Глобальні оголошення!



Кір

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Кір

Повідомлення олеся » 06 січня 2012, 14:29

Хто стикався з такою хворобою, як кір... Підкажіть які симптоми, як передається...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Кір

Повідомлення loljka » 08 січня 2012, 12:24

олеся я хворіла вже в дорослому віці, десь в років 18 -19. була температура, щось ніби обсипало трохи,але пройшло скоро і пила якісь мікстури. а як воно в дітей - то не знаю :?
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Кір

Повідомлення олеся » 08 січня 2012, 13:27

Я була в знайомої а її син на той час мав температуру, а в її сина 17 років виявили кір.... Не знаю чи може моїм дітям передатися, бо в мене ніби був в 7років так казала мама.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Кір

Повідомлення krapk@ » 08 січня 2012, 15:09

а мала кір в років 3-4, а потім знову корйову краснуху в 20-мало не померла. Так що всі ці імунітети дуже тимчасові. Звичайно набагато легше переноситься в дитячому віці.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Кір

Повідомлення lore1ei » 08 січня 2012, 16:15

Я кір перенесла на 2 курсі, це було мені 18 років. Дуже важка була хвороба, потім були ускладнення.
Десь 2 місяці пролежала :(
Почалось все з втомленості і страшенно свербіла шия і коло вух. На другий день ті місця обсипало і появилась температура висока. І поступово все обсипало, і рот, і навіть очі.
Десь днів 7 я практично не вставала, а як вставала в туалет, то навіть непритомніла, їсти взагі не їла, навіть пити було важко.
Ледь виходила мене бабуся медик, бо ще й мама була далеко. Потім дуже важко сходила сип, все свербіло страшно,я дерла себе вночі, ноги були в крові навіть. Мене і бабуся чухала коли я засинала. Говорила зі мною всі ті недоспані ночі. Так би хз як би перенесла то все.
Потім були ускладнення після хвороби, я ще місяць лежала вдома. Волосся за весь період не мила, то починала з ромашки, дуже лізло. Схудла на 10 кг десь :omg:

Не бажаю дитині своїй таке перенести в старшому віці, особливо страждають вагітні, дитяча хвороба, і хворіти треба в дитинстві.
Потім мій брат набрався, то він закінчив запаленням легень і теж 2 місяці лежання вдома.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Кір

Повідомлення mala-karta » 08 січня 2012, 19:01

моя знайома теж хворіла в дорослому віці. Не так тяжко, як lore1ei, але теж важко.
А краснухою я хворіла в дитинстві. Навіть не замітила, ганяла собі та й усе.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Кір

Повідомлення Перлинка » 08 січня 2012, 20:26

mala-karta

і не лікували тебе?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Кір

Повідомлення mala-karta » 09 січня 2012, 02:43

Перлинка, кажись, мазали.
Але я не пам'ятаю. Але якщо тебе дуже цікавить, то можу випитати :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Кір

Повідомлення Natalinda » 10 січня 2012, 03:24

Я хворіла десь в класі 9.
Захворіла лежачи в лікарні після операції в гіпсах((( Температури не помню, тобто якшо була то невисока, але обсипало червоними прищиками всю і буквально за один день.
То мене з тими гіпсами і швами відправили додому. Перенесла легко. Прививку мала кажись.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Кір

Повідомлення flower » 10 січня 2012, 10:16

я не хворіла, хоч мала всі шанси. хворіла сестра, а я і наймолодша сестра які перебували з нею в одній кімнаті були здорові. Памятаю біднятко лежала на ліжку вся червона як рак, тампература, така нікакая була, а ми біля неї сиділи телевізор дивились.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей