Глобальні оголошення!



Синдром рухових порушень

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Синдром рухових порушень

Повідомлення nadia 2311 » 11 березня 2012, 09:25

Галина, обовязково зверніться ще до іншого спеціаліста ( я б рекомендувала Костика, ще є непогана Проців, але вона також дуже любить пострашити і без того наляканих батьків). Я думаю що пальчики піджимає тому що має гіпертонус мязів, в наслідок гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС. Потрібно пройти курс масажів і заспокійливі ваночки ( кожен день по 20 хв з хвоєю, морською сіллю, відваром вівса). Правда відміняти самостійно цераксон також не варто, хоча думаю що при тих симптомах які Ви описали його і не дуже потрібно.АЛЕ ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЮ ЦЕ ВАМ ПОВИНЕН СКАЗАТИ СПЕЦІАЛІСТ.ось така моя думка.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Синдром рухових порушень

Повідомлення Lesya » 11 березня 2012, 12:16

Повір, що Цераксон, ще зовсім не дорогий. Це чи не найпростіше, що призначають.
Мене з малим теж лякали, що в 2 міс він повинен мало не повзати самостійно. Але обійшлися навіть без масажів. За місяці сказали що в дитини великий прогрес, хоч я нічогісінько з ним не робила. Тому заспокойся. робити звичайну зарядку, якщо хочеш, трішки посилену і все буде добре.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Синдром рухових порушень

Повідомлення Галина » 11 березня 2012, 12:32

Я його ще не купляла і не питала ціну, в неті побачила, що 45 доларів... А що він дешевший?
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Синдром рухових порушень

Повідомлення loljka » 11 березня 2012, 15:03

Галина написав:Дівчата, були у невролога з малечою. Нам поставили діагноз синдром рухових порушень, як наслідок гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС.
приписали масажі і препарат Цераксон, він дорогучий і по нету порилася відгуків хороших мало.
Хто з подібним стикався? Порадьте що робити, чи купляти чи обійтися без нього???


по-перше, купляти не треба - бо в мене є повна баночка, навіть не відкривала, то якби треба було - то віддам просто так задурно
по-друге, тре ще до когось піти, пересвідчитись, чи варто його пити взагалі.
нам Ковалькевич (всими хвалена) - приписувала цераксон, петрушку, склерогран і то всьо дитинці двохмісячній, а я як прочитала інструкцію до того цераксону - то вирішила сходити ще до когось. а від петрушки обсипало зразу , бо ми схильні до алергії.
поїхали в обласну дитячу лікарню до Костик Миколи Миколайовича (завідуючий неврологічного віділення) - подивився малу, УЗД глянув, сказав викинути той список у смітник і купати лише у великій ванні з травками всякими. купали - і все, більше нічого.
і через місяць-другий прийти до нього. прийшли - все в нормі.
потім були в Ковалькевич в рік за направленням педіатра - каже, що все гуд. (і вона свято вірить, що то її заслуга)
так що - до Костика і чим швидше їдьте!
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Синдром рухових порушень

Повідомлення мешканка » 11 березня 2012, 15:45

loljka + 1
Зі старшою доцею понаписували всякого і УЗД мозку робили і петрушку мали пити і "Цінарізін" давати (почитайте в неті що воно таке, я як прочитала в аптеці, то чуть дар мови не втратила)
Плюнула на тих лікарів, купала, доглядала, поїла чайочками заспокійливими. От дитині 5 років буде і все добре.
З меншими вже нікуди не їздила.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Синдром рухових порушень

Повідомлення smailik_m » 11 березня 2012, 22:37

Ой і ми недавно через це пройшли, у нас було з очками (симптом Грефе вроді називається) з тим і пішли до Ковалькевич (нам її різні люди рекомендували, та й до того просто на огляд ходили) вона відправила на УЗД, там сказали що був крововилив в мозок, але він розходиться і за місяць два має зникнути. Вона назначила цераксон і петрушку, я тоже прочитала інструкцію і блін чуть не впала (на мою думку то тільки в Україна можуть випускати препарат спеціально для дітей, бо клубнічний сироп, і писати в інструкції "дія на дітей невідома"), почитала інтернет, але там мені чогось тільки позитивні відгуки попадались. Пішли в обласну до Кошелевського, він подивився дитину, результатат УЗД(правда казав шо то УЗД фігове, а добре тільки в них в обласній) і виписав хвойно сольвові ванни і масажі(але не спец. а просто дома самим робити легенько, то ми і так робили з народження). Спитала про цераксон він сказав що "наші люблять його виписувати, зле від нього не буде, але не обовязково" чоловік мене нагрузив і сказав що треба притримуватись якогось одного лікаря, тим більше Ковалькевич дуже радили всі і ми пили той цераксон, правда дитина плювалася ним добряче, то йому мало шо і попадало. Пропили(місяць) та штука з очками майже пройшла, не знаю чи через препарат чи просто, пішли до неї то вже на УЗД не вдправляла тільки сказала щоб купали дитину в бебі-свумері і все.
П.С. Коли я їй казала, що малий плювався ліками, то вона казала що її внучка тоже плювалася то вона їй попри пустушку дві баночки влила.

І ще, знайомі порадили знайти лікаря якому довіряєш і притримуватись його, бо різні лікарі лікують по різному, а неврологія то серйозно і якшо запустити то потім мало хто візьметься.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Синдром рухових порушень

Повідомлення Lusik » 11 березня 2012, 22:57

В нас теж в 1 місяць ставили, щось подібне , бо були досить вираженний порушення вроджених рухових рефлексів (повертання голівки в сторону при повороті дитини на животик, дещо виражений рефлекс звішаної білизни, коли дитинка якщо її тримати в положенні на животі на руці, то має бути ніби літачок - ручки в сторони, ніжки підняті і головка піднята, а в нас цього не було) так нас налякали в дитячій поліклініці на Гоголя.:))) Нібито наслідок родової гіпоксії, внаслідок перетиснення судин в шийньому відділі хребта. назначили УЗД тімячка і шийного відділу хребта І ще тоді ми набрали лиш 100 грамів за перший місяць життя.

Галина, обовязково зверніться ще до іншого спеціаліста ( я б рекомендувала Костика,

А потім ми пішли до Костика М.М. І він за результатами УЗД тімячка і ШВХ сказав нічого аж надто страшного немає, а можливо це і внаслідок знесилення і виснаження дитинки від недобору ваги. Тому порадив врегулювати харчування і теж призначав Цераксон, але ми зразу його не давали, але потім все ж ще раз передзвонили до нього і він сказав, що можна подявати -гірше дитинці не буде. Тому ми купували і в нас теж він є , але вже відкритий хоча ще дійсний строк зберігання.
А купували рік тому в 103 аптеці за 280 грн.

Я дамаю, що результат всеж даки був позитивний від його вживання, бо були зміни на краще, але після тижня прийому перестала давати, бо зявилася алергійка - незначна:)) Від з полуничним сиропом.

Що стосовно препарату, то це досить хороші ліки-так як радилася із знайомою лікаркою, то його приписують і дорослим.
Досить дієвий, але краще дійсно сходіть до Костика і нехай він щось порадить - він дуже ХОРОШИЙ СПЕЦІАЛІСТ:)))
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Синдром рухових порушень

Повідомлення ТАНЮША » 19 березня 2012, 14:56

дівчата порадьте де роблять якісно і дешево узд тімячка бо на Гоголя хоче 200гр.
ТАНЮША Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 05 лютого 2012, 20:52
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 13 раз.
Діти: ДІВЧИНКА І ХЛОПЧИК

Re: Синдром рухових порушень

Повідомлення smailik_m » 19 березня 2012, 16:39

ми робили на Гоголя, платили 100 :confused:
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Синдром рухових порушень

Повідомлення Sawwku » 19 березня 2012, 16:55

так там є кілька кабінетів в поліклініці і Мультисоно
то в Мультисоно деруть шалено
(то з розповідей, ми ні там ні там не були)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Поперед.Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей