Глобальні оголошення!



Дисплазія кульшового суглоба

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Дисплазія кульшового суглоба

Повідомлення Nata.V » 12 червня 2012, 23:22

Дівчата, порадьте, будь-ласка, масажиста, хто би приходив додому?
можна координати в ПП! Дуже дякую!
Nata.V Офлайн


 

Re: Дисплазія т.б. суставів

Повідомлення Люся » 10 серпня 2012, 11:27

Sms написав:Нам ставлять підозру на дисплазію тазобедреного суглобу лівої ніжки. Прописували широке пеленання та масаж. Ми носилися в слінгу і робили гімнастику. Однак за 2 місяці сказали зрушень немає. Завтра йдем на знімок. Підкажіть, чи дійсно при дисплазії помічний слінг? Може є якісь статті у вашому набутку з думкою спеціалістів.


В нас була схожа ситуація. В 4 місяці підозрювали дисплазію. Відправляли на знімок, але на знімок я не погодилась. Та ще й масажистка підтвердила, що мала гарно розводить ніжки.То я вирішила, що багато ношу в слінгу і далі буду носити і ніяка дисплазія нам не загрожує. Та ще багато чула від мамочок і читала, що слінг чудово бореться з дисплазією!
Зараз нам майже 10 міс, ніякої дисплазії! Але я в слінгу ношу постійно, візочка не маю. Дома ношу на бедрі.
Люся Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 176
З нами з: 20 лютого 2012, 18:53
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) жіночі посиденьки (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 248 раз.
Діти: Донечка Катруся :)
(25.10.2011)

Re: Дисплазія кульшового суглоба

Повідомлення Mary Awa » 15 вересня 2012, 14:04

Нам також в 4міс ставили дисплазію кульшового суглоба, робили рентген, відходили курс масажів.У 8міс провірялись, то вже все було добре :aplo: Я ті масажі, як страшний сон згадую: малий кричав від початку масажу до кінця, не реагував ні на іграшки, ні на мене :impossible: А масажист казав, що він плаче не тому, що його болить, а тому що не привик на животику лежати :unknown:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Дисплазія кульшового суглоба

Повідомлення Сянка » 14 квітня 2013, 13:45

Ой, дівчатка, для мене це також як страшний сон був :scare: .... масажі, електрофорези, парафіни...і знову масажі... Але все вже позаду!!! Нам вже 1 рік і 5місяців і бігаємо ми, дякувати Богу, як всі здорові дітки, а про дисплазію навіть згадувати не хочу!!!!! :sad:
Сянка Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 9
З нами з: 17 лютого 2012, 12:34
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 4 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: донечка Алінка

Поперед.

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість