Глобальні оголошення!



Лактостаз

Re: Лактостаз

Повідомлення happymami » 19 вересня 2011, 17:50

TanenRom написав:дівчата, ще є один метод, коли дитина наїлась і не хоче смоктати - попросити чоловіка трішки посмоктати - у мене сусідка тільки так і спалась.

я б не змогла. Я коли тільки народила Юрчика, то хотіла попросити Софію, шоб вона капельку посмоктала, бо молоко сильно прибуло. Але мене її зуби чомусь так лякали, шо ні вона ні я не ризикнули піти на цей експеримент :girl_hospital: . Надто вже я чось боюся зубастіків коло своїх грудей :niger:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Лактостаз

Повідомлення Natalinda » 22 вересня 2011, 02:09

TanenRom написав:коли дитина наїлась і не хоче смоктати - попросити чоловіка трішки посмоктати

Нажаль не всі чоловіки на таке погодяться :(
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Лактостаз

Повідомлення Dashko » 22 вересня 2011, 09:32

TanenRom написав:дівчата, ще є один метод, коли дитина наїлась і не хоче смоктати - попросити чоловіка трішки посмоктати - у мене сусідка тільки так і спалась.

На жаль, чоловіки не зможуть "правильно прикластися до грудей" :grin: .(Вони при смоктанні будуть висмоктувати молоко, як при питті з трубочки, а дитина просто рухає щелепою та язичком). І можуть травмувати жінці груди. :( Тому я б не радила.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Лактостаз

Повідомлення TanenRom » 22 вересня 2011, 10:00

Dashko дякую - попитаю в сусідки як чоловік їй висмоктує
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Лактостаз

Повідомлення Milichka » 20 вересня 2012, 08:29

Довелось мені з другою дитинкою взнати, що таке лактостаз, з ТІною за два роки не було жодного, а тут був період, коли за десять днів чотири лактостази з температурою 39 (((. І зараз дуже часто утворюються болючі комочки, але ми уже справляємось без температури.
На одному сайті знайшла досить дієвий компрес матері з 5-ти річним стажем годування, мені помагає, можливо комусь знадобиться.
1ч.л. соди залити стаканом кипятка, марлю приблизно 50смх50см, скласти, вмочити у горячий розчин, і покласти на болючу ділянку, зверху махрове полотенце, целафаном не потрібно накривати і 20 хв полежати, бажано вкритись ковдрою, щоб повільніше остигало. Через 3 години повторити, в проміжках листя капусти і дуже часто дитинку до грудей.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Порадьте хорошого масажиста грудей

Повідомлення Kskz » 19 листопада 2012, 20:49

Це що в перші дні після народження дитини потрібно масажувати груди - це такий пережиток минулого... але мами на це ведуться, замість того, щоб дізнатися як правильно організувати гв. Масаж може травмувати груди, лишнє сціджування веде тільки до того, що молока буде ше більше, а ціль в нас якраз зовсім протилежна. Все що потрібно - це часто прикладати дитину (важливо правильно прикладати) і після годування прикладати холод, лід через пеленку на 5-10 хв (застудити груди неможливо за такий час), але тільки це дійсно допомагає. В мене є пару знайомих, які слухаючи "хороші" поради в роддомі, масажисток...(які якраз в гв і не сильно розуміються) довели груди до маститу, а потім знову ж таки звертаючись до масажисток, вони іх рятують і робляться такими сильними помічниками...
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Порадьте хорошого масажиста грудей

Повідомлення Natalinda » 20 листопада 2012, 06:23

Kskz))))) я про ГВ знала багато
І без масажиста не обійшлося
Масаж і зціджування то різні речі як на мене
Мені груди саме масажували, але не зціджували, після масажу прикладала дитину :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Порадьте хорошого масажиста грудей

Повідомлення Dribchuk » 20 листопада 2012, 09:59

Kskz а я не знаю чи б обійшлася без зціджування в перші дні як молоко прибуло. Бо ще лежала в реанімації, дитини коло мене не було, молоко прибуло і вже до наступного дня поробилися сильні гулі, груди були як каміння. Сама ні цідити ні масажувати не могла бо мала високу температуру. Коли принесли дитину до грудей вона навіть нормально потягнути не могла. Оксана Володимирівна перший раз як масажувала то було дуже дуже багато молока, після того першого зціджування мала почала нормально брати груди, і потім мені масажували тільки 1 раз бо знов трохи зробився застій (знов була висока температура і я собі не могла помогти з тими грудьми тай дитину не могла постійно тримати коло грудей), але 2й раз вже не цідили, тільки масажували і потім зразу приклали малу. Напевне все ж варто зважати що є різні ситуації і підхід цідити-масажувати-не цідити має бути індивідуальним.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Порадьте хорошого масажиста грудей

Повідомлення Ленка » 20 листопада 2012, 15:07

Підтримую думку, що груди різні бувають. Про годування знала дуже багато,читала відповідну література, навіть на пряму лінію грудного вигодовування дзвонила. Просто як сказав один лікар, жінки як корови (вибачте за порівняння) бувають молочні, а бувають м'ясні. Так от я була молочна, в мене груди не великі але молока в них було валом, мала навіть не випивала за одне годування пів цицьки. Пробувала не зціджувати (хоча я цим і так не зловживала), так зразу такі гулі робились що це був жах. Так що все відносно і кожна ситуація унікальна.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Порадьте хорошого масажиста грудей

Повідомлення Dashko » 01 грудня 2012, 02:20

Kskz написав:Це що в перші дні після народження дитини потрібно масажувати груди - це такий пережиток минулого... але мами на це ведуться, замість того, щоб дізнатися як правильно організувати гв. Масаж може травмувати груди, лишнє сціджування веде тільки до того, що молока буде ше більше, а ціль в нас якраз зовсім протилежна. Все що потрібно - це часто прикладати дитину (важливо правильно прикладати) і після годування прикладати холод, лід через пеленку на 5-10 хв (застудити груди неможливо за такий час), але тільки це дійсно допомагає. В мене є пару знайомих, які слухаючи "хороші" поради в роддомі, масажисток...(які якраз в гв і не сильно розуміються) довели груди до маститу, а потім знову ж таки звертаючись до масажисток, вони іх рятують і робляться такими сильними помічниками...


Повністю згідна з тим, що пише Ліля, Kskz. Звичайно, це відноситься до тих ситуацій, коли дитина весь час знаходиться біля мами і активно смокче груди. Тому, наприклад, в ситуації Dribchuk потрібні були зціджування. І звичайно все індивідуально, але ось цих індивідуальних ситуацій - одиниці, а зціджують чи розмасажовують груди майже всім жінкам після пологів.

Доречі, молока прибуває дуже багато майже всім. Майже всі відчувають біль, стан розпирання, температура, відчутне збільшення грудей. Це типовий стан, коли прибуває молоко. Не треба цього лякатися. Якщо перечекаєте добу, ваш організм зрозуміє, що виробив забагато молока і наступного дня прибуде менше молока. А уявіть, що "подумає" наш організм, якщо ми зцідимо все молоко, при тому, що його і так прийшло забагато? :wink:
Ну і ми ж не чекаємо добу, склавши руки. Ми робимо найкраще, що можливо в даній ситуації - прикладаємо дитину.

І ще важливий момент: під час годування необхідно бути розслабленою (жінка має годувати в зручному положені, і також не хвилюватися), тоді гарно виробляється оксітоцин, який відповідає за виділення молока. Ніякий масаж не зрівняється з дією оксітоцину :yes: Він примушує скорочуватися мязеву тканину вздовж кожного протоку, завдяки чому виділяється молоко.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я годуючої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість