Глобальні оголошення!



Круп. Симптоми, допомога, лікування

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення Liza » 02 грудня 2011, 20:15

а шо там у вас, олеся?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення олеся » 02 грудня 2011, 23:27

Та слава Богу той раз обійшлося, на ніч подихав через інгалятор, і нічка пройшла в режимі спокійного сну.Голос вже нормальний. На ранок потеки соплі такими темпами що не встигала витирати. Але я з того тішуся, бо в нас коли вже соплі течуть сильно, або кашель вологий, то це означає що приступу не буде. Бо лікар наш говорив що ларингіт то реакція дитячого організму на ГРВІ чи ще якісь там мудрі абревіатури.... А коли вже проявляються інтенсивно ознаки вірусу (в нас соплі) то приступу бути вже не повинно. :-| :clapping:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення mavpusya » 03 грудня 2011, 01:43

А в нас були приступи при виражених ознаках :( Перший раз правда без насмарку, але із мокрим кашлем. А два інші вже із ним :(
Нарешті сьогодні почула нормальний голос дитини, а не "сівший". Сподіваюсь до весни без пригод проживемо :-|
Дякую дівчатка за підтримку! :kiss:
Олеся, одужуйте поскоріше! :flag:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення олеся » 04 грудня 2011, 23:54

mavpusya написав:А в нас були приступи при виражених ознаках :( Перший раз правда без насмарку, але із мокрим кашлем. А два інші вже із ним :(


Може то як в кого, як побачу свого лікаря то ще раз перепитаю про таке, бо щось страшно стає :scare: (але краще не бачити за таких обставин).
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення олеся » 06 січня 2012, 14:19

Сьогодні в мене була ще одна безсонна нічка. Тільки старший майже виздоровів (лишилися соплі), то і в Павлика почалося :scare: приступ ларингіту.... Обійшлося без уколів лише таблетки і інгаляції, зараз соплі трохи почали текти, але поки що кашлю немає... Ніч попереду...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення Natalinda » 10 січня 2012, 02:58

олеся як Павлик?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення олеся » 10 січня 2012, 15:15

Natalinda та нічого вже нормально... Трохи соплі течуть, і трошки ще хрипить. Але приступ вже позаду, кашлю практично немає. Хочу на поліклініку сходити щоб лікарка хоч дільничий педіатр послухала його, але боюся як знайду відповідну тему напишу чого саме...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення krapk@ » 09 березня 2012, 12:46

не оминув і нас приступ. Мали пару днів грип. Малий кашляв але рідко проте так що його в грудках боліло-бо починав плакати і сльозки текли. А ввечарі ні звідти ні звідти голос різко сів і почався гавкаючий кашель. Температура 40 не могли збти довго. Викликали швидку. Нам вкололи Дексаметазон фосфат і Дротаверина гидрохлорид і забрали в реанімацію. Там робили інгаляцію (малий так зкричався-не хотів ніяк) потім поставили каттер і підключили крапельницю. Туда крім предназоліну ще щось вводили-я питпла мені коізь зуби говорили але я забула назви. Потім зняли її поставили реосорбілкт-для зняття інтоксикації. Сьогодні випустили бо спазм зняли а реанімація забита. Сказали колоти антибіотики цефазолін-тепер ще хочу порадитися з кимось чи варто такі важкі антибіотики колоти. Катете лишили але я дома зняла, бо дитина плакала безкінця-думла через нього. Хто пережив приступ скажіть чи діткам кололи теж потім ще антибіотики? Дитина перстрашена-плаче відколи прийшли з лікарні. Ні їсти ні пити не хоче. Моча ніби молоко. Я вже сама така знервована що капець. Вночі не спала-там не заснеш. Короче тепер не дай Боже допустити знову.....
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення krapk@ » 09 березня 2012, 13:00

дівчата це капець якийсь-знов певно плачем натягав горло і знов почало затягувати. Що робити?????????????77
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення олеся » 09 березня 2012, 14:39

krapk@ написав:Хто пережив приступ скажіть чи діткам кололи теж потім ще антибіотики?

Нам при приступах (в нас їх було не мало) жодного разу не кололи антибіотики... Кілька разів пили в сиропах... Крапка проконсультуйся ще в якогось лікаря, бо твій мав високу температуру, а в нас максимум при ларингіті мав 37.8 Тому однозначно тобі сказати як робити може хіба що лікар.
Лікуйтеся і виздоровлюйте :dokter:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron