Глобальні оголошення!



Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення Тиха » 08 серпня 2016, 23:28

В середині червня син захворів на щось незрозуміле. Зрештою зійшлись на діагнозі аденовірусна інфекція. Полікувались (швидше-перечекали),через два тижні - знову температура до 39. Збила- ще день 37 і все. Так ще двічі повторювалсь. Відправили на тиждень в село на оздоровлення.Все було чудово, коли приіхали забирати, температура піднялась до 39, далі- 39,5, важко збивалась, дитині було кепсько. За результатами аналізу сечі педіатр поставила діагноз запалення сечовивідних шляхів. Антибіотик :scare: 7 днів, на 7 день температура 38,5 :crazy: Вже червоне горло лікуємо плюс лаферобіон і ісміжен призначили. Начиталась, ці всі речі можуть бути пов'язані, тобто може "првцювати" одна і та ж інфекція, яку ніяк організм не може побороти. От і думаю, чи викарабкаємось ми без цього без допомоги медикаментозноі(яка теж видється дуже сумнівною).До цього часу противірусні ігнорувала, а тепер не знаю, за що вхопитися... Певно, тре йти до Наталінди за пилком :confused:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення Ulkanet » 09 серпня 2016, 12:37

Тиха за тиждень ви його не оздоровили, а навпаки зробили стрес для організму :sad: якщо оздоровлювати - то мінімум 2 місяці треба щоб він там побув.
ми місяців 4 хворіли, поки акліматизувалися. сусідка розвелася з чоловіком і дівчинку 2,5 р. привезла в село - то та мала перші 2 місяці постійно хворіла, а тепер холодну воду з криниці пє і нічого їй нема, я випила з нею - і зразу захворіла :crazy: тому село не панацея (((

проконсультуйтеся ще з іншими педіатрами, здайте кров і сечу в кількох лабораторіях оночасно.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення Natalinda » 09 серпня 2016, 15:01

Тиха маю хорошого знайомого провізора, завжди питаю її думки перед тим як щось купувати. питала її сьогодні за препарат що вам назначили. ЇЇ відповідь "Ти що в інтернеті відгуків не читала? І гроші не маєш де діти?"
Я відгуків звісно не читала, але може пошукайте що пишуть. Пилку нажаль давно не має, ми збирали суто під замовлення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення nelly » 09 серпня 2016, 15:18

то з тих імуномодуляторів є купа всяких цeй пeвно новий бо обласна приписувала ранішe Бронхомунал та Рибомуніл. В нас була катастрофічна ситуація зі здоровям старшоі пeрeпитала тисячу мамів і лікарів і таки НE Купила! Найшли трохи інший спосіб лікуватися. А цього року таки поіхали на морe на 21дeнь як пишe книжка, рeзультатами поділюся на зиму і що нe кажіть що то вeликі гроші на 21 дeнь і трeба мати за що, ми набагато більшe тратимо на ліки ща сeзон, особливо часто хворіючі діти.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення vikilandi » 09 серпня 2016, 16:42

у нас всю зиму були легеневі хвороби (запалення, бронхіти), то нам лікарка радила дихати хвойним повітрям (Карпати або Полісся), коли цвіте сосна (початок травня).
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення nelly » 09 серпня 2016, 23:17

ну ми минулого року провeли цілий травeнь в Карпатах рeзультату нe бачила крім того там жe була обструкція. Унівeрсального засобу як на мeнe нeмає як би цe нe банально звучало :dokter: комусь гори,комусь морe, сeло,соляна кімната, а комусь просто трeба пeрeрости :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення Marichka » 10 серпня 2016, 08:45

я,якраз про це і думала.
З кожним роком буде легкше.Співчуваю тим батькам,діти яких хворіють часто.В нас був такий рік.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення oksana_tern » 10 серпня 2016, 12:22

Нам написали в виписці що в малої було ГРВІ, зараз температури вже немає другий день але чомусь постійно ручки холодні і ножки ніяк не може вгрітись після тої температрури
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення denamama » 11 серпня 2016, 08:22

Після вірусноі інфекціі чи високоі температури, температура тіла падае. В нас падала до 35 градусів. Це пройде. Давайте тепле пиття, вдягніть дитину.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Вберегти дитину від грипу та ГРВІ

Повідомлення АннаБузина » 28 вересня 2016, 10:46

У нас теж пiсля вiрусної нфекцiї у малої падає температура, але не так сильно, як у вас, у нас зазвичай 35,5-35,7. В цей перiод головне давати побiльше пити теплу воду i я продовжую давати дитинi противiрусний препарат. Низька температура тримається близько 2-3 днiв, а потiм нормалiзується. Головне потiм поберегтись недiльку двi, щоб повторно не захворiти або не пiймати новий вiрус.
АннаБузина Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 50
З нами з: 30 серпня 2016, 08:42
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron