашлюк

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Кашлюк

Повідомлення irinka » 01 лютого 2013, 21:06

Чи хворіли ваші дітки на це захворювання? Як визначали? Які здавали аналізи?
Які симптоми при цьому, яке лікування вам призначали? Пишіть все що знаєте, хочеться більше знати.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Кашлюк

Повідомлення irinka » 01 лютого 2013, 21:09

Взагалі-то я не дуже до цього схиляюся, нам на огляді наша лікарка сказала що просто затяжний бронхіт, горло не червоне, температури нема. Але відправила здати аналізи на кашлюк на всякий випадок. Сьогодні ми їздили здавати аналіз, взяли пробу з носоглотки і все. Чекаємо результатів.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Кашлюк

Повідомлення krapk@ » 01 лютого 2013, 21:48

якщо після початку кашлю пройшло більше ніж 2 тижні вже навряд чи висіється. Я теж восени думала що коклюш в малого, бо в садку явно є дитина яка гепає вже 2 місяці. Потім думала що аскариди-там теж кашлі, але все пройшло як я перестала шукати причини. Зараз знову покашлюємо, але то все через дихання ротом вночі. Коклюш ти не спутаєш з іншими кашлями.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Кашлюк

Повідомлення irinka » 01 лютого 2013, 22:03

krapk@ написав:Коклюш ти не спутаєш з іншими кашлями.


А чому, чим він відрізняється від інших видів кашлю? Мій кашляє вже протягом 2 тижнів.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Кашлюк

Повідомлення krapk@ » 01 лютого 2013, 22:33

введи в гуглі кашель коклюш відео-там йде приступ,потім реприза-саме цим він відрізняється від усіх
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Кашлюк

Повідомлення mariana » 01 лютого 2013, 22:38

irinka а в вас хто дільничний. Камінська? Ми коли нам було 7 міс. були кілька днів в лікарні. через тиждень нам зателефонували з поліклініки і направили здати аналізи на кашлюк, бо тоді в тому відділі була хвора дитина, ми дякувати Богу були здорові. Я тоді купу інформації перерила, по боялась того кашлюка. Кашель і справді специфічний, лікарі зразу по кашлю можуть розрізнити що це кашлюк. Надіюся що вас та хвороба омине!
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Кашлюк

Повідомлення irinka » 01 лютого 2013, 23:05

mariana написав:Кашель і справді специфічний, лікарі зразу по кашлю можуть розрізнити що це кашлюк.


В тому той діло що лікарка казала, що не кашлюк, тому нема причин хвилюватись. Просто сказала щоб ми зробили той аналіз на всяк випадок. Але я й сама бачу що йому помаленько проходить, кашель вже не такий звірячий :scare: і відхаркується мокротиння. Надіюсь що це все-таки бронхіт.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Кашлюк

Повідомлення olgakr » 02 лютого 2013, 00:25

Ми перехворіли. Цей кашель специфічний ( "лаючий" ,дитина починає кашляти видихуючи, а потім важко вдихнути- задихається) однак відразу діагнозу нам поставити не змогли - дитина спеціально для лікаря кашляти не хотіла, а ні аналізи, ні ренген після двох тижнів уже нічого не показують. Коли ж діагноз уже поставили, то виписали лікування, щоб не було ускладнень. Кашляли ми більше двох місяців :crazy:
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Кашлюк

Повідомлення Shalimar » 02 лютого 2013, 02:37

Просто мінеральну газовану воду коли кашель не можна категорично! Вуглекислий газ дуже подразнює гортань і посилюється кашель.
Чому саме боржомі корисна, тому що це гідрокарбонатна натрієва мінеральна вода, яку можна замінити молоком з содою...

Ок, утверждать не буду, вопрос не изучала, НО когда попадалась такая информация на глаза, речь была просто о минеральной воде, не уточнялось, что только Боржоми..
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Кашлюк

Повідомлення Marichka » 02 лютого 2013, 16:23

Я писала вчора,що ми хворіли Кашлюком минулого року з кінця грудня.Кашель був до липня.Навіть лікар в інфекційному його не підтвердив(ми лежали з рвотою)Дільнична потім теж в карточку не писала,щоб нікого не підставляти.Аналізи не здавали(ми відмовились)бо було пізно.Ми взнали по специфічному кашлі дитини з тою репризою(хоч в нас не були сильні приступи),але дитина червоніла і ніби задихалась,не знаю,як пояснити,аж сльози виступали їй.По-друге,вона мала прямий контакт з іншою хворою на коклюш.Вночі на початках було найважче,бо закашлювалась і плакала,дитині тоді було 1,5роки.Все починалось,як легка застуда.І ще,7 грудня ми зробили прививку комплексну,де є від кашлюка,то деякі лікарі казали,що ще прививка не всигла подіяти,а інші-що через те в нас лекша форма:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей