Глобальні оголошення!



Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Повідомлення Vikibee » 17 жовтня 2013, 16:19

На рахунок домашніх погоджуюсь. Колись я, правда, купувала, але чоловік з яким брала у спілці яєчка носив в обов’язковому порядку на перевірку + треба вважати, щоб були свіжі. Знаєте, коли падає гемоглобін і починають труситися руки, лущитися шкіра і мучить страшна задишка я б не тільки яйце випила свіже.....мій тато не п’є їх у звичному вигляді, а робить з них мікс + сік апельсина, вичитав такий рецепт коктейлю. То йому так йде краще :wink:
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Повідомлення qweewq1234 » 17 жовтня 2013, 16:27

радять ще сухофрукти для гемоглобіну, наприклад, інжир - багатий на вітаміни, курагу
qweewq1234 Офлайн


 

Re: Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Повідомлення Sms » 11 травня 2014, 23:57

dr.tagabat написав:Я просто перерахую, що бажано їсти
- горіхи, мед, курага, родзинки, інжир (можна робити таку суміш, перемелювати і по столовій ложці 3 рази на день)
- бобові (фасоля, горох і т.д)
- чорниці
- яйця
- вівсяна каша, пшоно
- яблука, грушки, хурма, кизил
Корисно теж чорна смородина, зелена цибуля, морська риба (сардини, скумбрія, оселедці), какао, шоколад, гранати, сливи(чорнослив), буряки, гарбуз, каші різні, картопля - тут менше заліза, але теж корисно.


В малої гемоглобін стандартно тримається 110-115. Кажуть низькій. Треба піднімати. Не хочу пічкати вітамінами, однак напевно вибору не буде.
З перерахованого:
- горіхи, курага, родзинки, інжир не їсть ніяк і в ніякому вигляді... мед плює....
- бобові (фасоля, горох і т.д) - не знаю навіть як готувати, не їдять в мене в сім'ї...
- чорниці маю морожені. Варила компоти, не хоче, з цукром не їсть....В творог - не їсть....
- яйця їсть у вигляді омлету
- вівсяна каша, пшоно - їсть вівсянку. Не кожен день і без молока, а як на 2 з салатом і м'ясом чи рибою.
- яблука, грушки, хурма, кизил - яблука кожен день по 3-4...
Не даю хурму, гранати, буряк, бо алергію має. З гарбуза кашу варю і у суп додаю... Червону рибо їсть. По мірі можливості купую, бо дуже дорога.Решту не беру, бо кісточок багато... Для какао і шоколаду ще не доросла :crazy:
Не знаю, чи критичний такий рівень гемоглобіну для неї. Почувається добре. Скаче як козочка:) Щоб вимотати треба 8 годин безперервного ганяння на свіжому повітрі. Апетит гарний. Кажуть бліденька. Але вона сама по собі блондинка світлошкіра :=):
Я би може й хотіла б підняти той гемоглобін, але думаю без медикаментів в нас цього не вийде зробити
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Повідомлення nelly » 12 травня 2014, 00:02

попробуй з творогу зробити йогурт(збити блендером, додаю чуть сметани і кислого молока, щоб було рідке як йогурт.
Коли Маргарита не дуже любила сир ми так ціле літо її годували + якийсь фрукт бо з ними теж туго було і так само можна туди молоти чорницю, не факт що буде їсти але спробувати можеш..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що їсти, щоб підняти гемоглобін

Повідомлення Sms » 12 травня 2014, 00:10

nelly написав:попробуй з творогу зробити йогурт(збити блендером, додаю чуть сметани і кислого молока, щоб було рідке як йогурт.
Коли Маргарита не дуже любила сир ми так ціле літо її годували + якийсь фрукт бо з ними теж туго було і так само можна туди молоти чорницю, не факт що буде їсти але спробувати можеш..


Такий творог, як ти кажеш їсть кожен день на сніданок починаючи з 8 місяців. Сама роблю творог, розбавляю кефіром. Можу жожати фрукти якісь. З чорницями не їсть категорично:( Я загалом творог не цукрую їй. А коли чорниці додавала, пробувала й цукрувати і ні.. Не їсть ніяк:(((
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron