Глобальні оголошення!



Кашлюк

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Кашлюк

Повідомлення irinka » 02 лютого 2013, 16:34

Багато чула вже про ті репризи, а що то таке?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Кашлюк

Повідомлення Marichka » 02 лютого 2013, 16:48

Показати вмію,а описати-?:)ніби задихається чи як.Нам потім,через місяців два той кашель не заважав,привикли,що вона покашлює і не помітили,як перестала.Вели звичайний спосіб життя:гуляли,спали,грались...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Кашлюк

Повідомлення irinka » 02 лютого 2013, 16:52

Ну то певно в нас таки не то. В мого кашель мокрий, вже якраз відхаркується добре. Просто коли йому підходить то кашляє пару раз дуже сильно і все. Надіємось на одужання найближчим часом :(): :+++:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Кашлюк

Повідомлення krapk@ » 02 лютого 2013, 19:12

Marichka написав:І ще,7 грудня ми зробили прививку комплексну,де є від кашлюка,то деякі лікарі казали,що ще прививка не всигла подіяти,а інші-що через те в нас лекша форма:)

а може це від неї ви і захворіли? Так моя сусідка малій своїй підчепила той коклюш. Аде лікувати нічим його не треба, просто пережити ті приступи, особливо нічні. Побільше гуляти, інгаляції тим самим боржомі помагали. Зволожувачвона точно тоді купила. А так нічого пройшло.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Кашлюк

Повідомлення Marichka » 02 лютого 2013, 19:55

Думаю,що ні,що не від прививки.В нас гралася дівчинка з коклюшем,потім ми ходили на ранок новорічний до школи,де коклюш процвітав,пів села дітей перехворіли і нашу дитину таскали по руках:) Той випадок мене навчив бути обережнішою,тепер я чуть не всю мию дитину,як приходимо з школи(беру її з собою на гурток часом)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Dribchuk » 06 травня 2014, 10:10

Natalinda написав:нині повернуся до промивання, бо то жах(( а поїхати ще раз до ЛОРа нема як поки(((
в мене запалення легень, в чоловіка запалення ще серйозніше, єдина радість що дитині після двох антибіотиків стало краще.
До речі казала нам одна педіатр що дуже погано антибіотикик в сиропах засвоюються((( І це могло бути однією з причин чому перший курс антибіотику у сиропі недопоміг( Другий раз кололи((
В мене на столі як в аптеці((((


Natalinda може то вас всіх коклюш скосив, а на фоні нього вже й запалення, в нас таке минулого вересня було, то кашляли десь 4 місяці :crazy: виздоровлюйте!
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Natalinda » 06 травня 2014, 10:27

Dribchuk знаєш педіатр кілька разів казав що то певно в Юрчика коклюш
Ну і типу як добре що він щеплений, бо було б набагато гірше, а так ще з місяць покашляє і пройде....
незнаю, мені не схоже.
Ну і я чітко знаю коли мене затянуло саме з горлом і кашлем

В ви тоді здавали якісь аналізи щоб підтвердити коклюш? бо не пригадую, вроді ж ні?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Dribchuk » 06 травня 2014, 11:32

Natalinda коли нам натякнули на коклюш було вже занадто пізно щоб здавати аналіз, потім я вже взнала що то 100% коклюш бо мама одного з моїх учнів призналася що малий приходив до мене вже маючи коклюш, просто вони теж не зразу зрозуміли що то таке. В основному коклюш відрізняється дуже сильними приступами кашлю, в нас у всіх була блювота після кашлю, особливо в малої, місяць мала хоч раз вночі будилася від кашлю і блювала. Також в неї пару раз було нетримання сечі під час кашлю, так кашляла що просто впісювалася, вдень майже не кашляла, хіба перші 2 тижні то в мене була пневмонія, а в малої сильний бронхіт, антибіотики зняли запальний процес, але 4 місяці ми всі кашляли, особливо приступи вночі.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення mari » 06 травня 2014, 12:07

на мене, аналізи на коклюш- даремна трата часу, згіна з дописам Дрібчик/ коклюш не помітитине можливо, АНАЛІЗИ ВЖЕ НІ ДО ЧОГО
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення mari » 06 травня 2014, 12:10

я вже десь писала ми в конюншню їздили в 6 рано нюхати спражні запахи на протязі тижня, після того ми любимо коней та повертаємось в Довжанку, антибіотики пили 10 днів, бронхіпрет довго-довго пили(десь 4 місяці), а ще плавали в морів Одесі і масажі мамині робили і біля озера щовечора гуляли. Часу тре було довго!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron