Глобальні оголошення!



Лікування та профілактика глистів у дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Глисти

Повідомлення гра з вогнем » 31 липня 2012, 23:21

минулого літа наша племінниця посиділа в приймальні навпроти конд-а (здається очі провірити чи ще щось незначне) і заробила пневмонію

певно одним кондиціонером там не обійшлося... і взагалі якшо так холодно, а то мусить бути дуже неприємно, аж раз пневмонія, чо було не відійти.

я деколи кофту з собою в магазини беру, теж не люблю кондиціонерів
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Глисти

Повідомлення mari » 01 серпня 2012, 09:03

Як і кліщі так і не легіонели, ЦЕ не глисти. Тому лікування абсолютно інше.

Легіонельоз (хвороба легіонерів, пітсбурзька пневмонія, понтіакська лихоманка, легіонела-інфекція) – гостре інфекційне захворювання, обумовлене різними видами мікроорганізмів, що відносяться до роду Legionella.
Типовим представником цього роду є L. pneumophila, яка спричиняє пневмонію, що отримала назву «Хвороба легіонерів».
Вперше легіонели виділені в 70-х роках ХХ століття. Назва пов'язана зі спалахом в 1976 р. у Філадельфії важкого|тяжкого| респіраторного захворювання (по типу пневмонії), що спричинило загибель 34 із 220 захворілих делегатів з'їзду Американського легіону. З кожним роком кількість випадків легіонельозу і країн, неблагополучних щодо цієї інфекції, зростає.
Всі ці спалахи, як і багато інших групових і спорадичних випадків легіонельозу, пов'язані із розповсюдженням дрібнодисперсного аерозолю, що генерується в процесі експлуатації систем кондиціонування і зволоження повітря.
Легіонели поширені у всьому світі і складають частину мікробної флори багатьох природних і штучних водних екологічних систем. Вони можуть тривалий час зберігатись в об’єктах довкілля. В рідкому середовищі збудник може зберігатись до 100 днів при температурі 25°С і в водопровідній воді до року. В дистильованій воді збудник зберігається від 2-х до 4-х місяців.
Механізм зараження легіонельозом – повітряно-крапельний та повітряно-пиловий, сезонність – частіше літньо-осіння, хоча захворювання реєструють протягом року. Найбільше епідеміологічне значення має перебування збудників в системі водопостачання і кондиціонування повітря готелів і лікарень. Основним фактором передачі є водний аерозоль, який утворюється при функціонуванні різних систем побутового, промислового, лабораторного та медичного призначення. Легіонели можуть передаватися також з пилом, який піднімається в повітря при земляних та будівельних роботах. Групові спалахи можливі при перебуванні поблизу відкритих водоймищ, відвідуваннях басейнів, контакті із кондиціонерами, зволожувачами повітря, питними бачками, системами вентиляції (метро, вокзали, аеропорти, універмаги та ін.). Провідна роль водного фактору в поширенні легіонельозу, прямий зв'язок з антропогенним впливом на навколишнє середовище дозволяють вважати легіонельоз захворюванням перш за все індустріально розвинутих країн, частіше промислових регіонів Європи і США. Легіонельоз є типовим прикладом техногенних інфекцій, обумовлених активним використанням в промисловості і побуті циркулюючих замкнутих водних систем, джерел бактерійного аерозолю.
При температурі нижче 30°С мікроби можуть довго зберігатись в цистах амеб, що забезпечує їм захист від впливу високих концентрацій хлору та інших дезінфікуючих засобів. Сприйнятливість людей не є суцільною, за даними дослідників – до 70%. Також достовірно не підтверджені факти передачі збудників від людини до людини.
Застій, недостатнє або нерегулярне відбирання води, нерівномірні температурні характеристики по всій мережі трубопроводів, перевищення розмірів резервуара для гарячої води, домішки в резервуарі з питною водою, біоплівки та помилки під час інсталяції найчастіше спричиняють появу легіонел.
Легіонели є паличковими бактеріями, які можуть існувати насамперед у прісній та солоній воді, але також і в землі. Через загальну мережу вони потрапляють до систем питного водопостачання в будинках. Там вони розмножуються при підвищених температурах (оптимальна температура - від 25 до 50 °С) переважно в трубопроводах гарячого водопостачання. Під час вдихання легіонели можуть потрапити до легень людини, де згодом можуть викликати запалення.

Захворюваність в більшості випадків проявляє себе спорадично як позалікарняна пневмонія, рідше у вигляді спалахів або епідемій, переважно влітку і ранньою осінню, але може спостерігатися протягом року. Разом з тим, мали місце типові внутрішньолікарняні спалахи хвороби в лікарнях і амбулаторіях – при цьому переважними джерелами були водопровід, системи вентиляції, система штучної вентиляції легенів і стоматологічне устаткування. Також можливим є професійне зараження (персонал, екіпажі кораблів, водії пасажирських автобусів, обладнаних кондиціонерами, особливо в умовах жаркого клімату). Слід зазначити, що|слід відзначити , що зміни не є властивими тільки легіонельозу і зустрічаються при пневмоніях іншої етіології, що значно утруднює клінічну діагностику. Інкубаційний період триває від 2 до 10 діб (частіше 5-7).

Ефективне знезараження системи гарячого водопостачання часто вимагає тривалого (до півтора року) застосування дезінфектантів, з яких найбільш активним та безпечним для навколишнього середовища вважається діоксид хлору. Для профілактики внутрішньолікарняних захворювань необхідне своєчасне ретельне клінічне спостереження і настороженість – разом із комплексом технічних протиепідемічних заходів. У лікарнях особлива увага приділяється санітарній охороні вододжерел і знезараженню води, що використовується для душових установок і кондиціонерів, дезінфекції душових приміщень. Хворих поміщають в окремі палати. Проводять поточну дезінфекцію мокроти та інших виділень хворого.

Заходи щодо профілактики розповсюдження легіонельозу через системи водопостачання передбачають періодичну теплову (до 80°С) промивку всіх систем – як холодного, так і гарячого водопостачання, і облаштування таких систем із мідних труб. Натомість, застосування труб для водопроводу із полімерних матеріалів, особливо різних видів поліетилену, при сприятливих температурах води призводить до інтенсивного формування на їх внутрішній стінці колоній легіонел, тому протипоказаним є використання таких труб у водопроводах на об'єктах із підвищеним ризиком розповсюдження легіонельозу – в лікарнях, гуртожитках, готелях, системі фонтанів, автомийок та ін. У групах ризику необхідна корекція імунодефіцитних станів. Не слід забувати про значне зростання(зріст) ризику захворювання у подорожуючих. Специфічна профілактика (вакцинація) розробляється експериментально, але поки комерційно недоступна.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Глисти

Повідомлення krapk@ » 12 жовтня 2012, 20:57

навіяла темка і питання форумчанки:
bublegum написав:Порадьте що нам робиои при аскаридозі? уже надоїли соплі і кашель?? щойно після ангіни через них!!!!


от в нас теж і соплі і кашель, але раз здавала аналізи аскарид не виявили. Нічого не виявили. Лікарка сказала для профілактики пропити пірантел вітчизняний, але я щось недуже хочу. Як ви виявили що у вас аскариди?? Скільки раз і коли здавали аналізи і які? Чим вже лікувалися? Ангіна теж від них???? Чому????
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Глисти

Повідомлення krapk@ » 12 жовтня 2012, 21:50

У протиглисні препарати найчастіше входить одна-єдине речовина - піперазин. Він міститься в гарбузовому насінні. Тому в селах, де гризуть гарбузове насіння, з глистами проблем менше. Ці препарати можна приймати для профілактики, нічого страшного не буде. Крім того, ці ж препарати є імуномодуляторами - вони одночасно поліпшать імунітет. І взагалі вони тааааакі корисні
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Рецептик:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Глисти

Повідомлення bublegum » 13 жовтня 2012, 10:48

krapk@ написав:навіяла темка і питання форумчанки:
bublegum написав:Порадьте що нам робиои при аскаридозі? уже надоїли соплі і кашель?? щойно після ангіни через них!!!!


от в нас теж і соплі і кашель, але раз здавала аналізи аскарид не виявили. Нічого не виявили. Лікарка сказала для профілактики пропити пірантел вітчизняний, але я щось недуже хочу. Як ви виявили що у вас аскариди?? Скільки раз і коли здавали аналізи і які? Чим вже лікувалися? Ангіна теж від них???? Чому????



дякую за швидке реагування....коли ми вперше прийшли ло лора по лікування то вона по аналізах крові їх одразу запримітила....от ми із такими догадками пішли на Гололя і заплатили там за мазок і за аналіз калу..дуже їх просила знайти !!!!! знайшли...мазок виявився чистим а от кал не дуже :scare:
У нас останнім часом часті гості БОЛІ У ГОРЛІ ТЕМПЕРАТУРА СОПЛІ КАШЕЛЬ!за останній місяць буда двічі ангіна...це мої такі догадки про ангіну як наслідок цих аскарид..вона провокують всякі бактерії...
bublegum Офлайн


 

Re: Глисти

Повідомлення krapk@ » 13 жовтня 2012, 21:14

ага ясно, бо нам сказали що за перший раз їх не знайти треба інколи і 5-10 здати. Я б нічого, без паніки, але в дитини почався нічний затяжний кашель інколи по 2 години . Аналіз загальний крові теж показав збільшене число еозонофілінів, що може бути показником глистів. Теж соплі, ангіна, сьогодні діатез якийсь дивний на щічках появився. Занадто багато збігів. А ще от начиталася як ті личинки саме в легенях вилуплються,попадають в кровотік і можуть заселитися будь-де, то тепер страшно. Вобщім почали ми лікування пірантелом і гарбузовим насінням. За пару днів розкажу чи були аскариди чи ні. Але за 10 днів знову треба повторити лікуавання, бо личинки що в легенях вилупляться і попадуть в кишечник і тоді знову по новому кругу. Але все одно щось сильшіне не хочу застосовувати, типу вормілу, адже нема підтвердження що дійсно аскариди а всі інші ліки дуже токсичні.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Глисти

Повідомлення taranjka » 13 жовтня 2012, 22:56

а шо за аналіз крові?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Глисти

Повідомлення Dribchuk » 14 жовтня 2012, 09:15

krapk@ написав: адже нема підтвердження що дійсно аскариди

а не пробували здати аналіз на антитіла до аскарид в Сінево? Я над цим задумуюся, аналіз коштує 100грн, ніби не сильно дорого, то що кров з вени, дитина мала намучать(( Але то майже 100% точність.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Глисти

Повідомлення krapk@ » 14 жовтня 2012, 11:55

та я от лиш вчора за цей аналіз взнала. Але кров з вени, ех....
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Глисти

Повідомлення Dribchuk » 14 жовтня 2012, 19:41

krapk@ написав:Але кров з вени, ех....

от і в мене те саме ех.. але нам ітак прийдеться імунограму там робити, то я вже думаю і то зробити, якщо кров нормально наберуть.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron