Глобальні оголошення!



Рвота + понос / температура + понос = ротавірус?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Рвота + понос / температура + понос = ротавірус?

Повідомлення мешканка » 13 лютого 2012, 09:44

Оце веселі вихідні нам випали: в малюка (8 міс) рвота і понос (нечастий, 2-3 рази на добу, водянистий, біло-жовтий -певно від смекти)
Рвота фонтаном, і аж на другий день я догнала, що рвота йде на молочне (включно на грудне молоко). При чому дитина досить активна (хіба перед рвотою починає нити, а так то повзає, бавиться) Температура була перший день, далі вже не було. Часом просить їсти (безмолочне їсть нормально, від молочного відвертається після пари ложок, а потім їх вириває)

Отак. Перелазила весь нет і от що корисне найшла:
| +
Слизова оболонка повністю покриває шлунок. Як і весь слиз в організмі, вона несе захисну функцію - не дозволяє проникати в тканини патогенної флори, що йде ззовні - з повітря, з їжі. Гастроентерит, явища проносу і блювоти - коли порушується слизова. Починається рідкий стілець, пронос, здуття живота, блювота. У діточок дуже часто це явище, набагато частіше, ніж у дорослих. Однак це не завжди пов'язано з якимись інфекціями, серйозними захворюваннями. Такі симптоми можуть проходити, якщо у дитини полізли зуби, при зміні обстановки, харчування, якщо потрапив сезонний продукт в організм у перший раз.

Якщо у дитини крім кишкової інфекції - пронос, блювота - з'являються ознаки загальної інтоксикації, тобто підвищується температура, стають сірими шкірні покриви, дитина слабенький, мало пісяє, відмовляється від їжі і пиття, ганчірочкою лежить, оченята закочуються - обов'язково звертаємося до лікаря.

При кишкових інфекціях дуже велика небезпека зневоднення та знесолення. Виходить, що слизова травмована якоюсь інфекцією, і шлунок намагається цю справу з себе блювотою вивести. Блювоту марно зупиняти, поки ця інфекція з шлунку не вийде. Блювота - це теж захисна реакція організму, тому краще просто підтримувати дитину, щоб знати, що організм не зневоднений і не обезсолений.

Перше, що вам потрібно зробити, - це виключити на добу всі фрукти, овочі, молочні продукти, яйця, випічку, смажені і жирні продукти і м'ясо. Дієта така: киселі, сухарі, рисова каша на воді, печене яблуко, суп з товчених сухарів і солодкий чай. (Це ви просто товчете сухарі типу грінок і заливаєте їх нежирним бульйоном або окропом - виходить щось типу супу-пюре.) Пропонувати дитині пити, але при блювоті пропонуємо пити невеликими порціями. Пиття - солодкий чай та мінеральна вода без газу. Мінералка - дуже добре, тому що запобігає вимивання солей з організму блюванням. Якщо стан нормалізується, повертаємося на звичайну дієту.

Якщо не було блювоти, а був рідкий стілець, і після переведення на дієту стан нормалізувався, а після повернення до нормального їжі знову пішов рідкий стілець. Теж садимо на дієту ще на добу і додаємо закріплюючий засіб. Про них я теж буду вам говорити подалі. Закріплюючий засіб ми п'ємо 1-2 рази, якщо після цього стілець нормалізується, переводимо дитину на нормальну дієту.

Якщо стілець нормалізувався, потім перевели на звичайну дієту, і рідкий стілець почав з'являтися відразу ж після їжі, а не в звичайний час, тоді ми робимо закріплюючий засіб плюс адсорбенти.

Для діточок найдоцільніше використовувати смекту. Якщо дитина до року, потрібно випити за день один пакетик смекти з будь-якою рідиною. Як правило, розчиняєте пакетик в півстакані і маленькими ложечками даєте дитині. За день-випити.

Ще раз звертаю вашу увагу, що закріплюючий засіб ми починаємо давати тільки після добового проносу. Тому що організм повинен з поносом винести все, що там є погане, а потім тільки починаємо закріплювати.
Якщо у дитини і понос, і блювота, і повторюється після кожного прийому їжі або груді, з'явилися ознаки інтоксикації, ми терміново починаємо стежити за сечовипусканням і починаємо випоювання дитини. Коли почалося зневоднення, дитина взагалі не пісяє. Для випоювання - які препарати? Це регідрон, глюкосолан. Там на пакетиках все написано. Це сольові препарати, там немає нічого складного. Розчиняєте, як написано на пакетику, і раз на 10-15 хв даєте дитині чайними ложками.

Якщо ми дамо більше, його знову вирве, а маленькі чайні ложечки як раз добре засвоюються. Випоюємо до поліпшення стану.

Коли це все допомагає то дитині стає краще, він починає добре пити, хоче їсти. Стілець стає густішим, блювання припиняється. Якщо, незважаючи на всі ваші дії, дитині гірше і гірше - обов'язково до лікаря.

Які дезінфікуючі травички можна дати дитинці попити при проносі і блювоті? Це зелений чай, чай з м'яти, ромашки, триколірної фіалки, іван-чай і брусничний лист. Заварюємо з розрахунку 1 чайна ложка на склянку окропу. Можна давати відвар шипшини.

В якості адсорбентів можна використовувати ще активоване вугілля і поліфепан, ентеросгель. Поліфепан, відразу попереджаю, така гидота, яку не всі діти їдять.

Закріплюючі засоби. Перше - крохмальна бовтанка. 1/3 склянки кип'яченої води, 1 десертну ложку крохмалю перемішуєте і даєте дитині випити за 10-15 хвилин до їди.

Звіробій. 2 чайні ложки на склянку окропу, настоювати 30 хвилин. Пити по 1-3 ковтки натщесерце.

Плоди чорниці. Сухі ягоди - 1 столова ложка, якщо свіжі - побільше, на 2 склянки окропу. 15 хвилин прокип'ятити і пити по 1-3 ковтки за 5 хвилин до їди.

Гранатова кірка. 1 столову ложку кірки заварити склянкою окропу. Настояти до появи червоного кольору. Випити весь стакан, можна з цукром.
Джерело:http://am-am.info/forum/health/topic-589/page-1/


+ для діток на Г.В. рекомендують годувати часто і малими порціями. А найкраще-зцідити грудь і годувати практично порожньою, щоб попадало тільки заднє молоко. Будемо пробувати.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Рвота, понос=Ротавірус?

Повідомлення flower » 13 лютого 2012, 12:20

мешканка швидкого виздоровлення вам!!!! не стикалась поки ше з таким і не хочу. дякую за інфо!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Рвота, понос=Ротавірус?

Повідомлення Marta » 13 лютого 2012, 14:47

мешканка, одужуйте!
Пам"ятаю, в нас був ротовірус в 1 рік, то було страшне, дитина тряпочкою, ні їсти, ні пити, ні пісяти..(((((((((
Заливала будь-яку рідину з криком, всякими способами, щоб не було обезводнення.
То страшно(
Регідрон як не піде, то можна Хумана бейбі, чи як, але її важко знайти, якщо що- в мене є 2 пачечки, звертайтесь!
Marta Офлайн


 

Re: Рвота, понос=Ротавірус?

Повідомлення Marichka » 13 лютого 2012, 23:13

Якщо щось,то можна дзвонити на швидку за консультацією педіатра-так робила я.Коли темература була висока-швидка

завезла на капання в інфекційний,мотім строга дієта.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Рвота, понос=Ротавірус?

Повідомлення nataljka » 13 лютого 2012, 23:47

о і в нас таке було,всіх одночасно,головне пити хоч по столовій ложці,кожну годину,обовязкова,щоб не було ацидозу.Виздоровлюйте!
nataljka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 78
З нами з: 27 серпня 2010, 12:22
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 38 раз.
Подякували: 106 раз.
Діти: дівчинка і хлопчик

Re: Рвота, понос=Ротавірус?

Повідомлення Natalinda » 17 лютого 2012, 04:34

мешканка, як ви?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Рвота, понос=Ротавірус?

Повідомлення мешканка » 17 лютого 2012, 09:39

Natalinda написав:мешканка, як ви?

Дякувати Богу вже здорові-здоровенькі! Правда трималось то всьоо в нас добрих 5 днів. :(
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Рвота, понос=Ротавірус?

Повідомлення Sawwku » 17 лютого 2012, 13:23

це ото, що люблять назвати "шлунковий грип"?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Рвота, понос=Ротавірус?

Повідомлення happymami » 06 березня 2012, 14:16

а в старших діток теж таке буває? І чим лікувати? Тільки рідиною?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Рвота, понос=Ротавірус?

Повідомлення irinka » 06 березня 2012, 14:48

В моєї знайомої малий вже 2 день має рвоту, вона викликала лікарку а та каже: горло :crazy: температура 39 дитина погано себе почуває....може вірус :confused:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей