Глобальні оголошення!



Круп. Симптоми, допомога, лікування

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення олеся » 15 листопада 2011, 21:54

Liza Спершу робила інгаляції, якщо не проходило то колола тавегіл (протиалергічний препарат) разом з но-шпою. Коли приступ не проходив, то колола дексон (дексаметазон) Це гормональний препарат, але мені лікуючий лікар сказав що його можна "не боятися" бо він в організмі в більшій дозі ніж організм потребує не засвоюється. А якщо і це не допомагало то їхали в лікарню.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення олеся » 15 листопада 2011, 22:20

georginochka та Liza а також всі ті кого не минув цей ЖАХ. В мене теж був період коли я не спала ночами, бо думала "а якщо синок почне кашляти а я не почую.... що буде тоді???" Про це розказала нашому лікарю. Він сказав не переживати бо на той час я вже навчилася уколи робити, і збиралися якраз купувати інгалятор. Головне не чекати коли зовсім зле стає а приймати міри коли з'являються перші симптоми ларингоспазму. Від себе можу додати молитися бо молитва має дуже велику силу!!! І нехай Бог береже наших діток від будь яких хвороб! :-|
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення krapk@ » 15 листопада 2011, 23:42

Liza жах ви пережили, іншими словами не скажеш. Те що лікарі роблять уколи, інгаляції. Це все можна вдома робити чи необхідна лікарня? Просто такий стан і ще в стінах лікарні, не дивно що ти мліла. А чому ця хвороба якщо вже була то може появитися будь-коли знову?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення Liza » 16 листопада 2011, 16:48

krapk@ написав:...А чому ця хвороба якщо вже була то може появитися будь-коли знову?

чому ти в мене запитуєш? я сподіваюся, що то не так. я про таке не казала, Таню... не лякай мене, будь-ласка. я ітак псіхована на цю тему.

коли я скаржилася про пережите нашій неофіційній педіатрисі, то вона сказала про малого "ну, він вже старший", чи якось так - я не уточнила, що вона мала на увазі, але тішу себе тим, що це значить, що з віком цей стан дитині загрожує все менше і менше.


krapk@ написав:Те що лікарі роблять уколи, інгаляції. Це все можна вдома робити чи необхідна лікарня?

незнаю...
я уколів робити не вмію. колись собі колола двічі, то у перший раз руки безконтрольно трусилися після цього.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення олеся » 16 листопада 2011, 23:23

Дівчата, ця хвороба може і не повторюватися ніколи. В моїх знайомих в дитини було таке лише раз в 1 рочок зараз хлопцю вже 13 чи 14 і не повторювалося. Але в мого малого це було ...важко точно порахувати. Бо було так що тільки голос подавав ознаки охриплості то подихали через інгалятор і проходило без уколів і лікарень. Але не переживайте, бо це таки хвороба ТІЛЬКИ раннього віку. Дитина переростає. Це все повязано з тим що той орган через який ми дихаємо ( гортань та трахея) набагато вужча ніж в дорослих мені лікар казав що в діток розмір по діаметру як мізинець, а дорослих в багато разів більша тому якщо відбувається запалення цього органу то в дітей він призводить до таких симптомів як гавкаючий кашель, охриплість чи повна втрата голосу, важке дихання і як наслідок страху від того всього дитинка починає плакати, а від того ще важче дихати тому треба перш за все самим хоча б ззовні бути спокійними. може бути не висока температура не памятаю точно але десь до 37.6
krapk@ написав:
...А чому ця хвороба якщо вже була то може появитися будь-коли знову?[/quote]
тому що ця хвороба є наслідком вірусної інфекції, але я вже писала що не обовязково вона повторюватиметься: в когось раз, в когось два а в деяких взагалі такого не буває.
з мене вже наш лікар сміється каже що я втратила що не пішла на медика. то правда коло дітей як мінімум можна і медсестрою і педіатром бути.... :girl_hospital:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення krapk@ » 16 листопада 2011, 23:48

ні я не тобі особисто ставила питання, я просто запитальне речення написала. Просто олеся писала, що перший раз було, а потім практично щомісяця, не дай Боже!!! Тоді дійсно хоч не хоч мусиш і знати і вникати і вчитися уколи робити, тфу-тфу. Хай всі хвороби обходить стороною наших діток
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення Liza » 17 листопада 2011, 17:39

олеся, а що це за інгалятор? де його можна дістати? там якийсь препарат дається, чи просто холодна пара?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення олеся » 17 листопада 2011, 19:24

Liza В нас ультразвуковий інгалятор (небулайзер). купували на аптечному складі, але перед тим радилася з лікарем, бо там є нюанси щодо того яка саме хвороба в дитини нам сказав що при ларингіті треба ультразвуковий. (бо ще є компресорні, тепловологі, такі як для асматиків і ще щось в тому роді). А в середину даю NA CL це розчин для інфузій (інєкцій) 9% та амбробене в розчині. скільки давати туди то теж залежить від віку дитини. Під дією ультразвуку з цих препаратів утворюється така ніби пара і дитинка через масочку дихає. Є ще спеціальні небули це вже гормональне але нам такого лікар не казав використовувати. якщо цікавить можу пошукати і скинути інформацію про інгалятор почитаєте детальніше.
Знаєте той інгалятор мені і підходить для старшого нас з ним хоч не торкнулася проблема ларингіту :clapping2: , але при кашлю теж даю дихати цим.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення mavpusya » 23 листопада 2011, 01:50

Ой, дівчатка. Мали і ми сьогодні таке "щастя". В пятницю діагностували ларинготрахеїт, ніби пішли на одужання, як сьогодні мали приступ. Добре, що Танічка тему підняла і я була озброєна інформацією. :roses: Не кіпішувала і робила все. як книжка пише. Заспокоїти дитину, дали в руки невідому цяцьку, посадили дивитись новий мультик, підсунули зволожувач. Кашель ніби закінчувався і знову раптово починався по наростаючій, коли я зрозуміла, що це наростання підхопила малу на руки і сіла просто коло зволожувача. Відправила чоловіка включити гарячий душ і робити пару на всяк-випадок. Дитина почала раз за разом рвати і кашляти при цьому. Кашель не зупинявся. Рвонули ми у ванну до тата. Там ще кілька разів вирвали і почали синіти губи і зона між носом і губами :scare: Отут я почала волати викликати швидку. Але мала ще раз вирвала і голосно вдихнула, і почала тяжко, але все таки вдихати. Перестала рвати. Але дуже сильно розплакалась від того всього. І кашель знову розпочався. :omg: :omg: :omg: Рвонули ми назад в кімнату заспокоюватись. Відкрили вікна, сіли біля зволожувача. Включили мультик. Загорнулись в одіяло. Помаленьку мала заспокоїлась і кашель почав затихати. Жуть. Щастя, що це не трапилось вночі, після чотирьох недоспаних із температурою 39. Будемо надіятись, на тому наші пригоди закінчаться! :? Швидка приїхала за 7 хвилин.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення Natalinda » 23 листопада 2011, 01:57

mavpusya дуже за вас вболіваю!!!
Бажаю шоб це було востаннє!
І йду догори перечитаю ше раз інфу про всяк випадок....
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей