Глобальні оголошення!



Проблеми з животиком

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: проблеми з животиким

Повідомлення Mary Awa » 14 жовтня 2011, 12:40

Нам порекомендували бебінос або бебікалм. З неділі випробуєм :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: проблеми з животиким

Повідомлення Mary Awa » 15 жовтня 2011, 12:41

Може хто знає, чи правда: якщо мама буде пити холодне молоко (з холодильника), то у дитини будуть коліки :?: І який звязок :?:
Mary Awa Офлайн


 

Re: проблеми з животиким

Повідомлення Sawwku » 15 жовтня 2011, 19:32

Mary Awa написав:Може хто знає, чи правда: якщо мама буде пити холодне молоко (з холодильника), то у дитини будуть коліки :?: І який звязок :?:

знаю не про холодне, а сире. (ну типу з магазину пастеризоване, але не перекип"ячене ще раз). моя мала спротивила його, мучилась з животом поки я не перестала його пити.
хоча думаю, що суть не в тому яке то молоко, а в тому, що організм дорослого не може його нормально сприймати (здебільшого, бо якогось там ферменту не виробляється достатньо). короч страдає підшлункова, а через неї дує живіт мами. на собі перевірено: якщо в мами дує живіт чи (пардон) срачка, то в дитини буде те саме.
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

В дитини кольки

Повідомлення Іра » 26 листопада 2011, 18:45

Дівчата порадьте шось
мала дуже часто пнеться, червоніє, ногами "тріпає" і деколи навіть до грудей не хоче, бо її в животі недобре
і то таке буває і вдень і вночі шо ви робили якшо у вас таке було?
Іра Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 10 жовтня 2011, 18:01
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 15 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: маємо вже дівчинку Аню

Re: Проблеми з животиком

Повідомлення Lusik » 27 листопада 2011, 13:23

В нас теж були такі ж проблеми-малий як заходився , то хоть з дому втікати треба було.

Я використовувала всі засоби комплексно-і тепла пеленочка на животик, або викладала животиком на свій живіт - так і тепленько і газики легше відходили, і Еспумізан ми пили, і чайок з кмину варили або фенхелю, і особливо масажик живота багато робила :гуд: нам трішки допомагало. ;-)
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Проблеми з животиком

Повідомлення Leria » 14 липня 2012, 23:49

В мене після 1 місяця почав малий бути не спокійним, став зелений кал із прожилками крові, то я почала давати ПротоЗим від Ньювейс і за 3 дні дитина стала спокійніша, а за 5 днів кал став нормальним, тобто жовтенький, слабо-кисленький, дитина стала усміхатися, спокійно спати. Із старшою намучилася дуже - і на руках носили по півночі я, півночі чоловік, і пеленки..але тоді я з Ньювейс не була знайома.
Leria Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron