Глобальні оголошення!



Дакриоцистит: коли закисає очко

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Проблеми з очима

Повідомлення Sawwku » 20 березня 2011, 22:19

спробуйте загуглити "дакриоцистит", бо то скорше всього воно, там має бути описано, як масажувати носослізний канал. а якщо "на пальцях" пояснити, то масажувати круговими рухами від вершина носика (точніше від переднісся) до внутрішнього кутика ока, а там трохи надавити .чесно кажучи, не знаю, як то добре пояснити, бо мені показували
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Проблеми з очима

Повідомлення Enigma » 20 березня 2011, 22:21

Sawwku, я з-автра подзвоню до педіатра. Хай краще прийде подивиться, щоб я чогось лишнього не наробила. Дякую за пораду :roses:
Enigma Офлайн


 

Re: Проблеми з очима

Повідомлення Sawwku » 20 березня 2011, 22:26

оце найправельніше рішення, як на мене :clapping2: . таке лікування допомагає не всім, тож хай краще лікар гляне, аби чогось не прогавити! вдало вам позбутися тої гидоти! не хворійте :kiss:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Проблеми з очима

Повідомлення Enigma » 21 березня 2011, 19:24

Дякуємо! Наш педіатр, як завжди не може прийти:( Завтра прийдеться, всетаки, везти синочка в поліклініку:(
Enigma Офлайн


 

Re: Проблеми з очима

Повідомлення Sawwku » 21 березня 2011, 19:52

шкода.... але все-рівно педіатр швидше за все направить до окуліста, тому так чи інакше доведеться виходити з дому :(.
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Проблеми з очима

Повідомлення Enigma » 21 березня 2011, 19:56

Sawwku, може й ти права. Але всеодно так переживаю, щоб десь часом більше не продуло. Буду капєц кутати:)
Enigma Офлайн


 

Re: Проблеми з очима

Повідомлення Sawwku » 21 березня 2011, 20:02

ну не знаю на рахунок дуже кутати... збирайтеся так, якби йшли гуляти (в поліклініках малий може спаритися). тільки голову утепліть більше. а якщо з коляскою підете, то я взагалі проблем не бачу. хіба що я би порадила додаткове одіяло взяти (якщо все-таки пошле в центр)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Проблеми з очима

Повідомлення Mary Awa » 28 вересня 2011, 13:40

ЗІрка написав:в нас ще з роддому закисало очко

Очищали ватним диском змоченим в кипяченій воді (від зовнішнього кута ока до внутрішнього) і закапували по капельці в кожне очко каплі "Офтальмодек" (2р.на день). Все пройшло за 3 дні
Mary Awa Офлайн


 

Re: Дакриоцистит. коли закисає очко

Повідомлення Vikibee » 05 липня 2012, 15:46

Мали проблеми ще з народження з обома очками. Одне вилікували краплями та травичкою. Через тиждень почало закисати друге. Дійшло до того, що почав набиратися гній, доця не могла відкрити очко самостійно, на жаль, ніякі краплі не допомагали, ні масажики, тільки дитинку ними намучила, чекали ми так три місяці, казали, що з ростом дитинки канал самостійно може розширитись, але побачивши, що нічого не допомагає, а гною купа :cray: зробили прокол носо-слізного каналу у "Медікус". За першим разом не дуже допомогло, то ще ходили на промивку вдруге. Після цього забули про таку проблему(((((((((
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Дакриоцистит. коли закисає очко

Повідомлення stella123 » 27 червня 2013, 12:54

В нас закисало очко. Десь почало закисати коли манюні було 2 тижні. Чого я тільки не перепробувала...Спочатку в хід пішли народні методи - промивала ромашкою, потім було промивання чам, моїм молоком. Пізніше всякими крапельками всякими різними, навіть була якась очна мазь. Робила масаж сльозоносового каналу , промивала розчином фурациліна і далі капала капельками. але в результаті нічого не помагало. І нам в 6 місяців в Обласній лікарні зробили маленьке оперативне втручання і пробили какупорення.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Поперед.Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron