Глобальні оголошення!



Відмова від ліків

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Відмова від ліків

Повідомлення flower » 10 червня 2012, 13:43

В моєї Вероніки виявилась ангіна, а не просто простуджене горло. Неможу їй дати ніяке лікарство в ротик, починає ревіти і в результаті вирве. Ні горло запшикати ні антибіотик дати. Шо порадите? Як діяти? Дзвонити до лікарки і питати за антибіотик в уколах? Трохи шкода, бо не дешевий антибіотик вже купили, але здоров'я дитини значно дорожче.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Відмова від ліків

Повідомлення Sawwku » 10 червня 2012, 13:54

я до горла Ангін-хель даю, малій подобається бо воно солодке
стовчи може той антибіотик в порошок, в папірчик і засип глибоко в рот. одразу запити тим, що вона любить (якщо візьме цицю дай її)
або можна з цукром трошки змішати (також порошок)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Відмова від ліків

Повідомлення Dribchuk » 10 червня 2012, 13:55

flower, я вам дуже раджу проконсультуватися з іншим лікарем і краще Лором про дану ситуацію. Тому що до 2х років в дітей ангіни практично ніколи не буває - одиничні випадки. Зазвичай це початки гострого тонзиліту і можна взагалі обійтися без антибіотика. Але педіатри перестраховуються і виписують антибіотики.
Щодо пшикати то мусите якось приспособитися, щоб не рвала робіть це через 2 год. після їжі. Дуже добре допомагає коли болить горло насичений відвар плодів шипшини з цукром. Як на рахунок таблеток? Я малій кажу що то цукерка то вона швиденько її смокче. Від горла для діток є лісобакт в таблетках. Пшикаю зазвичай розчином хлорофіліпту.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Відмова від ліків

Повідомлення Dashko » 10 червня 2012, 14:10

Sawwku написав:я до горла Ангін-хель даю, малій подобається бо воно солодке
стовчи може той антибіотик в порошок, в папірчик і засип глибоко в рот. одразу запити тим, що вона любить (якщо візьме цицю дай її)
або можна з цукром трошки змішати (також порошок)

Мені здається порошок глибоко в ротик не варто засипати :confused:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Відмова від ліків

Повідомлення Sawwku » 10 червня 2012, 14:13

ну не в горлянку тоточно, маю на увазі на кінець язика не тре, бо виплюче. і смакових рецепторів там багато (як і по боках язика)
наша лікарка наполягає на тому, що треба за щоку. так типу не виплюне. але щось я собі то туго уявляю і ніколи не пробувала
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Відмова від ліків

Повідомлення Sawwku » 10 червня 2012, 14:14

а, підтримую Дрібчик в плані що ангіна це майже нереально. мигдалики ще не виросли, то де там ангіна візьметься
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Відмова від ліків

Повідомлення flower » 10 червня 2012, 14:28

Dribchuk написав:flower, я вам дуже раджу проконсультуватися з іншим лікарем і краще Лором про дану ситуацію. Тому що до 2х років в дітей ангіни практично ніколи не буває - одиничні випадки. Зазвичай це початки гострого тонзиліту і можна взагалі обійтися без антибіотика. Але педіатри перестраховуються і виписують антибіотики.
Щодо пшикати то мусите якось приспособитися, щоб не рвала робіть це через 2 год. після їжі. Дуже добре допомагає коли болить горло насичений відвар плодів шипшини з цукром. Як на рахунок таблеток? Я малій кажу що то цукерка то вона швиденько її смокче. Від горла для діток є лісобакт в таблетках. Пшикаю зазвичай розчином хлорофіліпту.
ми були вже у 2х лікарів, одна лікарка наша Збаразька то сказала що горло червоне і зернисте все, але в її компетентності я все сумніваюся і консультуюся із Тернопільською. Тепмература висока трималась 38.6 2 дні, а сьогодні вже 39.5. Приймалои ангінхель, орасепт і нурофен, а температура лиш піднімається. Я одразу в Тернопіль до нашої лікарки і вона каже ангіна, є гній в горлі і я таки їй вірю, нераз вона мені і не тільки мені допомогла. Дитина не розуміє ше шо таке цукерки і таблетки і т.д тут ніяк не здуриш. Орасепт сьогодні назад вернула, антибіотик який нам прописали треба дозу за раз випити, а не ділити, а його розводиш з водою і багато получається, доця думала шо то я їй пити даю водичку, попробувала глоток і все, не заляєш більше.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Відмова від ліків

Повідомлення TanenRom » 10 червня 2012, 14:30

flower у нас в рік як була висока температура то я ліки давала з шприца і коли вона їла груди - по трішки вливала - по іншому ніяк не виходило - рвала.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Відмова від ліків

Повідомлення flower » 10 червня 2012, 14:37

я от недавно теж додумалась, пробувала так. не виходить, то дітьо розуміє все і тоді ні грудей нічого не хоче і кричить. Але дякую!!!!!!! Вже рішила шо буду колоти попу, звонила до лікарки і спитала шо робити і шо колоти.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Відмова від ліків

Повідомлення гра з вогнем » 10 червня 2012, 15:35

це вона дитячі солодкі ліки випльовує?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron