Глобальні оголошення!



Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Повідомлення nadusha » 09 травня 2014, 08:39

nadusha написав:В мого Артема знайшли астигматизм на огляді окуліста в 3 місяці : ( Спочатку казали, що можуть ті діоптрії ще покращитись з ростом і розвитком ока., що астигматизм може і не впливати на зір. Наголосили, що необхідно показатись в 3-4 роки, щоб перевірити зір(коли дитина зможе назвати показані картинки). В той час ніби то все було ОК, але ще рекомендували показуватись час від часу... Діоптрії в сина наближаються до норми, але зір... На консультації в грудні виявилось погіршення, почали носити окуляри під час зорового навантаження (коли малював, писав, складав пазли, дививсь мультики, чи бавився Пізнайка за компом). До слова - на мультики і комп в нас обмежений ліміт і був, і є. На наступній консультації покращення не відбулось і от - ми в окулярах, в 6 років... Правда обіцяють, що ще є шанс поправити ситуацію... На моє питання про вправи при астигматизмі, лікарка лише сумно усміхнулась "Вправами ви кривизну очного яблука не виправите... Виправляють операцією, в Києві, після 18 років, коли повністю сформується око. Не всім така операція показана..." Були в серпні перед школою - ситуація не змінилась, наступна консультація в жовтні. Рекомендації: 15 хв в день на комп і мультики, хороше освітлення при читанні-писанні, в сезон - чорниці, постійне носіння окулярів, побільше руху і прогулянок, денний сон, здорове харчування!

Поміняли ми лікарку. Ходили цей рік до Господарської Лілі Миколаївни, задоволена. Вирішила поміняти лікарку, бо почав Артем казати, що йому роздвоюється, а реакції від лікарки не було (лікарка та нормальна, не можу сказати, що вона непрофесійна, але.. "не наша"). Рекомендації Господарської : комп або телевізор раз в день до 30 хвилин, під час перегляду закривати ліве око, бо воно заспазмоване (того і роздвоюється), категорично не можна ігри на телефоні, окуляри постійно, вітаміни, здорове харчування. Пише і читає з двома очима, не закриваємо. Пройшли в міській дитячій поліклініці три курси вправ, зір покращився, поміняли окуляри на слабші. Літом відпочиваємо, в серпні знов на вправи. Артем сам помітив різницю: маємо на кухні електронний годинник, по центру крупно години, дрібнішим шрифтом по кутках число, місяць, температура. Раніше бачив тільки годину, тепер бачить і по кутках. Вірю в краще, сподіваюся, що покращимо зір і надалі.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Повідомлення erinaceus » 10 травня 2014, 00:23

У мене теж астигматизм, сама відходила в окулярах 10 років (від 3 до 13). Зовсім не шкодую, бо зір повністю виправився. Кажуть, що сам астигматизм залишається на все життя, але наразі на зір не жаліюсь. Багато знайомих, які відмовились від окулярів в дитинстві, зараз бачать дуже погано. Тому нехтувати цим не варто. Вправи, вітаміни, заклеювання ока - все це ми проходили і воно дало свій результат. Можливо зараз вже інший підхід до лікування астигматизму, але всі ці консервативні методи теж ефективні. Тому продовжуйте в тому ж дусі :wink:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Повідомлення nadusha » 10 травня 2014, 08:31

Erinaceus, дякую! :rose:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Повідомлення TanenRom » 10 травня 2014, 10:13

ми поки кожних три місяці контролюмо зір, поки не падає, навіть трішки піднімається.
лікар каже, що до школи точно протягнемо без окулярів, а далі не обіцяє.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Поперед.

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron