Глобальні оголошення!



Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення Dribchuk » 21 січня 2016, 19:28

Sms почитай різницю між стимулятор і модулятор. Ну і є різниця між вітамінами і модуляторами. Можна пити, наприклад, екстракт ехінацеї, самбукол (екстракт чорної бузини), екстракт часнику, цибулі і ще 100500 екстрактів, або пити краплі джерело чи береш плюс, наприклад. Як на мене то немає нічого поганого в тому щоб пити природні імуномодулятори і вітаміни курсами, якщо, звичайно, немає можливості природно забезбечити доступ дитини до всіх природніх вітамінів і елементів. Ну, наприклад, я не можу заставити дитину їсти сирий часник чи цибулю чи водорослі чи овочі круглорічно, не можу дозволити собі постійно купувати форель чи сьомгу ну і інші дорогі продукти. Ну і ще нюанс, так мені, як і мільйонам інших мам простіше накапати крапельки на ложечку з пляшечки ніж провести півранку видавлюючи сік з буряка чи олію з льону, півобіда на приготування гарбуза на пару і півночі на бовтання ще чогось. :=):
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення Dribchuk » 21 січня 2016, 19:32

TYulia не знаю чи правда, але кажуть що оригінальних хеелівських препаратів в Україні немає, хіба замовляти його з-закордону. На рахунок ефективності - я не вірю, малій колись постійно його виписували, але ефекту нуль.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення Sms » 21 січня 2016, 20:30

ЗІрка написав:може не зовсім в тему, але підкажіть, чи є у нас тут на форумі медики, щоб глянути результати аналізу? дивлюся сама по середніх показниках, яких багато на різних джерелах в неті - ніби нормально. а педіатр каже, що кров запальна і назначає неслабенький антибіотик.
Прихований текст

Я не лікар, але підвищений рівень паличкоядерних , що може свідчити на про запальний процес, частіше бактеріальний. Тому лікар виписав антибіотик. В нормі паличкоядерних до 5% у лейкоцитарній формулі.
Сегментоядерних вище норми( до 50%) норма. Теж свідчить про запальний процес.
Лімфоцитів мало, в нормі 30-60%. Це , як мені пояснювали, коли імунна система ослаблена дуже хворобою і вже немає сил боротись.
Виздоровлюйте!
А вас хвилює лиш аналіз крові? Як дитина себе почуває?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення erinaceus » 21 січня 2016, 22:27

TYulia Енгістол назначали при простуді під час вагітності. Пила його і під час гв, оскільки більше нічого такого не можна. Ніби ефективно.

Dribchuk А чому ви думаєте, що дитині недостатньо тих вітамінів і мінералів, які вона отримує з їжею? Ну так, сиру цибулю і часник, водорослі, гранат ну і ще щось таке більшість дітей їсти не буде. Але за умови просто правильного харчування, в організм поступають всі необхідні речовини. Каші, м'ясо, риба, яйця, морква, буряк, кисломолочні продукти, фрукти, ягоди (навіть заморожені), та й навіть сира вода - все це не пуста їжа. Я ще розумію, дорослі. Часу обмаль, лінь і т.д. - тоді вітаміни виручають. Але ж за дитиною більше слідкуєш. Готуєш краще, завжди свіже, мінімум солодощів. Дорогі заморські фрукти не такі вже й незамінні. Доведено, що ті фрукти, які ростуть на батьківщині, приносять більше користі, ніж незнані-негадані. Тому яблук-груш-ягід цілком достатньо для нашого організму. ІМХО, звичайно :pardon:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення TYulia » 21 січня 2016, 23:03

Не закидайте мене помідорами, а краще порадьте, що краще взяти для профілактики - Енгістол чи Джерело?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення ЗІрка » 22 січня 2016, 00:22

erinaceus написав:А вас хвилює лиш аналіз крові? Як дитина себе почуває?

дитина власне пішла на поправку - нарешті злізла з ліжка і почала як завжди вилазити всім на голови)) тому й тягну з тими "біотиками". дякую за відповідь :rose:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення Dribchuk » 22 січня 2016, 13:22

erinaceus я думаю що моїй не хватає, за інших розписуватися не буду бо моя їсть дуже обмежений обсяг продуктів і знаю що не тільки моя так їсть. :dash: Каші їсть, з овочів їсть лише картоплю, цвітну капусту, моркву, решта не їсть практично, хіба там в супі плаває, іто старається вибирати :dash: , з фруктів не заморських в нас взимку нічого не "росте", в лютому в тих поморщених яблуках навряд чи багато вітамінів збереглося. Ягоди заморожені їсть мало, в компоті з них вже теж толку мало. Сиру воду ми не п'ємо, кисломолочки і молочки домашньої не вживаємо (на то маю вагомі причини), риба - спірне питання бо річкова вирощена на тих же преміксах, а морська 100 раз морожена-розморожена, хоча риби ми їмо багато. Взагалі, я вважаю, що в нас якщо немає села-городу свого то те чим ми харчуємося важко назвати повноцінним харчуванням. Знову ж таки то моя особиста думка, я нікого не переконую давати дітям якісь препарати, для мене це є нормально і я бачу від цього ефект. Я бачу що коли даю дитині той же самбукол чи ті вітаміни то вона і їсть краще і сили більше має і вагу набирає нормально і хворіє рідше ніж раніше. Може вона переросла той складний період, може то не заслуга тих ліків, не знаю, але знаю що ми вже рік не знаємо про антибіотики і навіть бронхіт вилікували без них, в той час як раніше ми 3 місяці максимум були без антибіотиків.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення erinaceus » 22 січня 2016, 14:26

Dribchuk Ну так, якщо раціон сильно обмежений, то тоді так... У мене малий теж не все їсть. Гарбуз, капуста різна - не хоче. Але я для себе знайшла вихід - варю суп-пюре. Кладу все, що мені треба, перемелюю на блендері, і він їсть на ура :ha: Був період, що не їв сиру і кефіру (переїв мабуть), то я певний період не давала. А потім полюбив знову.
Та звичайно, як розібратися, то у нас всі продукти низької якості. І молочні, і риба, і м'ясо, і овочі з нітратами. Ну але що робити... Не заміниш ж всі продукти вітамінами. Приходиться виходити з того, що є.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення Marichka » 22 січня 2016, 15:02

Я,якраз тоді хотіла написати,що в нас діти тільки частинку їдять з корисної їжі.Навіть стидно писати,що дечого вони в роті не мали-не пішло.Я не вмію навчити їсти те,що треба.Вже книжку собі купила Здорове харчування дітей :)
Тому я за вітаміни.Теж відразу бачу по дітях,що краще їдять і менше хворіють.
І ще недавно читала,що в нас так грунт виснажений,що не може давати всього поживного,що тепер в овочах і фруктах нема того складу вітамінів,як колись.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення mari » 27 січня 2016, 20:28

Dribchuk написав:oscillococcinum

А що це?? де купуєте??
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron