Глобальні оголошення!



Препарат при гіпотомії м'язів - Елькар

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Препарат при гіпотомії м'язів - Елькар

Повідомлення happymami » 09 червня 2011, 18:09

Робили ми зі старшою дитиною нині ЕМГ м'язів на Сахарова. Підтвердився діагноз гіпотомія м'язів. Плюс у нас ще зведені стопи. Їй 5 років.
Молодшому - 2 роки. Деформація реберних дуг. ЕМГ не робили, але гіпотомією теж "пахне". Записалися на ЛФК і всі супроводжуючі процедури. Але лікар ЛФК була доволі здивована, що нам не призначали Елькар. Я почитала інструкцію але не розбираюся в тому, на скільки він помічний у наши ситуаціях. Як ви кажете - воно дійсно варте? (Бо ціна мене вводить в стан шоку. Особливо після слів лікаря, що нам треба буде не одну баночку). Яка його дія? І чи нема дешевших аналогів?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Препарат при гіпотомії м'язів - Елькар

Повідомлення бережаночка » 09 червня 2011, 23:12

нема в мене довіри до цього препарату
немає тому що призначили нам його як імунозміцнюючий засіб,який мало того,що недешево коштує,так його ще в аптеках купити не можна бо в УКраїні він не сертифікований,продають самі лікарі
в неті поначитувалась що призначають його від великої кількості не пов"язаних між собою хвороб і там багато і сильні побічні дії,багато мам жалілось на підвищену нервову збудливість своїх дітей,постійний плач
призначають його чомусь і при проблемі з серцем,шлунком,масою тіла,жовтушці,послабленому імунітеті,неврології
короч,якщо сумніваєшся-не давай розвиватись підпільному бізгнесу наших лікарів :)
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Препарат при гіпотомії м'язів - Елькар

Повідомлення бережаночка » 09 червня 2011, 23:18

хоча якщо все таки вирішите з лікарем що варто приймати
я на дніпропетровському форумі знайшла таке

Элькар /Карниэль/ появился в Украине
Хорошая новость для тех, кто ищет Элькар в Украине:
"В 2010 году в Украине был зарегистрирован препарат КАРНИЭЛЬ. В России КАРНИЭЛЬ известен под торговым названием ЭЛЬКАР.КАРНИЭЛЬ выпускается фармацевтической компанией «ПИК-ФАРМА» (Москва, Россия). В России этот же препарат зарегистрирован под торговым названием ЭЛЬКАР, в связи с чем выводы по результатам исследований и клинических испытаний, проведенных с использованием ЭЛЬКАРА, распространяются и на КАРНИЭЛЬ.

Pегистpaция пpепapaтa Элькap® (Poссия) пoд тopгoвым нaзвaнием Карниэль в Укpaине нe нeсёт измeнений в пpoизвoдственнoм пpoцeссe изгoтoвлeния пpепapaтa. Лекapственный пpепapaт Карниэль идентичен лекapственному препарату Элькap® пo сoстaвy, фopмe выпyскa, меxaнизму действия и имeет oтличие только в мapкиpoвкe упaкoвки."

можеш порадитись з лікарем
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Препарат при гіпотомії м'язів - Елькар

Повідомлення svetla » 17 серпня 2011, 11:23

Шось я троха пізно побачила цю тему... :?
Моя дитина приймала Елькар. У нас також знижений тонус м'язів.Лікарка сказала,що це покращує обмінні процеси в м'язах. Паралельно ми ще ходили на різні процедури в реабілітаційний центр в дит.обл.лікарні.Результат позитивний. Ніяких побічних ефектів не спостерігалось. Про "Карніель" говорили,що частіше підробляють. То ж я обрала Елькар.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Препарат при гіпотомії м'язів - Елькар

Повідомлення Sms » 01 червня 2013, 20:02

svetla написав:Шось я троха пізно побачила цю тему... :?
Моя дитина приймала Елькар. У нас також знижений тонус м'язів.Лікарка сказала,що це покращує обмінні процеси в м'язах. Паралельно ми ще ходили на різні процедури в реабілітаційний центр в дит.обл.лікарні.Результат позитивний. Ніяких побічних ефектів не спостерігалось. Про "Карніель" говорили,що частіше підробляють. То ж я обрала Елькар.


Поділися будь-ласка з нами відгуком про реабілітаційний центр і його роботу. що вам робили? Нам теж призначили корніель і з 17 числа маєм йти на процедури. Мала дуже косолапить.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Препарат при гіпотомії м'язів - Елькар

Повідомлення Dribchuk » 01 червня 2013, 22:30

Моя мала теж приймала елькар за призначенням Свірської- результат був позитивний. Реабілітацію проходили на дому - показала нам масажі і вправи на фітболі і без, плавання, купання в різних травах, настоях, приходила до нас і професійна масажистка. Ходили по коврику з гальки. Після масажів мала почала ходити самостійно хоч нам казали до 1,5 р. на ноги не встане, пішла коло опори в 10 міс, самостійно в 1,1 р.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Препарат при гіпотомії м'язів - Елькар

Повідомлення Sms » 01 червня 2013, 22:39

Наскільки я зрозуміла Елькар підримує всі органи і системи організму у тонусі. В мене племінник пив спочатку від поганого апетиту і відставав у школі дуже. Пішло покращення десь за місяці 2-3. Хоч апетит з'явився, бо худий, як таранька... Та і стомлюватись менше почав, отож і в школі нормалізувалось все. Тепер призначили для серця. Має проблему з мітральним клапаном.

Нам призначили, щоб підготувати м'язи. Трошки вагаюсь, бо таки це БАД.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Препарат при гіпотомії м'язів - Елькар

Повідомлення Dribchuk » 01 червня 2013, 22:48

Sms я б не сказала що це БАД - основний компонент похідне вітаміну В, хоча я теж сумнівалася бо вичитала що його приймають щоб схуднути також, воно нормалізує обмін речовин, мала від нього точно не схудла, щодо апетиту я покращень не бачила ніяких, просто дійсно менше втомлювалася і впевненіше почала ставати на ноги.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Препарат при гіпотомії м'язів - Елькар

Повідомлення Dribchuk » 01 червня 2013, 23:08

Доречі, дівчата, якщо вас цікавить придбання дешевшого аналогу не з-під прилавку, а в аптеці то є аналоги препарату. Ми по рекомендації Свірської брали КАРНІЕЛЬ. В аптеці обл. лікарні він вартував 93 грн за пляшечку. А ще можна брати L-карнитин.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Препарат при гіпотомії м'язів - Елькар

Повідомлення Malavka » 26 березня 2014, 17:40

От і моїй дрібноті призначили елькар для покращення набору маси. Зараз нам 8 місяців. Написали по 1 мл раз на день протягом місяця. Аптека обл. лікарні то на Сахарова мається на увазі?
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Далі

Повернутись до Дитяча аптечка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей