Глобальні оголошення!



Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Повідомлення krapk@ » 08 грудня 2012, 17:36

доктори кажуть, що підняти гомоглобін їдою нереально, просто нормальним харчуванням можна його підтримувати
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Повідомлення Галина » 09 грудня 2012, 09:41

В мене знайома їла горіхи грецькі, по 10 горіхів щодня, то за місяць гемоглобін з 95 піднявся до 115.
Я після пологів теж мала низький гемоглобін (87), ніяких препаратів не вживала, горіхи, сухофрукти, ну і харчувалася так, як і переважна більшість годуючих мам після пологів, то за 2 місяці гемоглобін піднявся до 105.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Повідомлення kalina » 12 грудня 2012, 16:13

Я коли була вагітна завжди мала низький гемоглобін, то щоб його підняти, пила сок буряка і моркви.
kalina Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 12 грудня 2012, 15:42
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 43 раз.

Re: Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Повідомлення Ленка » 14 грудня 2012, 01:11

Я коли старшою донькою була вагітна то в мене гемоглобін впав до 108. Сказали їсти телятину, я її всюди пхала, іншого мяса в нас дома не було. Перед родами в мене гемоглобін був вже 125. А під час другої вагітності я теж використовувала телятину, і в мене був постійний гемоглобін 128 всю вагітність.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Повідомлення Dribchuk » 15 грудня 2012, 12:09

Вчора розмовляла зі своєю лікаркою про доречність давати дитині аптечні вітаміни зимою. Вона мені сказала рецепт, який повноцінно заміняє всі вітамінні препарати які є в аптеках без ризику купити фальсифікат. Отже наступний сік потрібно давати дитині щоденно заправляючи його медом і на половину розбавляючи водою, крім такого соку щоденно давати невелику кількість запареного ізюму з шипшиною. (сік розрахований на дітей без алергії, якщо є алергія на якийсь 1 складник, його просто не включати в сік.
Рецепт соку. (всі соки свіжо видушені, не куповані)

2ст.л. яблучного соку
2ст.л. гарбузового соку
1 ст.л. морквяного соку
10кр. лимонного соку
1ст.л. соку граната.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Повідомлення TaniaPicaSSo » 15 грудня 2012, 13:29

Я піднімала гемоглобін таким рецептом. Курага, родзинки, чорнослив, інжир, волоські горіхи і свіжий лимон меляться на м'ясорубці, туди потім меду до смаку і по чайній ложці три рази в день (або коли згадаю :=): ). Дуже помічне :yes:
Та й не тільки гемоглобін піднімає. Просто корисне. Мама нам таке колись завжди весною робила, коли вітамінів всім бракує.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Повідомлення tarka » 17 жовтня 2013, 15:28

Нам 1рік3місяці наш гемоглобін впав до 76,лікар нам приписав гемоферон.Може хтось порадить народні методи для такої малої дитини.Буду вдячна.
tarka Офлайн


 

Re: Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Повідомлення Vikibee » 17 жовтня 2013, 15:32

Скажу із власного досвіду, як мені вдалося підняти гемоглобін: мій тато вдома розводить перепілок. Зараз я вагітна, токсикоз страшний, майже нічого не їм. Натще серце випиваю 4 яєчка. В мене від них гемоглобін піднявся. Завжди мала 105-109. А вагітною то взагалі 100. А відколи п’ю яєчка - 130. Для мене це показник. Бо ніякими препаратами та іншими народними методами я не могла його підняти роками. Моїй доні - 2,2 то їй теж даю - 1 яєчко.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб


Re: Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Повідомлення Dribchuk » 17 жовтня 2013, 15:39

Vikibee то ще треба мати 1. домашні перепілки, 2. не мати токсикозу, мені якби вагітній сказали випити яйце :bad: гемоглобін би взагалі нижче плінтуса впав. :hi:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron