Глобальні оголошення!



Кір

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Кір

Повідомлення lore1ei » 10 січня 2012, 10:59

Natalinda написав:Перенесла легко. Прививку мала кажись.


Я теж мала прививку від кору, і навіть повторно мені її робили в старшому дит.віці.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Кір

Повідомлення олеся » 10 січня 2012, 15:09

А хто знає чи можу я бути переносником вірусу якщо хворіла в дитинстві?
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Кір

Повідомлення happymami » 06 березня 2012, 13:09

олеся написав:А хто знає чи можу я бути переносником вірусу якщо хворіла в дитинстві?

мабуть ні.
В нас у вчительки донька захворіла кором. Дільничий лікував отруєння. Казав шо висипка бо алергія пішла на препарати. І коли кілька днів температура не спадала - викликали швидку і лікарі сказали шо то кір. Маму ізолювали зовсім від дитини. Але в школу вона всеодно ходить. Значит воно так не передається. Може хібашо якимось крапельним шляхом? ХЗ.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Кір

Повідомлення taranjka » 06 березня 2012, 13:17

я тепер черз кір парюся - муж не хворів, а зараз в педагогіческом починається :scare: вже пару студентів хворі. не хчецця зара тої зарази в хаті :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Кір

Повідомлення nadia 2311 » 06 березня 2012, 14:04

А хто знає чи можу я бути переносником вірусу якщо хворіла в дитинстві?

Ні не можете . Кір передається лише при безпосередньому контакті, через третю особу ним заразитись не можна. Тобто якщо ви хворіли даним захворюванням то можете сміло йти відвідувати хворих і повертатись до своїх дітей їх ви точне не заразите.
Інша ситуація в taranjka потрібно надіятись що чоловік не захворіє, адже навідміно від вітрянки кір є не 100% контагіозним тому в нього є вісі шанси уникнути даного захворювання.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Кір

Повідомлення олеся » 06 березня 2012, 14:47

А в нас тепер епідемія кору відступила.... Трохи легше, але і з іншої сторони коли дитина ще маленька легше ту заразу перенести, бо в нас дуже багато старшокласників і студентів мали кір в важкій формі, а їх братики чи сестрички які молодші то все легше перенесли...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Кір

Повідомлення Sawwku » 06 березня 2012, 17:11

кір небезпечний для дітей до 3 років, і після 20
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Кір

Повідомлення олеся » 06 березня 2012, 22:38

Ну то може в медиків так, але в нас багато знайомих перехворіли цієї зими кором... То навіть 2 хлопці яким по 17років та дівчина 13років дуже важко переносили ... Але то ще і залежить від особливостей організму...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Кір

Повідомлення krapk@ » 28 квітня 2012, 09:55

Sawwku написав:кір небезпечний для дітей до 3 років


не страш мене так. В нас підозрівають, що вже висепе за 2-3 дні. В малого текли соплі вже з днів 10 і капали і перетавали-толком нічого не помогло. А вчора почався кашель, дихання затруднене і то дуже. Я вже так переживала, щоб знову не було ларинготрахеїту і того крупу. На ніч дала супрастіну, бо думала шо сироп від кашлю дав якусь алергію. До 5 поспав і далі знову кашляє сухо, дихає важко. Сьогодні вранці погнали слухатися-лікарка каже, що в горлі якісь такі крупинки, що це означає що починається кір-інкубаційний період. Фіг зна де він його взяв. Вроді і не чула на майданчику щоб хтось мав, але може теж в когось інкубаційний період. Понавиписувала всякого і постельний режим-цього я собі не уявляю. Будем лікувати. А думаю може вона помилилася. Ні в кого з малечі не було кіру???? От з одної строни б мали прививку не захворіли б... з іншої ще страшніші наслідки прививок добивають.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Кір

Повідомлення mavpusya » 28 квітня 2012, 14:00

У мене були всі прививки і від кору теж. Але підчепила кір від студентів в 25, дуже важко перехворіла, ще й ускладнення мала із серцем після хвороби, ну і ще купа дрібниць.... Захворіла на фоні загального виснаження організму. На другий день після захисту кандидатської мужа :)
Мені здається краще перехворіти в дитинстві...

Кір починався, як алергія, випила супрастін і вона зійшла. Дуже боліла голова, на ранок обсипало всю, температура висока і я зрозуміла, що це не алергія ніяка. Температура трималась днів 4-5. Висипка жахливо чухалась. Висипка була блукаючою, там зійшла, в іншому місці появилась і так по всьому тілу. Думаю маленьким діткам важко, бо вони чухатимуть, їм не поясниш не чіпати. Ага, їсти також не могла перші дні, все верталось, багато пила. Можливо від високої температури.

Коли мені було років 12 у нас жила родичка із кором із області. Не було місць в лікарні, чекали поки звільниться. У дитини кір застудили і висипка пішла у внітрішні органи. Кілька днів жила у нас. Ми добре провітрювали кімнати, я кожен день промивала підлоги усюди із дезинфектором. Ніхто не захворів, а нас було троє дітей без хворої. Моя молодша сестра не була щеплена. Тому найкраща профілактика, підтримувати і закаляти імунітет.

Бабуся каже, що колись кір просто вигрівали, гуляти не пускали під час хвороби.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron