найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Плоско-вальгусна стопа

01 листопада 2016, 12:00

знайшлась стаття
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Плоско-вальгусна стопа

01 листопада 2016, 19:53

Дякую за статтю! В нас така ж проблема як у TYulia.Втішило те, що в синочка так, як на тому малюнку, вигин появляється.Нічого не робити і чекати до 5-7 років не можу.Робимо загальний масаж(думаю, то не зашкодить в будь-якому випадку), робимо вправи для ніжок і на спинку,носимо взуття .

Re: Плоско-вальгусна стопа

01 листопада 2016, 23:02

до слова, ми от вже майже 2 місяці ходимо на гімнастику, а цього тижня пішли на масаж, то масажистка каже що ножки значно краще виглядають, дуже швидко на них масажик зробила, маленька стимуляція.

Re: Плоско-вальгусна стопа

02 листопада 2016, 15:04

TYulia А куди ви ходите на гімнастику?

Re: Плоско-вальгусна стопа

02 листопада 2016, 15:26

erinaceus на Злуки є FitKid, там різна гімнастика, в тому числі оздоровча. чула позитивні відгуки про них від багатьох. один з тренерів раніше в ДЮСШа вів заняття з оздоровчої гімнастики

Re: Плоско-вальгусна стопа

02 листопада 2016, 15:37

Знайомі теж водять туди діток, задоволені. Але хотілося б щось поближче до центру, щоб не тратити час на дорогу...

Re: Плоско-вальгусна стопа

02 листопада 2016, 20:13

Якщо про тренера зі спортивної школи на Острозького, то це, мабуть, Сергій Іванович. Мій син до нього ходив минулого року. А коли звільнився, то ми до іншого не стали водити. Дуже гарний тренер. Уміє знайти з дітками спільну мову і дисципліну тримає.

Re: Плоско-вальгусна стопа

02 листопада 2016, 23:13

vikilandi написав:Якщо про тренера зі спортивної школи на Острозького, то це, мабуть, Сергій Іванович. Мій син до нього ходив минулого року. А коли звільнився, то ми до іншого не стали водити. Дуже гарний тренер. Уміє знайти з дітками спільну мову і дисципліну тримає.


так-так. Все ви дівчатка знаєте :wink: До нього ходимо. Ми не казали, що то в нас з ножками справа, просто для загального розвитку пішли.

Re: Плоско-вальгусна стопа

03 листопада 2016, 21:37

TYulia А як у вас виглядав курс масажу? Кожного дня чи через день? Чи коли виходило? То має значення?

Re: Плоско-вальгусна стопа

03 листопада 2016, 22:29

Масажують спинку і ножки кожен день. Колись робили 5-7 днів підряд, а останні рази вистачало 3 дні масажу. Через місяць-два контроль і при потребі знову курс масажу. Бувало, що і півроку нічого не робили.
Відповісти