Глобальні оголошення!



Плоско-вальгусна стопа

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Плоско-вальгусна стопа

Повідомлення TYulia » 17 липня 2015, 14:44

Нам 2.7, поставили такий діагноз. Купили ортопедичне взуття, вже на черзі на масажі, якісь вправи з Інтернету робимо. Хто з таким стикався? Які успіхи лікування? Чи потрібно нам оці електроферези і т.п. Ортопед нічого не казав за то, я про ті процедури в Інтернеті прочитала. Чи потрібно ходити на ЛФК в поліклініку, які іі особливості? Чи домашньої зарядки вистачає?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Плоско-вальгусна стопа

Повідомлення Оксанютка » 17 липня 2015, 23:58

В нас така ж проблема. :scare: Пробували ходити на фізпроцедури, малий піддався лише на масаж, наступного ж дня дуже плакав і не дав нічого собі зробити (мала бути електростимуляція, озокерит,вправи)юТому я ввирішила на деякий час відкласти ті процедури.Робимо вправи самостійно, дуууже багато ходимо босоніж на подвір"ї,купила ортопедичну устілку, але носить її лише в кросівках.Назбирали на річці камінчиків, хочу зробити ортопедичний коврик.Ефект від того всього можна побачити десь за пів року.

Ще в планах купити шведську стінку, кажуть теж допомагає.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Плоско-вальгусна стопа

Повідомлення TattyMummy » 18 липня 2015, 10:05

В нас в обох плоско-вальгус. Я вже писала, ортопед сказав аж цього року, коли старшому вже пізно щось робити. Те, що я вичитала і випитала, то допомагає найкраще ортопедичне взуття з високою і твердою п"яткою, устілка нічого не допоможе, якщо п"ятка не буде триматись. Ходити в тому взутті треба по максимуму, тоді буде ефект.
Класно ще по піску і камінчиках бігати, так що море і пляж також "прописані". Хоча хто живе в приватному будинку, то можна облаштувати для дитини такі лікувальні доріжки на подвір"ї.
TYulia, на мою думку, то у вашому віці вправи, масажі і ортопедичне взуття мають допомогти.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Плоско-вальгусна стопа

Повідомлення TYulia » 18 липня 2015, 12:57

Ми купили босоніжки такі з високим задніком. Встілка то хіба від просто плоскостопості поможе. Казали нам ходити певно до 7 років в подібному взутті. Осіннє ще треба купити таке, а зимове на сніги то вже без потреби, то вдома більше часу, то буде ходити в тих босоніжках. Шведську стінку ми от вже більше півроку маємо. Теж думаю що то дуже корисна річ і на ножки і на спинку. Бабуся от вже нам з гальки коврик робить, будемо топати.
Оксана, а вам ті всі процедури хто призначив? Ви до невролога теж ходили? Наскільки тривалі і неприємні ті процедури? Щоб мати на них направлення, то треба йти до ортопеда в поліклініку? Бо ми приватно звертались.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Плоско-вальгусна стопа

Повідомлення ЗІрка » 18 липня 2015, 22:00

в мене малий перші свої три літа тільки босяка коло хати бігав - і по камінцях, і по траві, і по піску, і навіть по стерні... :yes: та це від плоско-вальгусу не врятувало. каже ортопед - може бути генетичним. нам вже пять, про виправити мова не йде, добре що незначна деформація - для профілактики більшої носимо ортопедію. вправи навіть лікар не назначав - побачив на огляді який в малого характер :crazy:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Плоско-вальгусна стопа

Повідомлення Sms » 19 липня 2015, 12:12

Послухайте Комаровського:) в 1,2,3 плоско-вальгусна стопа-це норма. Пускайте діток бігати босяка:)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Плоско-вальгусна стопа

Повідомлення TYulia » 19 липня 2015, 12:42

Sms написав:Послухайте Комаровського:) в 1,2,3 плоско-вальгусна стопа-це норма. Пускайте діток бігати босяка:)

1,2,3 - то роки? Я десь теж подібне читала, зокрема за просто пласкостопість. Але нам вже під 3 роки, боюсь щось запустити, ортопед казав що ми ще рік тому мали б вже починати лікування.
А босяком бігати то не так вже й корисно по рівному паркету чи асфальті.
Я через те і почала цю тему, бо в неті начиталась різних думок. Одні кажуть брати постійно ортопедичне взуття, ЛФК і всі процедури, інші кажуть, що ортопедичне взуття робить гірше, бо не дозволяє м'язам самим розвиватись.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Плоско-вальгусна стопа

Повідомлення Оксанютка » 20 липня 2015, 15:48

TYulia написав:Оксана, а вам ті всі процедури хто призначив? Ви до невролога теж ходили? Наскільки тривалі і неприємні ті процедури? Щоб мати на них направлення, то треба йти до ортопеда в поліклініку? Бо ми приватно звертались.


Направив на процедури ортопед з поліклініки. Коли проходили медогляд в садок, то вирішила показати малого ортопеду ще( в списку не було).Правда оглядав і пояснював не дуже охоче, сама з нього витягнула направлення на процедури, але казав, що основна робота має бути вдома,бо 10 процедур ще нічого не дасть.Він мень про вальгус не дуже і казав, але я сама бачу, що ножки западають в середину.Погуглила і переконалась, що це воно.казав купити устілки.А де до приватного ви звертались? Хочу ще прконсультуватись з кимось.
Процедури не болючі, скоріш за все , приємні (мені було б точно :hi: ).Тривалість кожної 15-20 хвилин.Комплекс- три процедури на день.Малому щось не підійшло, зробили лише масаж, а далі вперся, що не буде :scare: Та й силою тут не втримаєш годину часу.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Плоско-вальгусна стопа

Повідомлення Оксанютка » 20 липня 2015, 15:51

До невролога в цьому випадку теж треба йти?
Ми були в той же ж день, але в одній з тем я вже писала як проходив медогляд: скарги є - скарг немає.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Плоско-вальгусна стопа

Повідомлення TYulia » 20 липня 2015, 21:57

Ми звертались до Бойка, приймає недалеко від дитячої поліклініки. Не можу нічого особливого про нього сказати, бо то був можна сказати наш перший ортопед, то не маю з чим порівнювати. На час прийому я ще в цю тему не вникла, то цікавих мені тепер питань йому не задавала. Він нам дав візитку до масажистки, вправи казав в неті подивитись і ортопедичне взуття. Про ці особливі встілки, фізіопроцедури я вже в Інтернеті сама начиталась, але лікар про них зовсім не згадував, то от тепер думаю, чи то нам то не потрібно, чи то він забув нам то сказати.
Масажистка казала, що подивиться який буде прогрес, може доречно буде нам походити на озокеритові аплікації здається. Наразі сьогодні були перший раз на масажі. А ви скільки раз на масаж ходили? Як часто, кажуть, повторювати курс?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей