Глобальні оголошення!



Вибираємо інгалятор для малечі

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення Liljondr » 23 вересня 2012, 16:27

krapk@ написав:а ніхто не купував ось такий Longevita СN-01WB інгалятор?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


і цікаво чи якось на аденоїди він вливає


ото, на
у мене такий якраз ;)
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення krapk@ » 24 вересня 2012, 15:27

а ціна яка? нормальна?? і сам він тобі подобається в роботі?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення Liljondr » 24 вересня 2012, 15:58

Купувала в медтехніці на 15квітня за 540грн
В роботі подобається, все працює. Є дві масочки - для дітей та дорослих. І є просто трубочка - щоб не лякати дитинку.

Одне лиш що компресійні шумні - біля сплячої дитинки не поставиш. Звук розбудить.
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення Liza » 01 червня 2013, 18:38

Маемо знову. Вдруге. Сину 3 р.i 8 мic. Попередне було 2.5 року тому. Тепер менi не так страшно, як тодi. Маемо iнгалятор, дихаемо адреналын, як в лiкарнi було. Улюблена лiкар призначила. Не самовольничаю. Може потiм бiльше напишу.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення олеся » 01 червня 2013, 21:10

Лікуйтеся і виздоровлюйте, мені теж коли приступи повторялися то не скажу що зовсім не страшно, але легше було, бо вже знала як діяти.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення Liza » 02 червня 2013, 01:15

Капець. Таки тривожуся - сино дуже верещить вiд iнгалятора, бо той дуже шумить. Незнаю, що робити... Лише раз нормально дихав ним, а решта разiв - переривчасто, з втiканнями i дикими криками, чого якраз треба уникати.

Дякую, Олеся.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення олеся » 03 червня 2013, 08:59

в мене інгалятор працює безшумно, але теж іноді бувають крики, втіканння і так далі... То ж діти... не розуміють що їм легше потім стає від того. Liza а чому ви адреналіном дихаєте яка це форма ліків?(в краплях чи ампулах?)
Нам вистарчає фізрочину + амбробене в краплях.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення Liza » 03 червня 2013, 10:01

нам лікар дала ще кілька варіантів ліків. але я зупинилася на адреналіні (в ампулах), бо ним і в лікарні лікувалися 2,5 роки тому. минула ніч (друга після виникнення симптомів) минула вже можна сказати чудово - з самим кашлем, без задихання.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Ультразвуковий інгалятор (небулайзер). Ваші відгуки

Повідомлення nadusha » 05 серпня 2013, 16:05

Є потреба купити небулайзер - ультразвуковий інгалятор.

Для довідки:
Слово небулайзер походить від латинського слова «Небула» (туман, хмарина). Перша згадка про небулайзер відноситься до 1874 року, коли так було названо пристрій, що перетворює рідкі ліки в аерозоль.

Сучасні небулайзери також перетворюють рідкі ліки в аерозоль під впливом стиснутого повітря (струменевий, або компресорний небулайзер) або ультразвукових хвиль (ультразвуковий).

З часом можливо зношування небулайзера, через що швидкість струменя падає, а розмір часток зростає. Виділяють клас міцних небулайзеров, які можуть служити довго навіть при регулярному використанні (такі як Omron, Pari, Ventstream). При цьому вони зазвичай дорожче. Найпростіший спосіб – подивитися на гарантійний термін експлуатації компресора. Чим він більший, тим довше прослужить небулайзер.

Як вибрати небулайзер:

У паспорті небулайзера слід звернути увагу на середній розмір часток аерозолю і % частинок менше 5 мкм, а також на швидкість потоку робочого газу.

Важливо враховувати, для інгаляції яких препаратів призначений небулайзер. Наприклад, вимоги до пристрою для інгаляції суспензії Пульмікорту вище, ніж при інгаляції розчинів бронхолітиків.
Через небулайзери, які активуються диханням, втрати лікарських речовин значно менше, ніж через простій (конвекційний) небулайзер.

Звертайте увагу на рекомендовані терміни заміни небулайзерной камери. Для тривалої терапії необхідний надійний компресор. Деякі небулайзери спеціалізовані для певного віку.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Вибір багатий, але мене дуже цікавлять Ваші відгуки: коли купили і де, чи була гарантія, ремонт, в яких ситуаціях став Вам у пригоді і т.д...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Вибираємо інгалятор

Повідомлення Sms » 05 серпня 2013, 18:08

Коли мала перший раз захворіла на обструктивний бронхіт з ускладненнями в вигляді страшної задишки і хрипів, що було чутно з коридору, наш лікуючий лікар Довганик Я.І. порадив придбати інгалятор до дому. Ми власне самі його про то спитали, і він відповів, що якщо є матеріальна можливість бажано купити, коли в домі є дитина. Таким чином було вирішено - купуємо.
Довго шукали і радились, оскільки нам потрібно було отримувати в інгаляціях при обструктивних бронхітах гормональні препарати, вирішено було купувати компресійний, а не ультразвуковий. Адже останній для них не підходить. До того ж, єдиним + ультразвукового інгалятора - є безвучність. В той час як компресійні трошки гудять. Але в нас інгалятор зі зниженим рівнем шуму. Звук нас не напружує. Як нам сказали медпрацівники в медтехніках, де ми побували, компресорні більш надійніші, аніж ультразвукові. Ремонт компресорних роблять в Тернополі. В той час, як ультразвукові дуже складно піддаються ремонту і на потрібну запчастину можна чекати місяцями.

Ми купили ось такий
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
. Задоволені!!!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча аптечка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість