Глобальні оголошення!



Радість від купання

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Радість від купання

Повідомлення Vikibee » 06 липня 2012, 10:48

А ми майже від народження у крузі купаємось, але останні 3 міс. доці його навіть не показуй. Під час купання істерика: ні під душем, ні у ванні ніяк, одним, словом купатися не хоче. А щоб голову мити, то взагалі немає мови. Правда, вчора зробила водичку ледь тепленьку, то трохи менше кричала. Дуже сподіваюся, що переросте у неї той "бзік", ато сил нема вже(((
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Радість від купання

Повідомлення Mama_suna » 05 березня 2013, 20:44

Малеча обожнює купатися, навіть, голову дає без проблем мити, дуже любить, коли є пінка, маю для нього органічний дитячийй шампунь і пінку,
але от єдина проблемка тягне пінку до рота і хоче по-пробувати на смак!
Mama_suna Офлайн


 

Re: Радість від купання

Повідомлення flash-ka » 05 березня 2013, 20:54

оооо.....як бачить воду, то ховайтесь всі!!!! страшенно тішиться,пищить і тупцює, щоб по швидше опинитись у воді.....
кажуть вже не обов'язково купати щодня. та мені не шкода води...хай тішиться малявочка :aplo:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Радість від купання

Повідомлення ксюша 12 » 15 березня 2013, 00:39

моя малеча теж любить купатися з піною :)
За улыбку ребенка - отдашь все на свете, Пусть в мире, счастливыми будут Все Дети!!!
ксюша 12 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 115
З нами з: 04 березня 2013, 22:55
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 172 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Радість від купання

Повідомлення westa » 15 березня 2013, 00:48

flash-ka написав:оооо.....як бачить воду, то ховайтесь всі!!!! страшенно тішиться,пищить і тупцює, щоб по швидше опинитись у воді.....
кажуть вже не обов'язково купати щодня. та мені не шкода води...хай тішиться малявочка :aplo:

Підписуюсь під кожним словом . Ще б водичка наша була трохи якісніша , бо сушить трохи шкіру.
Ми крім вечірнього купання в великій ванні купаємося ще зранку в мисці . Миска велика , вистачає на 10-15 хв розхлюпування . Часом то єдина можливість для мене вмитися , розчесатися і т. д.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Радість від купання

Повідомлення Ленка » 15 березня 2013, 01:30

В нас теж купа радості, правда голови не люблять мити. Ннакидають купа іграшок і годину сидять. Щодо сухості шкіри, то ми постійно користуємося милом A-Derma, я його тільки малим купляю, бо ціна трішки кусається, не користуємося більше ніяким кремом і молочком, і шкіра чудесна.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Радість від купання

Повідомлення mari » 21 листопада 2013, 01:00

Близнюків купають
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Радість від купання

Повідомлення LJALJA89 » 26 листопада 2013, 02:25

Від народження купались в крузі, поки в місяців 5 не почав ногами вставати і ниряти. Пересіли в кріселко для купання і досі так купаємось. Для нас це цілий ритуал. ба купаються з нами, купа іграшок, поки набирається водичка, зносить все добро, то треба добре пи льнувати, бо можуть бути і клчі від машини і моб телефони :hi:
LJALJA89 Офлайн


 

Re: Радість від купання

Повідомлення ***Оля**** » 17 січня 2014, 14:31

Моя доця дуже любить купатись :aplo: у нас це одне задовоення.......поки діло не доходить до миття голови :crazy:
***Оля**** Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 16 січня 2014, 18:53
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Донечка Софійка. Два рочки

Re: Радість від купання

Повідомлення TaniaPicaSSo » 17 січня 2014, 17:19

В нас ніхто не має права купатися вже, крім Марти, бо як тільки вода починає набиратись, Марта вже в ванній кімнаті і репетує, так хоче лізти в воду, і неважливо, що сама тільки 10 хв як покупалась :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Ванна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість