Глобальні оголошення!



Вітаміни для дітей

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Вітаміни для дітей

Повідомлення Тетяна » 21 лютого 2010, 14:28

Дорогі матусі, висловіть свою думку щодо вітамінів для дітей!! Яке ваше ставлення до вітамінного сиропу Максимол від Нювейс?? І взагалі чи варто давати вітаміни, якщо дитина погано їсть?
Тетяна Офлайн


 

Re: Вітаміни для дітей

Повідомлення Melisa » 22 лютого 2010, 00:08

Моя акушер-гінеколог радила мені приймати Максімол під час вагітності. Два роки тому він коштував 200 грн, якщо не помиляюсь. Вроді непоганий. А от на рахунок дитинки?.. Незнаю, що відповісти. Моя малеча знаходиться ще на грудному годуванні (економний варіант :D ), я ніяких вітамінів не даю. Нам навіть (Богу дякувати) нічого не приписували.
Танюша, а скільки Вашій дитині?
особисто моя думка, якщо дитина ще маленька і на ГВ, то я б нічого не давала і не турбувалась би за те, що маля погано їсть, при цьому бачучи, що воно жваве, енергійне, нормально розвивається і нормально набирає вагу
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
. Якщо ж мається на увазі старшу дитинку (після 3-х), то напевне, тут треба дивитись по ситуації. Можна спробувати їсти разом з лялькою чи іншою улюбленою іграшкою (принаймні так я робила, коли до мене в гості завітала племінниця, яка теж не хотіла їсти, а коли я запропонувала погодувати ведмедика (а не її), то одразу ж погодилась і їла разом з ним :) :xlolx: ). Окрім того, я б радила Вам перечитати книгу Драпкіна "Лікування материнською любов"ю", якщо у чада немає апетиту взагалі. Я свою доцю так вилікувала і продовжую лікувати від усяких речей, що мені не подобаються (в межах розумного звісно ж).
Пі.Сі. Якщо не читали, напишіть мені, я перешлю neonila2007@gmail.com або даю ссилочку, звідки можна скачати
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Успіхів Вам і здоров"ячка дитинці. :rose:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Вітаміни для дітей

Повідомлення alex » 25 лютого 2010, 13:39

В моєї знайомої мала була втратила апетит,стала менш активна,часто хворіла .вона її практично заставляла їсти і перепробувала багато чого,але дуже задоволена лишилась від вітамінів Активал-Кід.Вони рекомендовані дітям з 3років.На даний момент мала гарно почувається!Ми теж їх обов"язково попробуємо,як будемо мати 3рочки,бо поки-що нам лише 11міс!!! :)
alex Офлайн


 

н

Повідомлення Тетяна » 25 лютого 2010, 20:55

Велике спасибі за корисні поради!!!Моїй донечці 1рік 5 місяців, вона досить активна і весела дівчинка, тільки не дуже хоче їсти ...лише цицю подавай ...ніколи не відмовиться.
Недавно були в невропатолога, вона прописала пити Кальцемін і рибячий жир, а ще апілак. У неї слабкі м'язи спини, потрібно робити масажі та хвойно-сольові ванни. Можливо хтось порадть хорошого дитячого масажиста .Я живу на Новому Світі
Тетяна Офлайн


 

Re: Вітаміни для дітей

Повідомлення alex » 26 лютого 2010, 00:17

На скільки мені відомо,риб"ячий жир уже ніхто не використовує,та й ще у дітей!Його засвоюваність в такій формі дуже мала,він важкий для травлення!На сьогодні всі практично рекомендують водний розчин віт Дз-Аквадетрим! Я давала його в профілактичній дозі синочкові для профілактики рахіту,оскільки ми родилися ранньою весною!!! :)
alex Офлайн


 

Re: Вітаміни для дітей

Повідомлення гра з вогнем » 26 лютого 2010, 00:39

Ми не п'ємо вітаміни. Нам лікар не приписував, а я сама теж не хочу давати дитині.

Стосвно рибячого жиру цікава інформація. Я купувала такий в капсулах і сама пила. Не знала, що він перестав вважатися корисним :( Треба перечитати.

А ще я вважаю, що вітаміни має виписувати лікар. Але не ті вітаміни, що купувати "лише в аптеці за кутом з оцим папірчиком". а дійсно має бути обгрунтоване приписання.

Ось я наприклад не розумію захоплення вітаміном Д чи то Д3. У нас навіть й мови не йшлося про якісь додаткові вітаміни Д :( Але якщо він не має побічних дій. Ну одним словом я не знаю :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вітаміни для дітей

Повідомлення happymami » 19 березня 2010, 18:27

Нам колись приписували якийсь там кіндер біотвіталь гель, чи шо. Але ми його мало шо їли. малій зараз 4 роки. Не даю ніц додатково. Малому теж. Їдять добре, тому й не знаю більше ні за які вітаміни
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))


Повернутись до Дитяча аптечка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron