Глобальні оголошення!



Лактостаз

Re: Лактостаз

Повідомлення Dashko » 21 серпня 2013, 09:03

А є ознаки покращення? Хоча би може температура менше стала? Якщо ні, я б радила звертатися до лікарів :pardon: (хоч я таке не часто раджу), навіть три дні, то вже не мало для лактостазу :sad:
Масажувати не раджу!!!, максимум що може бути - легенькі погладжування в бік соска. Але робити так можна часто: і під душем, і під час годування, і до, і після.
Ну і інші стандартні рекомендації: прикладати дитину підборіддям до місця застою, годувати в розслабленому стані!!!, потім можна прикладати холодне, теплий душ гарно помагає.

А який загальний рівень лактації? Багато молока чи в нормі?
Були чи є якісь проблеми з прикладанням? ( Чи смокче дитина, навіть рідко, соску, пустушку, п'є з поільнічка, трубочки? Чибули проблеми з тріщинами? Якої форми сосок після годування?)

Особливої різниці при лактостазах від травми не знаю. :confused: Якщо болить - можна мастити маззю Траумель.

Тримайтеся!!! Якщо треба - дзвони :yes:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Лактостаз

Повідомлення Kskz » 21 серпня 2013, 10:03

Мед прикладати не можна, він гріє. Масажувати не треба, це може тільки травмувати груди.
Теплий душ ДО годування. ПІСЛЯ тільки холод, капуста я би сказала тут слабенько допомагає, щось з холодильника, краще лід через пеленку.
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Лактостаз

Повідомлення westa » 21 серпня 2013, 22:16

Дуже дякую за відповіді :rose:
Dashko написав:А є ознаки покращення?

Мені вже краще. Температури вже вчора не було. Сьогодні синяк вже пожовк , грудь ще в півтора рази більша за іншу , але вже майже не болить , ущільнення виникають тільки перед годуванням і зникають після.
В синочка почав лізти новий зубчик , так що ми тепер живемо на циці :hi:
Dashko написав:А який загальний рівень лактації? Багато молока чи в нормі?

Та ніби в нормі . А зараз навіть менше стало , може тому що я менше пила ?
Dashko написав:Були чи є якісь проблеми з прикладанням? ( Чи смокче дитина, навіть рідко, соску, пустушку, п'є з поільнічка, трубочки? Чибули проблеми з тріщинами? Якої форми сосок після годування?)

Проблем нема ніяких. П"ємо тільки з циці і з горнятка . Тріщин нема , були в перший місяць життя , але то так давно було :crazy: Сосок конічний , витягнутий.

Kskz написав:Мед прикладати не можна, він гріє.

Його зігріваюча дія проявляється через активацію кровообігу і відтоку лімфи , останнє якраз сприяє зменшенню набряку. Крім того мед має потужну протизапальну та антибактеріальну дію.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Лактостаз

Повідомлення Танічка » 27 серпня 2013, 14:14

Я всі поради зі школи материнства забула як тільки народила... Не додумалась подзвонити відразу тому питаю зараз тут. сьогодні 8 день з народження синочка. Масажистка приходить і активно робить масаж і зціджує, бо гулі є дуже болючі хоча температури нема. В мене маленькі груди а молоко як прибуло то таааак збільшились... Не знала що робити, мені розмасажували гулі але вони ще утворюються,при чому на одній вже менше... Я за порадою масажистки після годування однією груддю доціджую молоко,і під час годування теж масажую. І перед годуванням коли аж розпирає стараюсь помасажувати і зцідити трошки. Стараюсь ніби часто прикладати, і ніби правильно,я ж таки ходила в школу і це запамятала:-) Єдине не у всіх положеннях получається... Порадьте хтось як мені діяти дальше в моїй ситуації... Дякую.
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Лактостаз

Повідомлення Marichka » 27 серпня 2013, 14:53

Танічка,подзвони до Даші,консультанта по Грудному Годуванні 067 271 25 15
В мене з обома дітьми на початку було Мегагруди-переповнені,що душ і масаж не допомагав.Трохи користувалась Авентом,врегулювалось помаленько.Я розумію,що можна зпровокувати ще більше вироблення молочка і виходить,як замкнуте коло.Але той молоковідсмоктувач мені служив як масажер і трошки сцджувала,старалась по трошки обходитись,дозволяла,щоб трохи само витікало...Думаю,важливо також емоційно розслабитись і більше відпочивати...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Лактостаз

Повідомлення flower » 27 серпня 2013, 15:27

Я б не сціджувала груди додатково після годування і перед. Ви ж самі собі проблему продовжуєте. Молока виробляти почнається більше.
У мене теж були проблеми з грудьми на початку, але часто прикладала малу і зверталась лиш 2 рази до масажистки, вона за один раз масажу гульки всі розмасажовувала і сціджувала. А самій ліпше не доціджувати я вважаю щоразу, це ж кожного разу ви даєте сигнал і молока прибавляється на наступний раз. Наскільки знаю Даша зовсім проти масажисток і сціджувань, каже обходитись прикладаннями, правда не завжди так виходить, але старатися треба помініму втручатись.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Лактостаз

Повідомлення Kskz » 27 серпня 2013, 15:51

Перед годуванням можна підцідити зовсім трошки, якщо груди настільки переповнені, що дитина не може захопити іх. А після годування не треба! Від цього молока буде ще більше. Краще прикласти щось холодне, щоб відстрочити прилив.
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Лактостаз

Повідомлення Dashko » 27 серпня 2013, 17:44

Танічка написав:Я всі поради зі школи материнства забула як тільки народила... Не додумалась подзвонити відразу тому питаю зараз тут. сьогодні 8 день з народження синочка. Масажистка приходить і активно робить масаж і зціджує, бо гулі є дуже болючі хоча температури нема. В мене маленькі груди а молоко як прибуло то таааак збільшились... Не знала що робити, мені розмасажували гулі але вони ще утворюються,при чому на одній вже менше... Я за порадою масажистки після годування однією груддю доціджую молоко,і під час годування теж масажую. І перед годуванням коли аж розпирає стараюсь помасажувати і зцідити трошки. Стараюсь ніби часто прикладати, і ніби правильно,я ж таки ходила в школу і це запамятала:-) Єдине не у всіх положеннях получається... Порадьте хтось як мені діяти дальше в моїй ситуації... Дякую.

Дівчата все правильно написали, зціджування в нормі не потрібні. Але в вашій ситуації, якщо вже почали зціджуватися, то раптово переставати не можна, а треба по-маленьку зменьшувати обєм зцідженого молока.
Краще, справді, передзвоніть або створіть темку в розділі консультацій, де треба подробно описати скільки зціджуєтеся та інші подробиці годування.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Лактостаз

Повідомлення Танічка » 28 серпня 2013, 11:31

Дякую дівчата за поради! В роддомі радять зціджуватись щоб на майбутнє хватало молока? Бо зараз треба трошки,а потім треба буде більше... Мене турбують гулі, вони якось не зникають... Що буде як їх так залишити? Даша зараз буду тебе турбувати :pardon:
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Лактостаз

Повідомлення Танічка » 26 вересня 2014, 01:09

Dashko написав:
Танічка написав:Я всі поради зі школи материнства забула як тільки народила... Не додумалась подзвонити відразу тому питаю зараз тут. сьогодні 8 день з народження синочка. Масажистка приходить і активно робить масаж і зціджує, бо гулі є дуже болючі хоча температури нема. В мене маленькі груди а молоко як прибуло то таааак збільшились... Не знала що робити, мені розмасажували гулі але вони ще утворюються,при чому на одній вже менше... Я за порадою масажистки після годування однією груддю доціджую молоко,і під час годування теж масажую. І перед годуванням коли аж розпирає стараюсь помасажувати і зцідити трошки. Стараюсь ніби часто прикладати, і ніби правильно,я ж таки ходила в школу і це запамятала:-) Єдине не у всіх положеннях получається... Порадьте хтось як мені діяти дальше в моїй ситуації... Дякую.

Дівчата все правильно написали, зціджування в нормі не потрібні. Але в вашій ситуації, якщо вже почали зціджуватися, то раптово переставати не можна, а треба по-маленьку зменьшувати обєм зцідженого молока.
Краще, справді, передзвоніть або створіть темку в розділі консультацій, де треба подробно описати скільки зціджуєтеся та інші подробиці годування.


Пройшов рік як я писала повідомлення! Випадково зайшла і згадала як це було ... ооо жах як боліло! І я ж ходила на школу материнства, але як народила , то все забула, добре що тоді подзвонила, та й потім тебе Даша турбувала. Хотіла тобі подякувати!!!!! Дякую тобі дуже за поради. Синочку вже рік і місяць , а я ще годую :dance: І це таааак зручно, в нього зараз стоматит, нічого не може їсти, а ЦИЦЯ бажана завжди :hi:
Дякую Даша!
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я годуючої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей