Глобальні оголошення!



Сколіоз у дітей

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Сколіоз у дітей

Повідомлення mari » 28 квітня 2010, 20:40

Кажу, що не треба ставити на ніжки дитину доти, доки вона сама цього не захоче і не зробить. Нехай це буде пізніше, як того бажають батьки, але це буде саме тоді, коли того вимагає природа. Що довше повзає дитина - то гарнішою у неї буде постава. Не вміє повзати - навчіть. А ходити вона й без вас навчиться. Не тримайте дитину в "стоячку" - це не на користь її тілу і навіть розуму. Та шкода, яку може заподіяти вашим улюбленим килимам "повзунок", - ніщо у порівнянні з несамостійністю і малорозвиненістю дитини, котру набуває вона "в рамках".
Якщо вже так сталося, що постава дитини порушилася, лікуйте сколіоз "з розумом". Жоден мануальник, якщо він не хвалько і не шарлатан, не буде лікувати сколіоз виключно методами мануальної терапії. Спеціальний комплекс лікувальних вправ, які слід виконувати тільки лежачи, плавання з навантаженням на "слабкі" м'язи (на одну руку і одну ногу одягають ласту), спеціальний масаж (з одного боку тонізувальний, з іншого - розслаблювальний) і лише потім "м'який" хребет піддається мануальній корекції.
Таке лікування досить тривале, але надійне.
Та найкращий метод лікування - це профілактика. Люди, які цього не розуміють, у віці 35-45 років вже приходять до лікаря з опущеними плечима, нещасним виглядом обличчя і букетом хвороб. Добре, якщо приходять. А не шукають того, хто їх зурочив чи зачарував. Спочатку слід знищити "ворога" в собі. Хвороби - лікувати. Нерви - заспокоювати (недаремно ж природа виділила на нашій спині стресові зони). І взагалі "м'язовий корсет" - це перше, що повинен відчути руками мануальник. За станом цього корсета можна багато чого розповісти і про внутрішні хвороби пацієнта, і про його настрій. І так само вплинути на них. А про духовне здоров'я ніхто не подбає краще, як ти це можеш зробити сам.
.
(від П.Мацкевича, мануального терапевта).зсилка на статтю
http://www.vz.kiev.ua/med/722/4.shtml
http://www.vz.kiev.ua/pop/767/2.shtml
http://www.segodnya.ua/oldarchive/c2256 ... 08e70.html
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Сколіоз у дітей

Повідомлення happymami » 01 травня 2010, 22:25

Тепер мені коли хтось каже - "А шо, він у вас ще не ходить?" я кажу "Ні. Пластуємо. Шоб сколіоз нас не помітив" :lol:
Дякую, Маріє, за статтю
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Сколіоз у дітей

Повідомлення Радмила » 01 травня 2010, 23:19

До уваги батьків, діти яких потребують втручання мануального терапевта. Мацкевич Павло Павлович буде в Тернополі у травні. Попередній запис за телефоном 51-00-73 (мед.ценрт Агапіт)
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Сколіоз у дітей

Повідомлення happymami » 12 травня 2011, 14:15

Поставили малій діагноз - порушення постави. Це ше не сколіоз, але м'язи на стільки слабкі, шо не втримають хребет і є ризик мати сколіоз. Ніхто не в курсі, звідки ж береться така дряблість м'язів? Чому вони в дитини такі слабкі? Шо треба їсти, шоб трохи підтягнути їх? Чи поможуть лише спецвправи?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Сколіоз у дітей

Повідомлення гра з вогнем » 12 травня 2011, 14:20

плавання часто допомагає.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Сколіоз у дітей

Повідомлення happymami » 12 травня 2011, 14:26

гра з вогнем написав:плавання часто допомагає.

угму. Будем і то пробувати. Але для дівчинки якось плавання мене не дуже приваблює :( . Потім плечі як в амбала :( . Хоча моде то стереотип. Якшо займатися не спортивним плаванням то мабуть всьо буде гуд
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Сколіоз у дітей

Повідомлення krapk@ » 12 травня 2011, 14:52

ой головне не допустити сколіозу, бо я мала, то хай його..... Мені вже коли поставили хребет на місце в років 12 (був s-форми) то я навіть їсти не могла-рвала. Плюс легені мої були постійно здавлені, бігати довгі дистанції не могла-задихалася. Але в мене через турніки-я пригала з великих висот, то і допригалася. Слідкувати дуже за поставою при ході при сидінні. Висіти на турніку, качати прес. На плавання теж ходила-плечі маю широкі (може дійсно від того).
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Сколіоз у дітей

Повідомлення Sawwku » 12 травня 2011, 15:41

krapk@ написав:Висіти на турніку, качати прес

а я ще робила вправу типу прес, але навпаки.
ложиш малу на живіт, сама фіксуєш їй ноги, а тоді вона повинна піднімати корпус. класно качає м"язи хребта

чоловік робить такий комплекс вправ
Зображення
але в нього проблеми посерйозніші, ніж сколіоз
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Сколіоз у дітей

Повідомлення гра з вогнем » 12 травня 2011, 18:01

happymami фотку ти мою бачила, вроді на ширину плеч не жаліюся ;)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Сколіоз у дітей

Повідомлення oksana.tesliuk » 12 травня 2011, 20:45

Радмила написав:До уваги батьків, діти яких потребують втручання мануального терапевта. Мацкевич Павло Павлович буде в Тернополі у травні. Попередній запис за телефоном 51-00-73 (мед.ценрт Агапіт)

Дуже класний лікар. Шкода, що у Львові. Але щомісяця тут буває його син Андрій - теж мануальний терапевт. Я в нього була на 4-му місяці вагітності. Золоті руки має. Скільки я тих тернопільських масажистів перепробувала!!! З ним нікого зрівняти не можна. Після пологів сказав ще прийти, бо то, шо мені зробили до нього, під час вагітності поправляти не можна. А до нього я була в такого масажиста, що ввігнав всередину мені один хребець в поперековому відділі. Ногу аж зводило. А тим часом Андрій порадив щодня лежати на рівній дошці так, щоб ноги були на 20 см вище голови. Сказав, що це також позитивно впливає на вагітність, особливо, коли є загроза передчасного переривання. Загрози в мене не було, а от ногу вже не зводить. Мої хлопці потім обидва до нього ходили. Чоловік дуже задоволений.
А ще він як глянув на хребет мого малого, то відразу сказав, що той мало повзав! Та якби я його в 7 місяців не ставила на чотири і не "копала" в дупу, то він взагалі б не повзав, такий лінющий був до того діла :grin: Я вже тоді знала, що дитина повиння обов'язково повзати, перш ніж навчиться ходити. Десь тиждень з ним промучилася, поки він доглупав, як тими ручками-ножками перебирати :lol:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron