Глобальні оголошення!



Коротка уздечка. Підрізати?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення erinaceus » 05 вересня 2015, 07:30

flower І нам в пологовому казали підрізати. Але добре, що не робили. Зараз все ок. Треба, щоб не один лікар подивився, бо в кожного своя думка. Не спішіть. Але успішне гв не лише від того залежить. Треба час, щоб все налагодилось. І малюк навчиться, і у вас лактація нормалізується. Не падайте духом! Все буде добре :rose:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення flower » 05 вересня 2015, 08:13

erinaceus він не може чи не хоче смоктати, я нечого не можу зробити,, тримає і посмоктує як пустушку, ковтків справжніх майже не робить, боюсь камяних грудей, а до них не довго лишилось. Звісно я проконсультуюсь ще у когось.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення TattyMummy » 05 вересня 2015, 22:25

Може просто погано прикладаєте? В мене доця дуже погано прикладалась, трималась тільки за сосок. Довго ми так мучились, але якось з часом все налагодилось.
Кілька разів перегляньте статті, фото, відео як прикладати, може щось робите не так. Треба гарно "надягати" дитинку на груди.
А за вуздечку, то багатьом так кажуть, але то ж об"єктивно, у кожного лікаря своя думка і переважно як дитинка підростає, то вже й вуздечка не коротка.
Я думаю, що і він, і ви навчитесь правильно годуватись і все у вас буде гаразд!!!
Успішного годування!!!
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення flower » 06 вересня 2015, 09:46

TattyMummy я відгодувала старшу 2 роки і 2 міс. Про прикладання я знаю првильне повірте. Я підрізання вже і негайно робити не буду наразі розпитую. Наразі смокче краще, бо з явилось молоко і синочку не треба вже старатися аж так тягнути.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення denamama » 06 вересня 2015, 10:23

Коли я народжувала меншого, то у сусідки по палаті була така ж проблема. Ій натякали медперсонал, що вони можуть підрізати уздечку, але за відповідну подяку. В день виписки сусідка підійшла до Шмайки, розказала ій це. Шмайка дала вказівку і уздечку підрізали за дякую. На жаль, не знаю як склалось в подальшому унеі з ГВ.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення Marichka » 06 вересня 2015, 14:14

Я б не спішила аж так,якщо не хочеться.В подружки малий впав і та вуздечка сама трісла.
Нам теж треба підрізати,я вже і забула за те.Може,коли будем робити іншу операцію,то заодно і підріжем.
Думаю,в нашому випадку треба показатись стоматологу
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення TattyMummy » 07 вересня 2015, 00:00

flower написав:TattyMummy я відгодувала старшу 2 роки і 2 міс. Про прикладання я знаю првильне повірте. Я підрізання вже і негайно робити не буду наразі розпитую. Наразі смокче краще, бо з явилось молоко і синочку не треба вже старатися аж так тягнути.

Я двох відгодувала одного за другим в сукупності біля 3,5 років і також була на всі 100 впевнена, що з третьою проблем з прикладанням не може бути... Але все таки вона прикладалась погано, тому й раджу переглянути уважно-уважно наскільки правильно прикладаєте дитинку ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Коротка уздечка. Підрізати?

Повідомлення flower » 15 вересня 2015, 11:29

Відписуюсь. Ми зробили підрізання вуздечки і знали би ви як я шкодую, що не зробила цього раніше, а так мучилася. В мене настільки зранені соски і аерола постійно яснами стиснута була, що кожне прикладання для мене ставало все більшою каторгою, я настроювалася пару хвилин перед годуванням, бо мене настільки пекло і боліло, що можна впісятися було з того болю, мене постійно через біль кидало в холодний піт, в душ треба було ходити кілька раз на день, короче жах... Я раджу якщо вам в пологовому ствлять діагноз коротка вуздечка і у вас вже є невеликі проблеми з грудьми, то нікого не слухайте і таки йдіть до хірурга чим скоріше, бо зчасом буде тільки гірше. Сама процедура зовсім не страшна, робиться до 5 хв, пшикається в ротик обезболююче, чекають 2 хвилини щоб затерпло і тоді ножничками хірург там надрізає. Малий навіть не проснувся від того, лиш сплакнув крізь сон і далі собі спав. Тепер смокче краще, вже аж так не болить, лиш чуть чуть, і думаю нарешті помаленько все буде заживати.
Раджу почитати статтю про коротку вуздечку і грудне.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Якби ви правильно не прикладали, якщо дитина не може нормально рухати язиком, будуть і тріщини і рани і інші прєлєсті. Не настільки те підрізання таке страшне і не бачу змісту його відкладати. Якщо нема проблем з грудьми, то хто зна чи в старшому віці не буде проблем і з вимовою. Але от підрізання вже буде в старшому віці важче зробити і болючіше.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

cron