Глобальні оголошення!



Лактостаз

Re: Порадьте хорошого масажиста грудей

Повідомлення Dribchuk » 01 грудня 2012, 02:27

Dashko я ще додам що це дуже важливо як частіше прикладати дитину до груді і для того щоб матка гарно скорочувалася. От в мене наприклад матка не скорочувалася аж поки я не змогла активно, практично цілодобово тримати дитину коло груді, постійно приходили до мене з тим апаратом узд переносним, а як більш-менш налагодила ГВ справи пішли на поправку. Так що це користь і лялі і мамі!
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Порадьте хорошого масажиста грудей

Повідомлення flower » 01 грудня 2012, 12:39

я за сціджування і масажування, не просто так бо груди повні, а тоді коли є вже грудки і дитина з тим не може справитися. якби я нічого не робила, була б висока температура і.т.д а так одне компетентне сціджування і я далі живчик, грудь не болить і грудка пропала.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Порадьте хорошого масажиста грудей

Повідомлення Dashko » 01 грудня 2012, 13:40

Але ж дитина не може справитися тільки тоді, коли вона або неправильно прикладається, або не прикладається досить часто, або мама не прикладає в потрібному положені (підборіддя спрямоване в бік застою), або дитина не смокче активно. Такі ситуації при нормально організованому грудному вигодовуванні мають зустрічатися вкрай-вкрай рідко. Хоча, так, зараз при масовому використанні пустушок та інших грубих помилок, це не редкість, на жаль.

Другий момент, навіть, якщо дитина сама не може справитися, що має робити гарний масажист? ... Дуже акуравтно, легкими погладжуваннями розмасажувати місце застою. Це без проблем може зробити в більшості випадків сама мама. І навпаки, як тут вже писали, скільки є історій, коли розказують, "як масажистка врятувала годуючу маму" : типу, ходила кожен день цілий місяць і зціджувала груди :scare: (наспаравді, розхльобувала проблеми, які сама зробила). Тому виклик акушерки - це, як на мене ризикована справа, треба дуже довіряти цій людині.

Взагалі то, я дуже рада, що є ця тема, де дівчата діляться контактами. ( Бо я особисто зараз нікого не можу порадити :pardon: ) Головне розуміти, що зціджувати груди треба тільки в тому випадку, коли це реально необхідно, що буває дуже рідко :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Порадьте хорошого масажиста грудей

Повідомлення flower » 01 грудня 2012, 14:12

так для довідки) ні пустушеи, ні бутилочки ми не використовували. годувала різними способами як тільки могла, дитину прикладала дуже часто, тобто майже можна сказати висіла на грудях. звичайно я за те, щоб спробувати самій спершу, але якщо результату нема....
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Порадьте хорошого масажиста грудей

Повідомлення Natalinda » 02 грудня 2012, 00:22

Dashko написав:І ще важливий момент: під час годування необхідно бути розслабленою (жінка має годувати в зручному положені, і також не хвилюватися), тоді гарно виробляється оксітоцин, який відповідає за виділення молока.

Ну мені здається що для пересічної жінки це малореально(((( оте не хвилюватися, бо хтось хвилюється через дитину, хтось через чоловіка, хтось через батьків, а хтось і через себе((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Порадьте хорошого масажиста грудей

Повідомлення Natalinda » 02 грудня 2012, 00:26

Dashko написав:Хоча, так, зараз при масовому використанні пустушок та інших грубих помилок, це не редкість, на жаль.


І тут мені здається що, якраз саме зараз використання усього вищепереліченого не є таким масовим як раніше. З моїх спостережень - із збільшенням інформованості збільшується кількість успішного ГВ. Хоча може просто мені пощастило з людьми які оточують)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Порадьте хорошого масажиста грудей

Повідомлення Milichka » 03 грудня 2012, 15:57

Наталінда, пощастило ))))

Я з Тінкою спілкувалась-гуляла з мамами зі Школи материнства, то мені тоже так здавалось, а тепер гуляю з дворовими мамочками - :impossible: , як з іншої планети
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Лактостаз

Повідомлення stella123 » 26 березня 2013, 11:56

мешканка написав:Рекомендую при перших проявах лактостазу користуватись Траумель С (мазь або крем нанести на болючий учаток груді і прикрити кусочком клейонки і байковою пеленкою, або поєднувати з листком капусти) + таблетки. Шкода що я раніше цього не знала. В мене вже 4-ий день хвороби, вже п"ю антибіотики але коли намастила мазь-відразу відчула полегшення і набряк зійшов.


Дякую Мешканка за інформацію. Мазь Траумель С з листком капусти виручила капітально. Але поки до форуму добралася то вже десь третій день хвороби був. Температура 39 з копійками. Радили антибіотики пити та якось не хотілося. Тоді порадили зробити укол (Траумель плюс Ахінацея, якщо не помиляюся). На другий день була як цв"яшок. От така моя історія лактостазу. Більше такого не хочу бо це є жах. А на рахунок уколів прконсультуйтеся спочатку з лікарем перед тим як робити. просто для мене це був варіант, щоб не пити антибіотиків.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Лактостаз

Повідомлення romaw23 » 08 квітня 2013, 19:14

Годую 1,5 роки то за цей період мала 3 рази застій молока. Причини були різні. Було таке що продуло мене. Почала боліти груди, потім морозити, міряю температура. Але прикладала малого і він мені розсмоктав ті грудочки. За другим разом що я не робила і капустяний лис і малого прикладала нічо не давало результату. Визвала масажистку. Вона мені гарно розмасажувала і сцідила молоко. Але я трохи придивлялась як вона те робить. Третього разу дякувати Богу я справилась з допомогою чоловіка. Дуже важливо добре розмасажувати а потім лягала і чоловік сціджував молоко. Йшли фонтанчики вверх. Всі були в молоці. Але результат був.
romaw23 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 54
З нами з: 15 грудня 2012, 03:35
Звідки: Тернопіль, romaw23@ukr.net тел. 0980019568
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 86 раз.

Re: Лактостаз

Повідомлення westa » 20 серпня 2013, 23:18

Ой , біда :scare: :scare: :scare: . Я думала, що в мене часто бувають лактостази ( причина травма груді - гематома - операція - шрам ) , а я така молодець так гарно справляюся. Не тут то було :dash: . 5-ий день мучуся. Синочок мене два рази за день сильно вдарив в "проблемну" грудь , синяцюра на пів цицьки , все набрякло , зробилася суцільна гульомаха. Такий біль , що дотулитися не могла , 2 ночі майже не спала. Температура до 39,4 .Синочок вже великий ( 1 рік і 3 міс ) , вночі будила часто, але їсти не дуже хотів , а від кількох смоктальних рухів мені ставало тільки гірше , вдень трохи висисав , то ставало легше. Масажую я ту грудь без кінця , аж сльози на очах стоять. Цідитися я не вмію , не тече молоко і все. Зараз вже температури нема , синяк міняє колір , то надіюсь на краще.
Хочу поділитися таким рецептом (мені реально допомогло , грудь зм"якла , біль зменшився ,я навіть заснула в ту ніч ).
Замісити паляничку з меду і висівок або житнього борошна ( якщо нема , то підійде пшеничне або можна взяти вівсянку ), прикласти до затвердіння , оминаючи сосок , зверху покласти капустяний листок і клейонку .Залишити на кілька годин. Клейонку ставити не обов"язково , тоді можна залишити на довше .
Ще хочу запитати в знаючих. Що робити при лактостазах через травми , чи є якісь відмінності ? Розумію , що все індивідуально , але може є якісь загальні поради.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я годуючої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron