Глобальні оголошення!



Коротка уздечка. Підрізати?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення Галина » 02 грудня 2011, 10:12

У моєї донечки коротка уздечка. В пологовому лікар сказала підрізати, інакше дитина буде картавити. Чи варто це робити? Якщо так, то в якому віці і де це робиться?
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення Sawwku » 02 грудня 2011, 10:35

не факт, що буде картавити. в мене коротка, не підрізали. говорю наче нормально, хоча інколи "р" може "зіскочити".
а смокче нормально? якщо так, то прямої необхідності не бачу. ну хіба би та вуздечка була аж такою короткою, що язик не годен відірвати.
хоча то ваш вибір. принаймні я б в 2 місяці таким не переймалася, все ще може змінитися. мені хотіли підрізати в 4 роки, тому думаю така операція не обмежена в часі.
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення олеся » 02 грудня 2011, 11:01

В мого меншого казали в 2міс що коротка уздечка, але ми не рухали. Потім такого нічого на наступних оглядах не говорили не знаю чому???? Поки дитина говорить, але по дитячому.... А далі буде видно...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення Галина » 02 грудня 2011, 17:24

Sawwku написав:не факт, що буде картавити. в мене коротка, не підрізали. говорю наче нормально, хоча інколи "р" може "зіскочити".
а смокче нормально? якщо так, то прямої необхідності не бачу. ну хіба би та вуздечка була аж такою короткою, що язик не годен відірвати.
хоча то ваш вибір. принаймні я б в 2 місяці таким не переймалася, все ще може змінитися. мені хотіли підрізати в 4 роки, тому думаю така операція не обмежена в часі.

Смокче вона прекрасно, та і не бачу щоб воно їй якимось чином заважало. Просто мені казали що чим раніше зробити ту процедуру тим краще. От і задумалася чи варто це робити взагалі.
Sawwku, а в вас дуже помітно що вона коротка?
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення mari » 02 грудня 2011, 17:35

Ми аж в 7 років підрізали, стоматолог підрізав, коли пластинку ставив. Не картавить і не картавила.

А якщо нормально смокче-нащо зараз чіпати?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення Галина » 02 грудня 2011, 17:48

mari написав:Ми аж в 7 років підрізали, стоматолог підрізав, коли пластинку ставив. Не картавить і не картавила.

А якщо нормально смокче-нащо зараз чіпати?


Казала лікар, щоб потім не травмувати. Ну поки що я не чіпаю, чесно кажучи, страшно такій мацьопі щось робити.
mari, а це без знеболення робиться?
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення mari » 02 грудня 2011, 17:52

Ні, з місцевим обезболенням, це ж операція, хоч і маленька, і місце то має здатність кровити, бо там багато судин, і боліло малу таки потім, десь години з 2, бо плакала, то ми її по Подолянах по всіх іграх бавили. І шви 2 потім знімали. Тому не все так просто, як там вам для профілактики радять

І ще подружка з своєю 8 річною сходила до 3 різних стоматологів, то аж 3-й сказав, що нічого не чіпати, переросте.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення Галина » 02 грудня 2011, 19:41

дякую дівчата, заспокоїли. :roses:
Нічого ми робити не будемо, не хочу мучити своє дитятко...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення Sawwku » 03 грудня 2011, 09:06

Галина написав:
Sawwku написав:не факт, що буде картавити. в мене коротка, не підрізали. говорю наче нормально, хоча інколи "р" може "зіскочити".
а смокче нормально? якщо так, то прямої необхідності не бачу. ну хіба би та вуздечка була аж такою короткою, що язик не годен відірвати.
хоча то ваш вибір. принаймні я б в 2 місяці таким не переймалася, все ще може змінитися. мені хотіли підрізати в 4 роки, тому думаю така операція не обмежена в часі.

Смокче вона прекрасно, та і не бачу щоб воно їй якимось чином заважало. Просто мені казали що чим раніше зробити ту процедуру тим краще. От і задумалася чи варто це робити взагалі.
Sawwku, а в вас дуже помітно що вона коротка?

та я б взагалі не сказала що коротка :? . мені подобається :grin: .
може то дохтора заглючило ;-) . хз...
я так розумію, що поняття занадто коротка можна застосовувати лише у випадку коли це тягне серйозніші порушення. тобто не здатність смоктати, бо потім тим же язиком треба і їжу перекидати в роті, і говорити... типу того
в решті випадків думаю це можна вважати особливістю даної людини.
в нас же носи різні, проте ми ж не біжимо поголовно до хірурга аби справив. але коли через кривий, приміром, ніс утруднюється дихання, мучать вічні риніти/гайморити, людина таки ляже під ніж
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення гра з вогнем » 03 грудня 2011, 16:40

як_виглядає_та-коротка_узде4ка?
як_самому_дізнатися?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей