Глобальні оголошення!



Відмова від ліків

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Відмова від ліків

Повідомлення flower » 10 червня 2012, 15:55

так. дитячі. не то шо випльовує, вона починає ревіти і типу рвати, деколи не вирве, але в основному все вертає назад. куда мені той антибіотик в сиропі діти? в нього пригодність 10 днів, може в яку лікарню віддати, може кому пригодиться, шкода, бо викину, а так може в пригоді кому стане.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Відмова від ліків

Повідомлення Dribchuk » 10 червня 2012, 18:11

то точно не скарлатина????? Ще такий варіант можливий. Але ліпше надійтеся на ангіну((( І так, прийдеться таки колоти попу якщо те-ра росте і ніц не помагає. Горло пшикати теж однозначно треба, мусите відмучити. Виздоровлюйте.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Відмова від ліків

Повідомлення гра з вогнем » 10 червня 2012, 19:06

Може в неї алергія або неприйняття саме цього препарату.
Вона всі сиропчики так випльовує?
А може завеликі порції.

Також ті штуки можуть мати шось таке, шо подразнює горлишко. або маленькі мікрочастинки

Попробуй іншого виробника може?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Відмова від ліків

Повідомлення flower » 10 червня 2012, 19:47

ні це не алергія і не лише один препарат а всі. вона просто в мене така шо якшо плаче сильно дуже, кричить і в неї рвотний рефлекс починається, такшо це не алергія, то дитина в мене вредна. Шкода мені так, але колемо вже попу, кричить бідненька, а якби не та її рвота попа б не постраждала. Не знаю як мені її той орасепт запшикати, зранку весь на моїй фудболці опинився. Ледве біфіформ сьогодні запхала, здурила з цицьою і получилось більш менш, а от з спреєм так не пройде.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Відмова від ліків

Повідомлення Natalinda » 10 червня 2012, 23:41

Олю, співчуваю(((
В мене синок від Нурофену рве(((
Від багатьох зараз почала чути що оті солодкі дитячі ліки призводять до рвоти(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Відмова від ліків

Повідомлення TanenRom » 11 червня 2012, 00:19

flower взагалі то я знаю що дітям до 2-ох років категорично не можна пшикати горло.

ось тут наш фармацевт про це писала (ще й червоним виділили)

п.с. ми дуже "страшне" горло також вилікували Імупретом.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Відмова від ліків

Повідомлення flower » 11 червня 2012, 08:47

а шо таке імупрет? яке на смак? в якій кількості дається? бо нам чим менше тим краще
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Відмова від ліків

Повідомлення Dribchuk » 11 червня 2012, 09:02

Імупрет це фіто-гомеопатичний препарат на основі кореня алтея. Ми з тої серії лікували носика Синупретом. Ліки не погані. Не знаю як імупрет, але синупрет є в сиропі і краплях. Краплі не надто солодкі, а сироп як і всі сиропи солодкий.
Розчин хлорфіліпту часто використовується для найменших діток замість полоскання , це не спрей, він не під тиском. Щодо орасепту то його часто виписують діткам, але наша педіатр теж вважає що не варто його використовувати до 3х років.
На рахунок Нурофену, то в нас взагалі були від нього проблеми. Так сильно збивав дитині температуру що мала навіть сидіти не могла, просто вмлівала. Користуюсь Панадолом.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Відмова від ліків

Повідомлення oksa_mal » 11 червня 2012, 09:11

імупрет на спирту, досить не приємний на смак (давати по 5 капель 3 р/день до 2 років вроді, тре читати інструкцію )то думаю що маленькій лялі навряд чи сподобається, мій старшенький п'є його без проблем(як і всі ліки) а доця взагалі ніяких сиропів не сприймає, зразу рвотний рефлекс і всьо "коту під хвіст" то мушу їй доливати кампоти в сироп чи щось молочне.
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Відмова від ліків

Повідомлення flower » 11 червня 2012, 09:19

нурофен ставлю в свічках, бо парацетамол нам взагалі не збиває, або дуже трошки і на буквально пів годинки. Синупретом я користувалася каплями, то вони і мені противні, на спирту, типу настойка. Моїй дитині ше не пополощеш горло ніяк, нічим. Якщо ви вмієте дитині якій майже рік полоскати горло хлорофіліптом, то я реально медаль вам би дала. А замість полоскання, то як? Просто в рот засунути? То ж і дорослому противно той хлорофіліпт, моя зразу верне то точно. Я не знаю, шо робити чесно. Орасептом і не користуюсь, бо не можу. Єдине шо виходить то ангінхель дати. Кладу таблетку в ротик а вона сама вже там собі її смокче, правда тоже без плачу не обходиться. Не дитина, а недотрога. То найгірше, бо хочеться як краще.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron