Глобальні оголошення!



Лікування та профілактика глистів у дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення мешканка » 26 березня 2010, 14:34

То, здається, від ваги та віку. Але в нас така: Христинка (молодша) 1-5 день 1/4 капсули перед вечерею. 6-10 день 1/2 капсули перед вечерею, 11-30 день 1/2 капсули перед сніданком і 1/2 -перед вечерею. + 3 перші дні якийсь сорбент, але чітко дотримуватись правил (тобто, давати, наприклад, Ентеросгель, наприклад, за 1,5 год до або 2 год. після їжі) Але сорбент-для дітей, схильних до алергії і якщо є прояви її на момент лікування. + з 5-го дня підключити бактерії (на сон), Ацидофілюс, або Симбітер... Яринка (старша) 1-5 день 1/2 капсули перед вечерею, 6-10 день 1 капсула перед вечерею, 11-30 день 1/2 капсула врінці+ 1 капсула перед вечерею. і так само сорбент і бактерії... Оскільки ці ліки на травах-то дуже важливою є дієта (обмежити, або повністю виключити -по можливості-вугливоди, дієта, збагачена вареними та сирими овочами, обмежити молоко, посилити молочнокислі продукти, обмежити м"ясо /не частіше 1р./день, для заміни м"яса, щоденно давати дитині горіхи, сухофрукти, бобові.. Виключити здобу, кондиторські вироби і замінити домашніми вареннями, джемами та медом. Виключити копченості, консервацію магазинного виробництва, морозиво, газовані напої, пакетовані соки...І , в залежності, від виду глистів, посилити гігєну, пропрасовувати постіль та білизну... перемити предмети домашнього вжитку водою з оцтом..Якщо лямблії, як в моїх малих, то додатково жовчогінні чаї (ромашка, березові бруньки, золототисячник...) Успішного вам лікування. Бажано, починати на спадаючий місяць (у формі С) Успішного вам лікування.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення mari » 26 березня 2010, 14:58

А коли буде той с- спадаючий місяць? І що цілий місяць безперерви треба пити? Вам так рекомендували?
А іншим так- вранці натщесерце за 30 хв. до їди 10днів, перерва-1 тижд, знов- 10 днів. Дієта.Сорбенти щоб краще какала дитина. бо від ентнросгелю- я наприклад, не хожу взагалі! Словом вибирати є з чого. Хто напишк оли той місяць буде?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення мешканка » 26 березня 2010, 21:26

Ну, то як - кому...взагалі, нам так, тому що діти маленькі і схема така, більш "щадяча", тобто, в інструкції по 2 таб. нараз перші 10 днів, а потім по 4-5 таблеток-ще 20 днів! а нам значно менші дози...але ж глисти ті самі.. тому нам так. В нас з енетеросгелем проблем немає, правда, нам виходило тільки 1 р/день пити..але проблем не було...та то дійсно, не суттєво, адже вибір їх є величезний... 30 числа буде повний місяць і далі буде спадати, тож трохи почекати треба і давати...а на повний-здавати аналізи, тоді велика ймовірність виявити...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Глисти

Повідомлення Melisa » 25 квітня 2010, 12:40

Лямблії...
Чи були у Вашої дитини? Як взнали, про їх наявність? Як позбавлялись паразитів?

Я нещодавно виявила, що у нас вони є. Лишається тільки піти на обстеження і проконсультуватись у спеціалістів. Кілька днів у мене дітьо хворіло: рвота, понос, темп-ра. Потім (зараз) добавився незначний кашель і рвоти нема, але появився рвотний рефлекс. При всьому цьому дитя жваве, лиш інколи може всплакнути. Зараз от сиджу в неті і шукаю інфо про тих лямблій.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Глисти

Повідомлення мешканка » 25 квітня 2010, 22:06

Ой, Нелічка. Ми довго лікувались і ще не впевнена, що повністю вилікували. Нам тепер вже сказали, що перш ніж лікувати-треба зробити УЗД печінки, бо, якщо там є перегиби жовчовивідних шляхів-то жодне лікування не дасть 100% гарантії, а тільки посадить печінку. :cry:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Глисти

Повідомлення Melisa » 26 квітня 2010, 20:43

Дякую. а ще мені підкажіть, де можна здати аналізи на виявлення цих паразитів? Де саме в нас таке роблять якісно? чула про санстанцію.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Глисти

Повідомлення happymami » 26 квітня 2010, 21:04

Nelya написав:Дякую. а ще мені підкажіть, де можна здати аналізи на виявлення цих паразитів? Де саме в нас таке роблять якісно? чула про санстанцію.

моя сусідка здавала аналізи в поліклінічній лабораторії - не виявили нічого. Пішла в санстанцію, заплатила пару гривень, бо там типу неофіційно роблять, шоб начальство не бачило, то виявили теж. Лікувалися
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Глисти

Повідомлення мешканка » 26 квітня 2010, 21:22

і я в санстанцію ношу. Там, якщо заплатити через касу і щось виявляють-то на другий раз роблять безкоштовно. Нести треба "тепленькі", в скляній тарі і, бажано, на повний місяць, або до 5 днів підряд (якщо нічого не виявляють).
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Лямблії

Повідомлення Melisa » 26 квітня 2010, 22:39

ось що знайшла:
"Диагноз лямблиоза основывается, прежде всего, на результатах исследования кала и содержимого двенадцатиперстной кишки.
Исследование плотного кала можно проводить в течение суток с момента забора материала, т. к. цисты лямблий сохраняются в нем до 10 дней и более. Жидкий кал следует доставить в лабораторию не позже, чем через 15-20 мин после дефекации, т. к. вегетативные формы погибают через 30-60 мин. Необходимо провести не менее трех исследований кала с интервалом в 2-3 дня, причем целенаправленно на цисты лямблий. При наличии очень плотного кала накануне вечером ребенку назначается слабительное (половина суточной дозы, например, сульфат магния из расчета 0,5 г на год жизни ребенка), а утром кал собирается для исследования.

Перед проведением специфической терапии целесообразны следующие мероприятия: усиление гигиенического режима (соблюдение правил личной гигиены, частые купания, мытье игрушек, горшков кипятком, чистка ковров и дорожек пылесосом); параллельное обследование детей на лямблиоз и энтеробиоз, т. к. эти заболевания часто сочетаются; ограничение в диете углеводов и молочных продуктов;
"

Ось ще дещо з тої ж статті http://health-ua.com/articles/1764.html
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення Nymydora » 02 червня 2010, 21:48

І в нас є глисти, як виявилося :dash: А я думала, що у грудних діток не буває.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron