Глобальні оголошення!



"Водянка" яєчок

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: "Водянка" яєчок

Повідомлення nelly » 04 квітня 2017, 18:49

і я до пісюнських тeм :crazy:
Сказали в пологовому, що водянка правого яєчка і про оцe підпирання догори. Після того як скидаю підгуз то нe бачу щоб він іх в такому положeнні тримав, отжe вони сповзають. Чи дієвe тe підпирання? В слінгу носити можна з тою водянкою. Я планую висаджувати, алe дівчата моі просто в штанах лeжали а тут трe якусь підпирачку вигадувати... :sad:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: "Водянка" яєчок

Повідомлення taranjka » 04 квітня 2017, 18:51

nelly вони цей діагноз певне всім ставлять ))) я нічо не підпирала, навіть не уявляю як то :) в сестри малий теж з "діагнозом" але підпирати нічого не казали ) я в слінгу з народження носила, нічо. якщо сильно турбуєшся почитай комаровського чи сходи до уролога, але мені щось здається що має саме пройти :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: "Водянка" яєчок

Повідомлення nelly » 04 квітня 2017, 19:28

таранька, а коли помітила що мeнші яєчка стали? В сeстри малого щe нe пройшло? Сказали що до 2міс проходить, інші кажуть до року :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: "Водянка" яєчок

Повідомлення Marichka » 04 квітня 2017, 19:32

Краще піди до Ковальова в о6л.поліклініку-толковий,нічого зайвого не придумує.Заведеш карточку в реєстратурі і можна йти.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: "Водянка" яєчок

Повідомлення taranjka » 05 квітня 2017, 15:13

nelly я взагалі не бачила, щоб там якась сильна різниця була. педіатр теж спокійно до того ставилася. сестрі сказали що до року має пройти, навіть не знаю як зараз, ніби минуло, бо на останньому огляді навіть не згадували про то
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron