Глобальні оголошення!



Дисплазія кульшового суглоба

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Natalinda » 16 січня 2011, 18:01

Любов, тримайтеся!!! Я теж дуже цього боялася і дуже боялася щоб не пропустити.
А вам призначали УЗД чи ренген?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Любов » 17 січня 2011, 10:38

Natalinda написав:А вам призначали УЗД чи ренген?

нічого не призначали :head: , дуже хороший лікар обіцяє все виправити за 10 сенсів масажу.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Natalinda » 17 січня 2011, 10:49

Ну я звичайно не лікар, але може попитайте за УЗД. Виправити за 10 сеансів - то добре, але главне щоб не в пусту. Ми були в ортопеда в обласній. То казав шо як почне ходити то приходьте чи на ренген чи на УЗД. Ну для початку було б УЗД, а як дійсьно підозри то для підтвердження діагнозу ще і ренген. МІй почав повзати аж після того як почав впевнено ходити. ТОбто перше навчився переступати пороги, а аж потім переповзати. Як я тільки не ізощірялася шоб дитина поповзла :crazy:
Ну не хочеться мені вірити що у вас таке можу бути! Тримайтеся, нехай малючок має міцнюще здоровячко!!! :heart:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Nymydora » 17 січня 2011, 22:56

наш теж спочатку пішов, а потім поповз.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Любов » 18 січня 2011, 01:32

Natalinda написав:МІй почав повзати аж після того як почав впевнено ходити. ТОбто перше навчився переступати пороги, а аж потім переповзати.

та мій повзає гарно і вже давненько, але коли тільки ставила на колінка, щоб повз, то спочатку починав хникати, а потім прекрасно повзав. Думала може вередує чи лінується повзти і хоче щоб його на ручках носили. як нам тепер пояснив лікар, то дитина з часом звикалася з болем і повзала собі далі :ugeek:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Natalinda » 18 січня 2011, 01:40

Лікареві однозначно видніше!
На то він і лікар!
Здоровя вам!!!
Пишіть шо там і як
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дисплазія кульшового суглоба

Повідомлення Olenka » 19 січня 2011, 02:47

Нам з пологового ставили дисплазію, то до 3 місяців робили вправи, а з 3 носили в слінгу, в основному. В 6 вже нічого не було.
Консультувались у кількох ортопедів, і у дядьки з обласної дитячої лікарні також. Він, до речі, сказав, що дисплазія легко лікується слінгом.
Найкраще сходити до лікаря, а то й кількох в різний вік, бо у нас складочки досі неоднакові, а дисплазії вже нема (кілька ортопедів підтвердили).

Люба, добре що зараз то помітили і лікуєтесь! Було би гірше, якби пізніше! Все буде добре!!! Тримайтесь!!!
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Дисплазія кульшового суглоба

Повідомлення Natalinda » 19 січня 2011, 12:26

О так-так про складочки, я теж ортопеда переконувала що вони в нас не одинакові були, то він посміхнувся і сказав "Ну а мамі можемо прописати валерянки", і теж пояснив що то не є основний показник.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дисплазія кульшового суглоба

Повідомлення mavpusya » 20 січня 2011, 06:40

У нас складочки теж не симетричні. І ще й хрускіт був у обох суглобах, я думала то той страшний щолчок. Були на узд у Ревчука, то у нас все гаразд. Вправки книжечкою робимо далі, одна пара складочок вирівнялась. Хрускіт у одному суглобі залишився.
Ви, Люба, тільки не нервуйтесь, бережіть молоко! Дякувати Богу, що виявилось уже, поки дитинка ще не активно бігає. А узд, чи ренген робили? Такий діагноз мудрий лікар не ставив би без цих речей...
І я б проконсультувалась ще у якогось ортопеда...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Дисплазія кульшового суглоба

Повідомлення denamama » 20 січня 2011, 10:53

kamisia написав:Сходіть ще до ортопеда Кватира на Гоголя, дуже толковий дядько. Якшо його не буде (військомат) то Дзюбановська


Менi Дзюбановська не сподобалась. У нас була подiбна проблема (недорозвиненi кульшовi суглоби). Кватира прописав курс масажу, електрофорез i пити кальцiй (який саме препарат -- мав виписати педiатр). А Дзюбановська одразу виписала кораловий кальцiй, який продаеться лише в певнiй аптецi, це мене насторожило. Пiсля пошукiв опису коралового кальцiю в iнтернетi, ми стали пити звичайний кальцемiн.
УЗI робиться дiтям до 3х мiсяцiв, а потiм роблять ренген. Кожнi 6 мiсяцiв -- контроль в ортопеда.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Поперед.Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron