Глобальні оголошення!



Коротка уздечка. Підрізати?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення taranjka » 03 грудня 2011, 16:46

я думала шо то та штука шо верхню губу з яснами зєднує. а Саша про язик говорить... :?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення mari » 03 грудня 2011, 16:54

Є коротка вуздечка язика, верхньої губи, нижньої губи і статевого члена.

Я говорю про верхню губу, Галина- про язик. Але покази- ті ж, це має заважати дитині. Якщо язика- то смоктати важко, може причмокувати дитина і т.і.- то я кправило проблеми з вуздечкою язика, якщо міняються передні зуби і виникають щербинки між ними чи починають неправильно рости- дивляться на вуздечку верхньої губи.
Треба щоб бачив стоматолог і хірург.

Щоб подивитись- найпростіше собі в рот заглянути і підняти язик, підняти верхню губу, тоді всіх родичів передивитись і дитину, щоб зрозуміти особливості.
фото:
http://www.premier-dent.ru/index.php?id=67

Запропонуйте дитині підняти язик до верхніх зубів. При дуже короткій уздечці малюк зовсім не зможе підняти язик. Якщо уздечка не сильно вкорочена, то язик підніметься, але при цьому кінчик язика виявляється роздвоєним (у вигляді сердечка). Це трапляється тому, що уздечка тягне язик вниз. Якщо дитина зовсім не може підняти язик, необхідно зробити це за допомогою ручки чайної ложечки. При нормальній уздечці дитина повинна загнути широкий язик на верхню губу і облизати її. Коротка або вкорочена уздечка є причиною вад вимови таких звуків: р, л, ж, ш.


Думка одного логопеда:
https://sites.google.com/site/mifyvokru ... aa-uzdecka
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення Зоряна » 14 січня 2012, 22:55

Ми підрізали доці в 1,5 місяці.теж дуже вагалася і переживала.крові ні каплі і вона як на диво дуже гарно улибалася до хірурга під час процедури:).Загалом це зайняло 2 хвилинки,без обезболюючого. але я тепер буду спокійна що можливо не буде картавити як чоловік та свекруха.Чим раніше це зробити тим легше дитю.бо уздечка з часом ущільнюється та обростає судинками.
Зоряна Офлайн


 

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення happymami » 14 січня 2012, 23:18

Зоряна то вам хтось з лікарів порадив підрізати? Ну тобто, звідки ви знали, що треба вам підрізати?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення Зоряна » 16 січня 2012, 00:01

Дільнична сказала при першому візиті,що закоротка і все.Я навіть не знала що то таке,порилася в неті і поняла,що варто підрізати поки ще мале.Пішла до хірурга ,він поміряв уздечку спец. штукою і сказав,що дійсно закоротка,може бути проблема з картавленням,а може і не бути,тобто не сильно і спішив підрізати.Я собі вирішила підрізати,бо чоловік картавить.
Зоряна Офлайн


 

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення Apolloniya » 21 березня 2012, 16:43

Закороткі або неправильно (занизько чи зависоко) прикріплені вуздечки губ і язика спричиняють діастеми і вади прикусу! :cray:
Швидше і легше їх підрізати, коли дитинка маленька, як правило, при підрізанні вуздечок губ ніяких швів не треба, кровить мінімально, за кілька годин, іноді хвилин, заживає. :aplo:
Буває, якщо віздечка губи кріпиться занадто низько, то саме підрізання нічого не дає, бо частина вуздечки залишається в яснах і заважає зубам правильно рости, тому, її вискоблюють кількома рухами. Якщо підрізання звучить, як "чік" і все, то підрізання з вискоблюванням звучить "чік- шкряб-шкряб" і триває на 1-2 хв довше, але це залежить від віку дитини і адекватності батьків. :+++:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення Галина » 21 березня 2012, 17:19

Ми були десь місяць назад у хірурга, то казав, що таку як в моєї малої можна не чіпати, то ми і не різали.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення Lusik » 24 березня 2012, 00:41

А я от начитавшись ваших розповідей все ж заглянула Іллюшці на уздечку верхньої губи і зрозуміла, що вона дійсно низько прикріплена. Але потрібно щоб хтось із спеціалістів підтвердив цей факт:)

До кого із спеціалістів, крім нашої дільничої можна звернутися?
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення Галина » 24 березня 2012, 09:17

Я на Гоголя до хірурга ходила.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення flower » 05 вересня 2015, 04:56

Хто в Тернополі підрізає уздечку немовлятам? Хто в кого робив таку процедуру. В нас дуже велика проблема з грудним вигодовуванням, не хоче смоктати, лише поверхнево жує сосок можна сказати, кричить, верещить, нервується. Хоче зусиль не прикладати, а щоб до рота текло, суміш з шприца моментально спустошує. І нам неонатолог сказала про ту вуздечку, але я щось не подумала на неі. А тепер всерйоз задумалась, бо чую молоко почало прибувати , а він не смокче нормально, то на черзі можу і з грудьми проблему мати. Не знаю, я якась така розстроіна, все йде зовсім не так як було вперший раз з Веронікою.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей