Глобальні оголошення!



Коли дитина повинна тримати голову

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Коли дитина повинна тримати голову

Повідомлення Людмила* » 22 лютого 2013, 22:43

Нам 2,5 місяці головку вже добре тримаємо. коні пасем, але не дуже впевнено ше треба трошки підрости.
Людмила* Офлайн


 

Re: Коли дитина повинна тримати голову

Повідомлення Мата Харі » 22 лютого 2013, 23:39

от тє й раз! де коні, а де викладати на живіт ))) ніколи такого вислову не чула )
Мата Харі Офлайн


 

Re: Коли дитина повинна тримати голову

Повідомлення westa » 22 лютого 2013, 23:54

Перший раз Богданчик пас коні в родзалі :В): . Він лежав в мене на грудях , дер голову догори і репетував . Весь медперсонал дивувався .
Але я все одно страхувала голівку , коли брала на руки десь до 2-ох місяців. Повноцінно пасти коні ( спиратися на ручки , підніматися ) почав десь в 1,5 - 2 місяці. В 4 ми вже добре сиділи , в 5 швидко повзали , в 6,5 встали , а в 7 почав лазити по сходах :dash: і активно робити збитки :)
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Коли дитина повинна тримати голову

Повідомлення TaniaPicaSSo » 22 лютого 2013, 23:56

Мата Харі Я колись теж не знала, що так кажуть, і почула в розмові як хтось питає когось іншого: "І шо, ваша вже коні пасе?" Ну я зрозуміла, що це було в переносному значенні, але що саме то могло означати я й не здогадувалась :crazy:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Коли дитина повинна тримати голову

Повідомлення Мата Харі » 03 березня 2013, 21:43

корови я пасла. кіз пасла. на конях їздила. але таких вправ не робила точно! ))) цікаво з чим пов*язаний вислів?.. не з пасінням точно)
Мата Харі Офлайн


 

Re: Коли дитина повинна тримати голову

Повідомлення nelly » 03 березня 2013, 22:08

а мені здається, що навпаки з пасінням :wink: , тобто змучився пастух ляг собі на живіт, взяв травинку в зуби :crazy: і наблюдає за кониками
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Коли дитина повинна тримати голову

Повідомлення bublegum » 03 березня 2013, 22:28

у нас була перевирка у 3 тижни в домашний обстановци там якась и дохтори аж роти пороздиймали вид того як ми кони пасли
bublegum Офлайн


 

Re: Коли дитина повинна тримати голову

Повідомлення Мата Харі » 12 березня 2013, 17:42

nelly написав:а мені здається, що навпаки з пасінням :wink: , тобто змучився пастух ляг собі на живіт, взяв травинку в зуби :crazy: і наблюдає за кониками

я б трохи добавила реалізму: змучився пастух, ліг собі на живіт, взяв травинку в зуби... а потім підхопився, повісив язика на плече і побіг стадо докупи зганяти... ))
Мата Харі Офлайн


 

Re: Коли дитина повинна тримати голову

Повідомлення Marichka » 14 березня 2013, 09:38

Нас дільнича перевіряла в місяць,чи вміємо ми пасти коні.Дитина не вміла.Вона сказала"Не вміє,бо ви не навчили".То на 2 міс.ми вже перевчили:) купа всього
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей