Глобальні оголошення!



Садити чи не садити дитину?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Садити чи не садити дитину?

Повідомлення Vikibee » 05 липня 2012, 15:41

Ми також спеціально не садили, навіть на руках не підсаджували. Сіла сама у 7,5 міс, після того, як вже гарно повзала.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Коли ваша дитина почала сидіти?

Повідомлення TYulia » 03 квітня 2013, 09:59

Коли ваше малятко почало пнутися до сидження? І коли ви вже його самі садили собі на колінка і коли вже сидів саменький?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Коли ваша дитина почала сидіти?

Повідомлення TYulia » 03 квітня 2013, 10:04

Наш хлопчик вже з 3.5 міс а то і швидше за ручки сідає і то йому дуже подобається, довольний такий:-) Але я ще боюсь його так садити, бо хребет ще не окріпнув. Тому то в нас тільки така вправа на пару секунд. От нам вже на носі 4 місяці, думаю коли то вже можна буде його на колінка посадитии?!
Діліться досвідом:-)
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Коли ваша дитина почала сидіти?

Повідомлення westa » 03 квітня 2013, 11:13

В нас так само з 3.5 міс сідав за ручки ( я давала пальчик , а він підтягувався ) , з 4 міс я вже садила його собі на коліна , інакше не хотів , плакав. В 5 він вже впевнено сидів без підтримки ( я садила на коврик , малий сидів скільки хотів , а далі сам лягав і повзав собі ). А сам сідати почав після 6 міс , після того , як почав вставати.
Я дуже переживала , бо не рекомендують дитину садити , але синочкові було нудно , сидячи він сам грався , а лежачи тільки кричав .
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Коли ваша дитина почала сидіти?

Повідомлення flash-ka » 03 квітня 2013, 11:24

у нас дівчинка, то садити не радять. але прес качали з 3 місяців :wink:
а в 6 почала на бочок спиратись , а десь за 2 тижні сама сіла.....
я в принципі вважаю,що дитину не можна, ні садити, ні ставити, ні водити за руку... просто не заважати розвиватись і допомагати коли маля саме потребує допомоги. ми вже вчимося ходити, то мала дуже обережна в цьому ділі...якщо не стійка опора, то сідає і повзком далі .... :hi:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Садити чи не садити дитину?

Повідомлення Sms » 03 квітня 2013, 13:35

Моя мала досі на попі не сидить. Може, але не хоче. Сіла в 7 місяців майже і то у позу жабки. Невролог сказала , що це добре. Але от в калясці їздити в 7 місяців почали у сидячому положенні, мала перехилялась на одну сторону, тепер маєм нерівні ребра..... :scare:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Садити чи не садити дитину?

Повідомлення Vikibee » 03 квітня 2013, 20:40

Ось тут непогане відео на цю тему:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Як доні було 3 міс. ми були на прийомі у невропатолога Проців, то вона нам цілу лекцію прочитала на рахунок того садити чи не садити дитину. Основними аргументами було те, що оскільки на даний час дітки переважно не пеленаються то і розвиток їхній проходить дещо по - іншому, ніж раніше. Раннє присаджування/обкладання/підпирання подушками може призвести до загину шийки матки у дівчаток, у хлопчиків перетисканням сім’яних канальців + проблеми із хребтом. Дитина має сісти сама. А зважаючи теперішню тенденцію до захворювань хребта (сколіозів/лордозів та ін) у зовсім молодих людей я особисто не поспішала. Вибір за вами.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Садити чи не садити дитину?

Повідомлення гра з вогнем » 03 квітня 2013, 20:46

наш рано сів, я не памятаю коли
ми його цьому не вчили і ніяк не спряли, сів то й сів, перший раз звалився наперед. а потім вже нормально йому вдавалося сидіти

ми взагалі не займалися тими всіма пресами, викладаннями, він у нас був дуже вертлявий і якось все сам робив
хоча я не думаю, шо час коли він почав сидіти вставати на шось там вплинува. просто так розвивався.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron