Глобальні оголошення!



Відео по купанню

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Відео по купанню

Повідомлення mari » 21 червня 2012, 11:34

Чудовий фільм.

[youtube_code]http://www.youtube.com/watch?v=OPSAgs-exfQ&feature=player_embedded[/youtube_code]
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Відео по купанню

Повідомлення Dashko » 23 червня 2012, 00:10

А в мене цей фільм неоднозначні почуття викликав.

З одного боку дуже солодкий малюк, і контакт шкіра до шкіри дуже гарно показаний. Аж відчуваєш, як тій дитині добре. і знято гарно, музика чудова.

Але вразило, як дитині на голову тече з крану вода :crazy: Я навіть, коли попу мию, то завжди спочатку на руку поливаю. На личко не розумію для чого поливати, хоча малючку сподобалося.
І ще, краще б в кінці дали мамі до грудей, а то малюк мусив пальчика смоктати :sad:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Відео по купанню

Повідомлення КлубНіка » 23 червня 2012, 13:29

Відео і справді чудове! Дітки мало не сплять))) Але це потрібно так вміти купати, видно що купає професіонал, нажаль далеко не кожна мама так зможе. От у мене хай і не надто велий досвід але все ж є, но можу з впевненістю сказати, щоб я так незмогла б. Там же і під струю води ставлять і занурюють так що тільки носик видно))) А я боялась навіть вушка малому свого часу намочити))) Там мені навіть здається використовують якусь методику розслабляючого масажу, бо видно що там якось та жінка нажимає, повертає.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Відео по купанню

Повідомлення mari » 23 червня 2012, 15:26

Думаю що купає масажист певно, і купає вона так його вже не вперше і дитина звикла, тому й не вередує.
А боятись чи ні, то справа кожної мами, можна голову так і не мочити, упустити цей момент.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Відео по купанню

Повідомлення nelly » 19 вересня 2012, 21:41

мене щось теж поливання голови збудоражило, але відео дійсно дуже класне
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Відео по купанню

Повідомлення Tajga » 20 вересня 2012, 00:03

О, бачили б наші бабусі і навіть мамусі! де пелюшечка? де мізер водички у ванні, щоб у вушка не затікло? кашмамар! :ha:
Dashko написав:Але вразило, як дитині на голову тече з крану вода :crazy:

я коли звернула увагу, що на голівку тече вода, то помітила що тьотя в халаті руку підставляє під струмінь, а з руки вже тече на голівку. Може в якому місці інакше?
Мінус роліка: не у кожній ванній кімнаті таке провернеш... в моїй точно ні.
Плюс: "бодріт" так би мовити, надихає, показує межі можливого для новоспеченої мами, яка може, ніколи не ризикне з головою чи в великій ванні чи як, але вже точно не буде боятися, що маленькому затече у вушка.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13


Повернутись до Ванна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron