Глобальні оголошення!



Фімоз у хлопчиків

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Фімоз у хлопчиків

Повідомлення irinka » 16 січня 2013, 22:42

мама почитай ще попередні повідомлення в темі, можливо знайдеш відповідь, я б все-таки перестрахувалась, щоб не було як у випадку nadusha але ти мама і тобі вирішувати.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Фімоз у хлопчиків

Повідомлення гра з вогнем » 16 січня 2013, 23:58

мама якшо турбує лише маму я б не чіпала
кажуть українські ликарі дуже люблять физиологічний фімоз лікувати варварськими методами
раз і нема фімозу :dash:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Фімоз у хлопчиків?

Повідомлення nadusha » 17 січня 2013, 09:14

мама написав:В нас фімозу не було, але зараз бачу, що головка не вся відкривається. В одному місці десь на 2-3 мм так ніби шкірка приросла. Не знаю, чи варто йти до лікаря, чи не чіпати і воно само все пройде :confused: :confused: :confused:

Мама! В нас таке ж: коло самої вуздечки трошки ще "приросла" шкірочка. Я поки лікарю не показувала (ще як були на медогляді перед школою в березні). Воно не червоне, не турбує його. Продовжую всі процедури і надіюсь та вірю, що все внормується! В принципі лікарю-хірургу можна і показатись...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Фімоз у хлопчиків?

Повідомлення nadusha » 17 січня 2013, 09:22

nadusha написав:Маю ще таке питання: а з якого віку дитина може нормально сама підмитись? Хлопчикам треба деколи самим виводити головку під час підмивання? Чи вже як виводиться, то ліпше туди не лізти?
Я планую, що літом Артем вже буде щоденні гігієнічні процедури робити сам, але питання чи він це зробить добре, чи все вимиє? Вже зараз вчимося це робити...

Відгукніться, хто має старших діток і досвід в цьому питанні! Думки всіх мамочок приймаються!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Фімоз у хлопчиків?

Повідомлення Любов » 17 січня 2013, 17:25

мама написав:В нас фімозу не було, але зараз бачу, що головка не вся відкривається. В одному місці десь на 2-3 мм так ніби шкірка приросла. Не знаю, чи варто йти до лікаря, чи не чіпати і воно само все пройде :confused: :confused: :confused:

я так і не чіпала, чуть-чуть при купанні обережно відтягувала (доки відтягувалося) і промивала. але всеодно почалися часті запальні процеси, почервоніння. пішли ми в дитячу обласну поліклініку до дитячого уролога на консультацію (дуже розумний і хороший спеціаліст). як треба, то дам телефон в ПП. Бажано наперед подзвонити і домовитись, бо має багато операцій в стаціонарі, тому в поліклініці його може не бути.
Він спочатку призначив мазь, через тиждень ми знову прийшли, відкривалося краще, але не так як треба. спочатку намастив якоюсь маззю, напевно знеболюючою і пів годинки ми ще походили. як прийшли, то він за 2 хв. зробив операцію, навіть не назвала б це операцією, просто по тих приросших краях допоміг відкритися, нічого не відрізав.
Що я пережила за ті пару хвилин словами не описати, але добре, що синочок лежав спокійно, я тримала його за ручки і розповідала історії. Після того ми ще ромашкою 10 днів промивали і хлорофіліптом масляним, але відтоді жодних запалень не було і дотепер все добре. сказав, що молодці, що вчасно звернулися. бо переважно батьки не звертають на то уваги і потім можуть бути проблеми з серйознішим хірургічним втручанням.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Фімоз у хлопчиків

Повідомлення мама » 17 січня 2013, 21:20

почалися часті запальні процеси, почервоніння

Любов, а нас взагалі нічого не турбує
Тішуся, що можу з вами спілкуватися!
мама Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 24 лютого 2012, 11:25
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: хлопчик

Поперед.

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей