Глобальні оголошення!



Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення Sms » 20 січня 2016, 21:20

denamama написав:Всi iмуностимулятори iндивiдуально: комусь пiдходять, комусь нi.


Я просто взагалі не розумію навіщо їх пити! Не питання, підходить чи ні ! В кожного з нас є імунна система , яка здатна справитись з усіма вірусами, що зараз їснують.
По факту , отак по простому, що роблять імуностимулятори, - модулятори і таке інше ( Імунофлазид, Джерело, Імупрет і взяке інше)? Якщо порівняти нашу імунну систему з мотором авто, який працює при швидкості їзди в 80 км на годину в нормальному стані , і здатен подолати відстань в 100 км ( назвемо цю відстань вірусом) за годину з невеликим. То імуностимулятор діє на наш мотор (імунну систему) як підвищення швидкості до 160 км на годину. Мотор працює "на ізнос" щоб швидче подолати ту саму відстань 100 км (вірус), але не за 1,5 години, а за 40 хв. Рано чи пізно, якщо постійно "їздити на великий швидкості " (пити імуностимулятори) мотор (імуна система) перегрівається і згоряє! Так і наш імунітет перестає самостійно працювати , бо йому постійно потрібен допінг, щоб подалати найпростіший вірус. То кому ми робимо гірше?
nelly написав:в нас просто така підготовка що організм вбивається підготовкою а не вірусами


Повністю згідна!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення Кокетка » 20 січня 2016, 21:35

я в то не вірю , в ті плацебо)) :pardon: в ті противірусні і імуномодулятори. я взагалі недовірлива до лікарства.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення Marichka » 20 січня 2016, 22:30

імупрет,то таблетки чи що там ще на травах
в складі самі трави.Нам його виписували після операції на аденоїди
І не знаю,чи до теми,але відколи ми зробили цю операцію-дитина майже не хворіє на те все.Минулого року,напевно,не було такого дня,щоб була повністю здорова.
Ну і літом їздили на море вигріватись,викупуватись і носа промивати
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення nelly » 21 січня 2016, 00:55

я Вам скажу що найкращий метод вберегтися від болячок то ПРОСТО ЗАВЖДИ ДИХАТИ НОСОМ. ВДЕНЬ І ВНОЧІ!!!
Вам здається що то і так ясно, але не все так просто ніс фільтрує всі ті віруси і бактерії які ми вдихаємо, але коли ми говоримо то дихаємо ротом чи коли спимо рот може самовільно відкриватися. Про це я напишу в іншій темі як ми вже 45 днів живемо без жодної каплі і таблетки, а до цього було.... :scare: :scare: :scare:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення Dribchuk » 21 січня 2016, 01:05

На рахунок імуномодуляторів і стимуляторів, то по-перше між ними є різниця, по-друге вони є природні і синтетичні. Ми всі вживаємо імуномодулятори щодня - мед, кориця, імбир, часник, цибуля і т.д. Вживання цих самих природних компонентів в вигляді сиропу чи крапель не може зашкодити імунній системі дитини яка ці продукти відмовляється вживати в харчування, а просто поповнює ці елементи, відповідно надаючи сили організму самостійно боротися з вірусами. На рахунок синтетичних і інтерфероновмісних стимуляторів то я проти у цілях мамою придуманої профілактики, але є випадки коли їх призначає лікар-імунолог, тоді напевне варто дослухатися
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення Sms » 21 січня 2016, 07:35

Dribchuk написав:але є випадки коли їх призначає лікар-імунолог, тоді напевне варто дослухатися


в нас в кожній поліклініці при любому пчиху дитини лікар за інструкцією мусить виписати імуностимулятор :crazy: Тому мамі варто фільтрувати.
Dribchuk написав:Ми всі вживаємо імуномодулятори щодня - мед, кориця, імбир, часник, цибуля і т.д.


Пропити курс вітамінів - те саме , нащо ж вживати курсами імуностимулятор?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення erinaceus » 21 січня 2016, 11:41

Наша імунна система - дуже тонка річ. Організм природньо налаштований на боротьбу з вірусами і втручання в імунну систему з боку людини може нерідко нашкодити. Тут треба бути дуже обережним. Наше тіло набагато розумніше, ніж ми про нього думаємо. Але і вітаміни пити, як на мене, теж не варіант. Це не забезпечить організм всім необхідним і не вбереже від хвороби. Таблетовані вітаміни - штучні, і засвоюються організмом дуже частково. Як на мене, вихід доволі банальний - правильне, збалансоване харчування, загартовування, прогулянки, провітрювання, зволоження повітря, ну і позитивний настрій :yes: Всім здоров'я!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення ЗІрка » 21 січня 2016, 11:49

може не зовсім в тему, але підкажіть, чи є у нас тут на форумі медики, щоб глянути результати аналізу? дивлюся сама по середніх показниках, яких багато на різних джерелах в неті - ніби нормально. а педіатр каже, що кров запальна і назначає неслабенький антибіотик.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення TYulia » 21 січня 2016, 13:15

А що про Енгістол скажете? Гомеопатія, кажуть і вагітним і при ГВ можна
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення Dribchuk » 21 січня 2016, 19:18

ЗІрка зараз педіатр всім виписує антибіотик, ситуація така, я б не давала, але я не медик :dokter:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron