Глобальні оголошення!



Кір

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Кір

Повідомлення nadia 2311 » 28 квітня 2012, 14:34

А думаю може вона помилилася. Ні в кого з малечі не було кіру???? От з одної строни б мали прививку не захворіли б... з іншої ще страшніші наслідки прививок добивають.

Ми після вакцини проти кору захворіли корем :scare: :scare: :scare: я вже десь про це писала. Значить так в нас погнало високу температуру вище 40 яка збивалась не нище 38,5, через 1,5-2 год знову вище 39 і так 8 суток. В перший день були підпухлі очка. Ні соплів, ні кашлю спочатку не було. На девяту добу почало висипати спочатку позавушками і чоло зі щічками, поступово опускаючись до пяток.Почало висипати почала спадати температура і зявився незначний кашель( антибіотики пропили 5-7 доба пили сумамед).
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Кір

Повідомлення krapk@ » 28 квітня 2012, 21:11

mavpusya написав: У дитини кір застудили і висипка пішла у внітрішні органи.

я так зрозуміла що кір так починається, що висипка на слизових всередині вже є, того жене температуру, а потім як інкубац. період кінчається, починає виздоровлювати, то вилазе наверх. Головна ознака це білі крапочки як маночка на щочках біля кутніх зубів. І у нас вона її побачила.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Кір

Повідомлення олеся » 28 квітня 2012, 21:48

А які прищики на вигляд коли вже на тілі? Подругу обсипало, перед тим лікувала застуду. В мене колись був кір, але я не точно пам'ятаю...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Кір

Повідомлення mavpusya » 28 квітня 2012, 22:59

Нє, крапочко, там таки висип пішов усередину, в тому числі мозок :( Тому свою хворобу дівинка не памятає. Але зараз все гаразд.

У мене висип був точно, як алергічний, у вигляді плям червоних. Зазвичай плямки зявлялись на шоці і розростались у велику пляму, потім щезали і зявлялись в іншому місці.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Поперед.

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей