Глобальні оголошення!



Хвороби з висипкою

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Балачки у flower

Повідомлення TanenRom » 12 червня 2012, 13:32

Любов написав:
TanenRom написав:але потім виявилась - розеола.

а це ще що таке???????? :sad:
вже погуглила, капець. чого тільки зараз нема.


і не кажи.
ще часто педіатри називають цю розеолу - псевдокраснуха, бо дуже висип схожий на неї
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Балачки у flower

Повідомлення flower » 12 червня 2012, 15:17

Таня, розкажи детальніше. Бо певне в нас і є та розеола, лікарка вагається між скарлатиною і краснухою, бо все як на скарлатину лиш висипка схожа до краснухи. Як ви лікувалися? Чого я швидше в нет не зайшла, так би заодно спитала лікарку чи знає вона ту хворобу, але певне не знає раз не сказала. Тільки но чоловік повіз її назад, а я ледве дитину заспокоїла. Горло вже краще без гнояків, насмарку і кашлю нема, температури ніби нема.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Балачки у flower

Повідомлення flower » 12 червня 2012, 15:29

ну от вже трошки начиталась. пишуть шо антибіотиків не треба, горло лікувати і збивати температуру якшо є. але ж звідки нам було знати, стан дитини погіршувався. горло запшикати не вдавалося, а висипки не було. А тепер шо робити посеред дороги ні туда і ні сюда.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Балачки у flower

Повідомлення TanenRom » 12 червня 2012, 15:34

flower написав:Таня, розкажи детальніше. Бо певне в нас і є та розеола, лікарка вагається між скарлатиною і краснухою, бо все як на скарлатину лиш висипка схожа до краснухи. Як ви лікувалися? Чого я швидше в нет не зайшла, так би заодно спитала лікарку чи знає вона ту хворобу, але певне не знає раз не сказала. Тільки но чоловік повіз її назад, а я ледве дитину заспокоїла. Горло вже краще без гнояків, насмарку і кашлю нема, температури ніби нема.


лікували як звичайне ОРЗ - ніс промивали і капали соленою водичкою,від горла пили імупрет та хлорофіліпт на ложечку наливала і все. коли з"явився висип то давала феністил.
висип у нас зійшов десь за три дні - перше обсипало спину, потім руки, ноги, лице найостанніше і дуже мало.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Балачки у flower

Повідомлення flower » 12 червня 2012, 16:25

а от в нас по іншому висипало, лице найбільше шия і спина, потім руки і ноги і живіт, найбільше на обличчі і спині. Хворе лише горло і була температура висока, а потім висипка.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Хвороби з висипкою

Повідомлення катюня » 19 листопада 2012, 09:50

дівчата може в когось була вітрянка у діток до року. старший малий приніс зі школи вже три дні сипе температура була лише один день. але я дуже переживаю за малечу всі кажуть в одній хаті то обовязково захворіє. але я всетаки думаю може обмене ми ще трошки гамаєм цицю то може є імунітет.
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Re: Балачки у flower

Повідомлення flower » 19 листопада 2012, 10:29

flower написав:а от в нас по іншому висипало, лице найбільше шия і спина, потім руки і ноги і живіт, найбільше на обличчі і спині. Хворе лише горло і була температура висока, а потім висипка.

і я от потім зрозуміла шо це ніяка не була розеола чи скарлатина) а звичайна алергія на антибіотик. тому, що на морі ми теж захворіли з горлом і подававши антибіотик, була аналогічна висипка, лиш трохи менше її. значить алергія у нас на антибіотики, от і все, а лікарям привід придмати різні хвороби)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Хвороби з висипкою

Повідомлення flower » 19 листопада 2012, 10:34

катюня написав:дівчата може в когось була вітрянка у діток до року. старший малий приніс зі школи вже три дні сипе температура була лише один день. але я дуже переживаю за малечу всі кажуть в одній хаті то обовязково захворіє. але я всетаки думаю може обмене ми ще трошки гамаєм цицю то може є імунітет.

не факт шо буде. колись я хворіла вітрянкою і мама з роддому прийшла, але ми були в різних кімнатах. а ще колись сестра на кір хворіла, а ми з іншою сестрою біля неї весь час були і не хворіли. а я б на вашому місці хотіла б шоб перехворіла зараз, так же легко як братик. в мого чоловіка була вітрянка в 23 роки десь, то була дуже важка, він був не в крапочках а весь зелений, так як прищів багато дуже було і важко все проходило, з ускладненнями.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Хвороби з висипкою

Повідомлення катюня » 19 листопада 2012, 11:22

я розумію що краще в дитячому віці. але нам інфікціоніст казала що до року діти переносять важче і можуть бути ускладнення. тому треба давати велику дозу Ацикловиру
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Re: Хвороби з висипкою

Повідомлення Dribchuk » 19 листопада 2012, 11:38

катюня сестри малий перехворів в 6 місяців. Теж старший братик приніс з садочку. Переніс нормально, без високих температур. Нічого їм не назначали лиш був дуже сильно на личку обсипаний то мастили фукорцином і рукавички на ручки одягали щоб не роздрапував. Ускладнень не було, хоч вона теж боялася. ї.м лікар рекомендував побільше циці, побільше теплого пиття, і ще в чомусь вони його купали, але вже не памятаю - чи то кора дуба чи то ромашка щоб заспокоїти сверблячку і підсушити.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей