Глобальні оголошення!



Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Повідомлення happymami » 12 травня 2011, 14:12

Пішла я міняти оправу в оптику і лікар, котрий мене перевіряв лиш разок шлянув на малого - сказав іти до дитячого окуліста. Я прийшла - і нам поставили діагноз астегматизм. Так як малий ще замали до окулярів, бо бігає, шпортається, падає, то сказав дохто прийти по окуляри через рік а наразі лікувати вправами. От в мене питання - шо то таке той астегматизм, чи є шанс мати добрий зір дитині і звідки воно береться?
У нашому випадку швидше за все то спадкове від мене. Але вчора в оптиці перевіряли і мене. Сказали - рідкісно ідеальні очі БЕЗ АСТЕГМАТИЗМУ!!! Лікар ше сам дивувався шо в мене його нема. Видко при такому діагнрозі як в мене, він мав би бути. Так от - як тоді то по спадковості передалося???
Крім того нам сказали не їсти нічого солодкого, чаїв, кампотів, яєць, шоколаду, цукерків, тощо... Не дивитися телевізора (хоч ми і не дивимося), малювати сидячи, не лежачи...
Але я дуууже противник окулярів. Як на мене - раз вчіпиш і будуть на все життя. Тому переживаю, чи взагалі треба ті окуляри Хто з таким стикався?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Повідомлення мешканка » 12 травня 2011, 14:51

happymami :emphaty: :emphaty: то вам в наш садочок треба переводитись, там будуть малого лікувати значно ефективніше, ніж ти вдома і результати від тих процедур дуже хороші (принаймні, так ажуть батьки, чиї дітки мають проблеми)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Повідомлення Sawwku » 12 травня 2011, 15:32

звиняй, що по російськи. отаке знайшла на "Ответы@мейл.ру"
вот страху то навели ...все зависит от степени заболевания. Вот у меня например слегка только близорукость и слегка астигматизм... да нет никакого искривления пространства, просто линзы нужны не сферические а цилиндрические , и то мне врачи не хотят очки выписывать (потому что диоптрия всего то -0.8) вообще нет никаких сложностей в жизни с таким диагнозом, правда если слегка только. а вообще косоглазие тож вроде к астигматизму относят. и операции делают лазерные у исправляют все только стоят они дороже чем простую близорукость убрать (в Татарстане 25-30 т.р)
причем врожденный астигматизм не прогрессирует

Симптомами астигматизма является понижение зрения, иногда видение предметов искривленными, быстрое утомление глаз при работе, головная боль. При одном из способов окончательное подтверждение получают после расширения зрачков раствором атропина и проведения скиаскопии (теневой пробы).

є таке?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Повідомлення happymami » 22 листопада 2011, 06:26

скіаскопія? Шо то таке? І чи реально її провести дворічній дитині? Шось не думаю. То ж тре не рухатися якийсь час :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Повідомлення TanenRom » 25 квітня 2012, 21:12

happymami як у вас справи з астегматизмом?

сьогодні були в окуліста, і нам поставили такий самий діагноз, поки сказали нічого не робити, менше дивитись телевізор(ми його і так не дивимось) і повторний огляд в 2,7.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Повідомлення happymami » 25 квітня 2012, 23:16

Нам казали не читати лежачи, не дивитися мультфільмів і не обирати іграшок з дрібними детальками. Чи навпаки. Короче, не пам'ятаю вже. Бо ми й так телефізора не дивимося.
Більше не перевірялися
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Повідомлення Nin4ik » 26 квітня 2012, 10:25

Мені казали, що коли астегматизм але не надто ярко виражений, тобто невелике зміщення, то краще не одягати окуляри з циліндром, тому, що після того без окулярів зовсім погано бачиш. Так зараз у мене, я без окулярів або без лінз ходити не можу навіть вдома!
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Повідомлення nadusha » 12 вересня 2012, 00:24

В мого Артема знайшли астигматизм на огляді окуліста в 3 місяці : ( Спочатку казали, що можуть ті діоптрії ще покращитись з ростом і розвитком ока., що астигматизм може і не впливати на зір. Наголосили, що необхідно показатись в 3-4 роки, щоб перевірити зір(коли дитина зможе назвати показані картинки). В той час ніби то все було ОК, але ще рекомендували показуватись час від часу... Діоптрії в сина наближаються до норми, але зір... На консультації в грудні виявилось погіршення, почали носити окуляри під час зорового навантаження (коли малював, писав, складав пазли, дививсь мультики, чи бавився Пізнайка за компом). До слова - на мультики і комп в нас обмежений ліміт і був, і є. На наступній консультації покращення не відбулось і от - ми в окулярах, в 6 років... Правда обіцяють, що ще є шанс поправити ситуацію... На моє питання про вправи при астигматизмі, лікарка лише сумно усміхнулась "Вправами ви кривизну очного яблука не виправите... Виправляють операцією, в Києві, після 18 років, коли повністю сформується око. Не всім така операція показана..." Були в серпні перед школою - ситуація не змінилась, наступна консультація в жовтні. Рекомендації: 15 хв в день на комп і мультики, хороше освітлення при читанні-писанні, в сезон - чорниці, постійне носіння окулярів, побільше руху і прогулянок, денний сон, здорове харчування!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Повідомлення svetla » 12 вересня 2012, 15:54

О,болюча тема.
Якби не наткнулась,то б не нагадала,що і свою донечку вже варто показати окулісту. До речі,варто вести до того старенького лікаря з садочка?Чи кудись інше?
В мене виявили астегматизм в 6 років(як перевіряли в школі),і вправи робила,і окуляри щопівроку інші і т.ін. В окулярах до сьогодні. Хоча астегматичну лінзу (в мене тільки на лівому оці) довший час не ставила. Поставила вже як вагітна була.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Астегматизм. Поправімо чи на все життя?

Повідомлення nadusha » 13 вересня 2012, 00:07

Знайомі ходять до нього, ніби задоволені... Тільки от чомусь він не веде записів в їх карточці.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість