Глобальні оголошення!



Хлопчики: інтимний догляд

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Хлопчики: інтимний догляд

Повідомлення Naya » 02 червня 2010, 10:21

Навіяло темою http://mamusi.org.ua/forum/viewtopic.ph ... 0%BE%D0%B7

Колись десь читала, ще за вагітності, що не варто робити отих всіх маніпуляцій з відтягуванням крайньої плоті і т.д.
Тому свого малого не чіпала, в нас елементарна гігієна: підмиваня зранку і купання ввечері.
Але, от почитала тему, поговорила з мамами, спитала нашого педіатра і..гвалт..треба відтягувати крайню плоть, бо таке буде, таке буде......
І я розгубилася. Почала знову шукати інфо на цю тему.
Осьо шо каже Комаровський: http://komarovskiy.net/faq/gigiena-malc ... lotyu.html
Коли мені починають задавати питання про хлопчикові пісюни, відповідь я зазвичай починаю з відомого анекдоту. Нагадаю: Чукча читає газету і вимовляє: - Щось мене турбує Гондурас. Дружина коментує: - Непокоїть, так не Чухай його ... Коротше кажучи, ставитися до пенісу в цілому і до крайньої плоті зокрема слід як до Гондурасу - не чіпати і не чухати, поки це не турбує саме немовля. Нічого спеціально робити не треба. Якщо дитина регулярно купається, якщо він не перегрівається (!) - ніяких проблем, як правило, і не буває. Нікому не вірте, якщо будуть говорити про те, що треба обов'язково відтягувати (і обов'язково має відтягуватися) і що не повинно бути боляче і т.д. У 99,9% усі гострі й небезпечні пісюнкові проблеми створюють самі батьки своїми невмілими і нерозумними маніпуляціями, здійснюваними за нетямущими нацьковуваннями особливо грамотних а) родичів і б) крутих поліклінічних хірургів. Якщо немає проблем із сечовипусканням, якщо орган дитину не турбує - не чіпати! Якщо турбує - не відтягувати крайню плоть, а просто промити - набрати в шприц 10 мл теплого розчину ектерициду або фурациліну, потім один батько відтягує шкірку (не головку оголює, а натягує вгору), а другий вставляє шприц (зрозуміло, без голки) в утворену щілину і під тиском випускає рідину, вимиваючи таким чином те, що накопичилося між внутрішньою поверхнею шкірочки крайньої плоті і голівкою. При необхідності повторити 2-3 рази. Потім капнути в щілину 2-3 краплі чистого масла (вазелінової, оливкової, масляні розчини вітамінів Е і А і т.д.).


http://pregnancy.h1.ru/baby/razvitie/newborn5.htm
Догляд за пенісом

Пеніс складається з циліндричного стебла і закругленого кінця - головки. Стебло і головка розділені борозенкою. На кінчику головки розташований зовнішній отвір каналу, по якому виходять сперма і сеча, хоча це не може відбуватися одночасно. Весь пеніс - стебло і головка - покритий суцільним шаром шкіри, званим крайньою плоттю. Вона складається з двох шарів: зовнішня шкіра і тканина, схожа на слизову оболонку.

При народженні крайня плоть міцно з"єднана з головкою. Через деякий час крайня плоть і головка починають розділятися, у міру того як відділяються клітини з поверхні кожного шару. Відторгнуті клітини, які замінюються протягом всього життя, скупчуються у вигляді білуватих "перлин", і ті поступово виходять назовні через отвір в кінці крайньої плоті.

Зазвичай до кінця другого року життя у дев'яти з десяти необрізаних хлопчиків (а в деяких тільки через 5-10 або більше років після народження) крайня плоть і головка повністю розділяються. З цього моменту крайню плоть можна відтягнути назад і оголити голівку.

Догляд за необрізаних пенісом
Хоча зовсім недавно існувала протилежна думка, необрізаний пеніс не вимагає спеціального догляду в дитинстві - досить обмивати його зовні водою з милом разом з іншими ділянками тіла. Немає ніякої необхідності в тому, щоб намагатися силою змістити з головки крайню плоть або промити під нею джгутиками з вати і антисептиком - насправді таким чином можна заподіяти дитині тільки шкоду. Тільки після того, як крайня плоть повністю відокремиться, ви можете час від часу зрушувати її і мити під нею. Але до того часу, коли це відбудеться, хлопчики здатні самостійно за собою доглядати.


і ше пару посилань
http://www.moi-roditeli.ru/toddler/heal ... geine.html
http://pregnancy.org.ua/blog/bb11728/t40143.html
http://www.alldeti.com/uhod/obrez.htm
http://www.babyblog.ru/user/sobacura/333468

І от..мами хлопчиків, як чинили ви?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Хлопчики: догляд за пісюном.

Повідомлення happymami » 02 червня 2010, 10:28

я не чіпаю наразі. Ніхто не казав чіпати, а я ні в кого й не питалася. Думаю, якби треба було, то дільнича направила би до уролога. Раз не направляє і нич не каже, знач нич не чіпаю. Дитину нич не турбує
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Хлопчики: інтимний догляд

Повідомлення Dashko » 02 червня 2010, 19:35

Я теж нічого не роблю.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Хлопчики: інтимний догляд

Повідомлення kamisia » 04 червня 2010, 08:22

Даааа прочитала, так на всякий пожарний і думаю: як добре шо в мене дівчинка!!!! там одне правило по гігієні і чистий спокій (тіпа то чудо якого кругом повно мажна назвати спокій :lol: )
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Хлопчики: інтимний догляд

Повідомлення Melisa » 04 червня 2010, 08:24

kamisia, аналогічно. Але з другого боку розумію, що за якийсь час (може і скоро) мені це теж знадобиться ;)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Хлопчики: інтимний догляд

Повідомлення TattyMummy » 04 червня 2010, 09:20

А ми все таки по-трошки розпарену шкірочку відтягуємо.
В нас дільничний лікар навіть на дитину не дивиться толком - тому від нього чогось чекати :dash:
Сходили до уролога, так він сказав робити ванночки і відтягувати по-трошечки.
Дівчата, будьте уважні до того діла. Бачила, як чоловіків племінник страждав після операції. Це для дитини була травма психічна. Біля нього самій хотілось плакати :cry:
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Хлопчики: інтимний догляд

Повідомлення гра з вогнем » 14 червня 2010, 23:28

якщо ручки сверблять краще крем купити чи до "дерматолога" піти...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хлопчики: інтимний догляд

Повідомлення Shalimar » 16 листопада 2010, 00:30

РЕЗЮМЕ забота о половом члене необрезанного мальчика весьма легка. «Оставьте его в покое» - вот наилучший совет - Гигиеническая обработка пениса младенца http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=75342

Это частая ситуация. Два врача имеют противоположное мнение, как поступить пациенту? Вариантов много, можно выбрать доктора, который приятнее на вид, можно выбрать лечение, которое дешевле, можно выбрать тот способ, который Вам самим кажется более правильным и т.д. Но на мой взгляд все это неверно.
Я в таких случаях обычно советую пациентам просить врача подтвердить свою позицию современным источником. Просто же - узнайте, откуда доктор взял эту рекомендацию? Это его личное мнение? Мнение группы врачей данного профиля в этой больнице? Учебник, по которому доктор учился в ВУЗе?
Мы, в свою очередь, всегда готовы предоставить источники, на которых основываемся, давая те или иные рекомендации. Это современные англоязычные источники, информация в которых проходит строгий контроль и постоянно обновляется в зависимости от новых исследований.
http://forums.rusmedserv.com/showthread ... B%EE%F2%FC
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Хлопчики: інтимний догляд

Повідомлення Alisa » 16 листопада 2010, 01:58

І я не лізу туди куди не треба.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Хлопчики: інтимний догляд

Повідомлення Olenka » 16 листопада 2010, 02:21

А я, ще як вагітною була, прочитала думку одного хірурга, який також не радить туди лізти без потреби. І пише, що коли відтягуєш, можуть утворюватись мікротріщинки, які можуть стати проблемою 8-) . Так що, не чіпаю, просто мию зверху з милом.
Я дуже переживала, що в мене хлопець і я не знаю що з тим господарством робити. А виявилось - нічого страшного, то саме робити, що і з дівчиною ;)
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Далі

Повернутись до Ванна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість