Глобальні оголошення!



Садити чи не садити дитину?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Садити чи не садити дитину?

Повідомлення Радмила » 04 грудня 2010, 02:01

Садити не можна поки сама не сяде. Так говорять ортопеди і вертебрологи. Це дуже навантажує ще не готовий хребет. Не варто піднімати спинку коляски поки дитина не сяде самостійно. Дівчинку до 6 місяців садити категорично не варто. Це може спричинити ряд проблем в майбутньому по гінікології. Можна і треба давати пальці, щоб дитина підтягувалась на них і сідала. При чому не тримати її за ручка, дитинка сама повина триматись скільки має сил і слідкувати за спинкою щоб не була кругла.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Садити чи не садити дитину?

Повідомлення Alisa » 04 грудня 2010, 09:12

Дівчатка, дякую за розповіді про те, як сідали ваші дітки. Нам вже піврочку, і ми з чоловіком кожен день чекаємо на якесь маленьке диво - а може дитинка сьогодні поповзе, а може сяде, а може ще щось... :zybu:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Садити чи не садити дитину?

Повідомлення Nymydora » 04 грудня 2010, 10:09

Аліса, диво станеться так, що навіть не спохватитесь ))) сяде ваша муркотя у свій час - ні раніше, ні пізніше ;-)
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Садити чи не садити дитину?

Повідомлення irinka » 17 січня 2012, 15:11

Радмила написав:Садити не можна поки сама не сяде. Так говорять ортопеди і вертебрологи. Це дуже навантажує ще не готовий хребет. Не варто піднімати спинку коляски поки дитина не сяде самостійно.
повністю погоджуюсь, нам теж лікарка казала не садити, бо спинка була дугою :(
Ми з 5-6 міс потрошки пробували робили підтягування за ручки, Юра почав сидіти самостійно аж у 7 міс, :shock: зато спинка була рівніша :гуд:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Садити чи не садити дитину?

Повідомлення loljka » 17 січня 2012, 19:48

я за ручки не підтягувала, дуже рідко, може рази три за тиждень, не підпирала ніякими подушками і т.д.
і сіла ні з того, ні з сього сама десь в 5,5 міс

так і ходити почала сама (не водила ні під ручки,ні за ручки) - в 11 міс
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Садити чи не садити дитину?

Повідомлення flower » 17 січня 2012, 20:43

Радмила написав:Садити не можна поки сама не сяде. Так говорять ортопеди і вертебрологи. Це дуже навантажує ще не готовий хребет. Не варто піднімати спинку коляски поки дитина не сяде самостійно. Дівчинку до 6 місяців садити категорично не варто


а сама має сісти то як? бо моя Ніка з лежачого повністю сісти ще не може,майже сидить, опираючись на одну руку. А якщо в автокріслі чи в качнльці з напівсидячого положення сідає сама і сидить. То вже можна мені її садити собі на коліна коли сама сижу чи ні?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Садити чи не садити дитину?

Повідомлення irinka » 19 січня 2012, 19:28

flower написав:То вже можна мені її садити собі на коліна коли сама сижу чи ні?


На коліна можна садити, але недовго я теж садила з 6 міс коли почала давати прикорм, але то тільки на час коли він їв.

flower написав:а сама має сісти то як? бо моя Ніка з лежачого повністю сісти ще не може,майже сидить, опираючись на одну руку.


Дитина має сидти сама без підтримки, не спираючись на руку, мій синочок сів самостійно в 7. flower тобі треба просто набратись терпіння і ще трошки почекати :emphaty:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Садити чи не садити дитину?

Повідомлення гра з вогнем » 19 січня 2012, 19:36

мій скоро сів :))))

я ше памятаю перший раз як він сідав. він грутився-крутився. а потім бац сів і відразу на перед впав :)
а потім вже сидів гарно, і спинку тримав. та шо там говорити він у нас стояв в ше до півроку місяці з підтримкою. тобто як до чогось добирався. то міг карабкатися і підвестися.

але ми його ні разу не садили. не ставили на ножки і не водили за ручки. але і не забороняли сідати як хотів сам. карабкатися і ходити
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Садити чи не садити дитину?

Повідомлення ЗІрка » 21 січня 2012, 02:03

а мій завжди на мені був, до місяців трьох ше міг лежати на ручках, а потім тяжко було і не хотів, то і стовпчиком носили, і на бедрі, (і в слінгу, звісно) і сидів на ручках напівсидячи... трошки робили вправи, одним словом не силували але і не сильно важали, гойдали, перекидали (я тепер накачана ого-го :grin: , тримаю майже дворічного малого однією рукою на бедрі, іншою дістаю з холодильника повний пятилітровий баняк зупи, мама з мене деколи прозріває, присідаю з ним на руках, можу майже все зробити з дитиною на руках)
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Садити чи не садити дитину?

Повідомлення oksana.tesliuk » 21 січня 2012, 12:10

irinka написав:Дитина має сидти сама без підтримки, не спираючись на руку, мій синочок сів самостійно в 7

ого, так не кожен дорослий сяде з лежачого положення, та ше й не опираючись на руки :grin:

взагалі-то, найпростіше і найлегше дитині самостійно сісти, коли вона вже добре повзає
стоячи одночасно на руках і ногах (тобто навкарачки), дитина виводить колінком вперед одну ножку, одночасно переставляючи по підлозі (дивані...) ручки назад, тобто до того коліна, яке виводить вперед
так і ортопеди кажуть, шо спочатку дитина повинна повзти, а лиш потім сісти
повзання укріплює м"язи спини, в т.ч. задіяні під час сидіння
менший мій повзає з 5 місяців, а сів лиш в 7, зате відразу з рівненькою спинкою
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Поперед.Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість