Глобальні оголошення!



Гострий пієлонефрит

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Гострий пієлонефрит

Повідомлення lore1ei » 27 травня 2010, 19:57

Спочатку хочу побажати всім діточкам і їхнім батькам здоров'я!
І хочу розповісти про цю жахливу хворобу, щоб завжди бути на сторожі.

Спочатку мала втратила апетит. Нічого крім грудей не хотіла. Я особливо не переживала, бо списувала на активне прорізування зубів.
Крім того ми здали аналіз крові, він показав гемоглубін 130.
Через тиждень ранкова сеча стала неприємно пахнути, а потім приєдналась температура 37.5.
Я подзвонила в поліклініку, розказала симптоми, лікарка сказала що зуби. А запах сечі то може бути від нічної зубної температури, типу мала потіє, волога зменшується, кон центрація сечі збільшується.
Але я з дитинства знайома з пієлонефритом, тому все таки наполягла щоб дати мені направлення на сечу.
То якраз припало на травневі вихідні, і аж у вівторок лікарка дзвонить і повідомляє про жахливий аналіз сечі.
Ми оперативно поїхали в лікарню, УЗД, повторні аналізи, дитячий гінеколог.
Сказали початки вульвіту і від цього почався запальний процес у нирках.
В лікарню нас не ложили, 4 дні по 2 рази ми їздили на уколи антибіотиком цитофаксин, плюс канефрон, плюс свічки по рецепту і плюс багато пити(клюквиний морс,узвар, ізмна вода).
Ну за 2 тиждні лікування аналізи стали нормальні, дитина почала їсти, і далі радіти життю(а мама ше більше).
Вела нас Філюк Алла Петрівна, дитячий нефролог з обласної дитячої лікарні, дуже хороша лікарка.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Гострий пієлонефрит

Повідомлення mari » 27 травня 2010, 21:07

Успіхів вам і сили та віри у швидке виздоровлення!!!!!!!!! :good:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Гострий пієлонефрит

Повідомлення lore1ei » 27 травня 2010, 21:43

mari написав:Успіхів вам і сили та віри у швидке виздоровлення!!!!!!!!! :good:


дякуєм!
вже поправились вроді)
тепер треба глядіти і вигрівати.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Гострий пієлонефрит

Повідомлення Sms » 13 серпня 2014, 19:33

Дівчатка, не знаю куди з тим писати, але перепитаю тут.
Така справа: Я для себе перед садком, після літа, вирішила окрім мазка на ентеробіоз здати всі аналізи гуртом, як то кажуть.
Здали кров, сечу, кал. Все в нормі крім сечі. Зібрала сечу в горщик, то виявили й білок, і бактеріїї і ще купу всього. Виріши, через те, що невірно зібрали. Зібрали всю ранішню сечу в банку з аптеки. Все в нормі, крім лейкоцитів (20-25 при нормі 0-5) . При цьому:
1. Аналіз крові в нормі: лейкоцити не підвищені, ШОЕ 3.
2. Ніяких проявів запального процесу немає. Дитина пісяє як завжди, ні частіше, ні рідше. Сеча нормального жовтого кольору, не пахне. При сечопускані не жаліється, що щось болить. Загалом все в нормі. Самопочуття в нормі, температура теж. Їсть як завжди, ну може трошки менше тяжкої їжі, типу каш і мяса, більше фруктів і овочів. П'э достатньо багато компоту і узвару.
3. Піхва не червона, подразнення поруч немає, виділень теж. Ручки туди не пхає...
3. Завтра йдемо пересдавати аналіз ще в обласну дитячу і в Сінево.

А тепер питання, наша педіатр у відпусці, та що на заміні, виписала антибіотик. Я давати його не буду, до поки не підтвердиться діагноз.
1. Як підтвердити чи спростувати? УЗД нирок і сечового покаже запальний?
2. Садочок при цьому накривається? Ми заразні?
3. Чи може таке бути при поганому підмиванні? Чи настільки зашкалити не може?
4. Де роблять УЗД без направлення лікаря?
5. На Гоголя є нефролог?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Гострий пієлонефрит

Повідомлення TanenRom » 13 серпня 2014, 20:58

Sms написав:А тепер питання, наша педіатр у відпусці, та що на заміні, виписала антибіотик. Я давати його не буду, до поки не підтвердиться діагноз.
1. Як підтвердити чи спростувати? УЗД нирок і сечового покаже запальний?
2. Садочок при цьому накривається? Ми заразні?
3. Чи може таке бути при поганому підмиванні? Чи настільки зашкалити не може?
4. Де роблять УЗД без направлення лікаря?
5. На Гоголя є нефролог?


у нас був не пієлонефрит, а цистит - тому напишу з власного досвіду:
1. щоб підтвердити чи спростувати - здати ще декілька раз аналіз сечі з різницею у два - три дні. УЗД запальний процес покаже - ми робили УЗД, щоб подивитись чи цистит не пішов вище - до нирок
2.Ви не заразні, тому щодо відвідування садочку - вам вирішувати.
3.погане підмивання дуже впливає на результат. я підмивала малу добре з милом ввечері, а зранку ще раз підмивала, але вже простою водою. ще можу порадити баночки з аптеки облити кипятком.
4. знаю що УЗД діткам роблять в Медікусі
5. на це питання відповіді немаю.

і якщо аналіз дійсно знову буде поганим, то я б радила ще здати бак посів сечі, а аж тоді лікувати, якщо щось висіється.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Гострий пієлонефрит

Повідомлення Ulkanet » 13 серпня 2014, 21:58

Sms ми як пішли в садік - то тоже щось подібне мали, але в нас було почервоніння. і так пару раз повторювалося. антибіотики не пили, підмивали тричі на день і парились в ромашці.
В нас там вже унітазики - то малу або продуло, або сіла без кришки, або як пісяла - то бризнуло :confused: :pardon:
зараз вже такого нема. :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Гострий пієлонефрит

Повідомлення erinaceus » 13 серпня 2014, 23:55

Sms Чула, що на Гоголя добре халявлять з аналізами, тому краще перездати ще десь. Тим більше, якщо вам назначили антибіотики. Може їх і не треба. Якось зашвидко педіатр у всьому "розібралась". На УЗД проблеми покаже, я би навіть більше довіряла ультразвуку, ніж аналізам з поліклініки. Без направлення можете піти у будь-який платний кабінет. Ми ходили там же на Гоголя, здається 2 поверх, праве крило. У нас в сечі виявили велику кількість солей. А коли незадовго пішли на УЗД, то лише в одній нирці виявили незначні солі. Хоча ліків ніяких не приймали. От і довіряй тим аналізам :unknown:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Гострий пієлонефрит

Повідомлення lore1ei » 14 серпня 2014, 01:15

Йдіть на УЗД, має показати запальний процес.
Перездайте аналіз ще раз, треба добре підмити дитину простою водою.

Гострий процес видно і без аналізів, по запаху і вигляду.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Гострий пієлонефрит

Повідомлення sky » 14 серпня 2014, 09:17

В нас був гострий поліонефрит. Сеча при цьому в малою була дуже мутна. Нас зразу направили в обласну на 2 поверх на узд, там все зкажуть зразу. Доречі цю бяку ми пвдчепили напевно якраз із-за погано підмивання, або дитина хотіла пісяти і терпіла :scare: а аналізи мт здавали в міській дитячій, підійдіть туди, дайте 20 грн і за 30 хв вам скажуть результат, перед цим малу добре підмийте, і постарайтесь взяти середню порцію мочі, ми це завжди робимо в ванній.
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Гострий пієлонефрит

Повідомлення Sms » 14 серпня 2014, 09:51

Дякую всім за коментарі. Сьогодні перездали аналіз в обласну дитячу і в Сінево по Нечипоренко,чи як він правильно називається. Вчора щ вечора підмила малу,як завжди з милком. Сьогодні зранку просто водою для перестраховки. Зібрали все в стерильну баночку. Схиляюсь таки до помилки в міській дитячій на Гоголя,бо мала спить без підгузка всю ніч. Якби було запалення,не змогла б стільки терпіти.Сеча з ночі жовта,без різкого запаху,не мутна.... Відпишуся,як буде результат з лабораторій,
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron